2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Selam hayırlı olsun güzel cevaplar alın

Bende çok oluyordum demir ilacından dolayı ben sorunca doktorda bana aynısını verdi, güvenilir dedi içiyorum bende hergün, bal gibi çok tatlı tadı da

Kızlar ben trasfer gunune kadar hergün bir tatlı kaşığı balık yağı içtim rahmi güçlendiriyormus diye duydum ama simdi transferim yapıldı kullanmaya devam etmeli miyim? siz neler kullanıyorsunuz. Ben hamileler için multivitamin, exra d vitamini ve balık yağı kullanıyordum. Yurt dısındayım doktorum extra şunu kullan bunu kullan demedi akışına bırakıyorlar tutarsa tutttu.

Duphqlac şurub iç , benşm doktorum trasferde kabız olursam diye yazmışdı oldum kullanıyorum şu an
Banada verdi o şurubu. Ama internetteki yorumları sanki çok iyi değil. Bende kayısı, incir, erik kurusunu zeytinyağında bekletiyorum akşama doğru blenderdan geçirip sabah akşam yiyeceğim

Doktoruna danışman daha sağlıklı olur ama bana tablet şeklinde yazıldı artı multivitamin ile sanırım kullanımı zararlı olmaz yine de emin olmak adına bir sor bence

Doktoruna danışman daha sağlıklı olur ama bana tablet şeklinde yazıldı artı multivitamin ile sanırım kullanımı zararlı olmaz yine de emin olmak adına bir sor bence
Ah kuzum vitamini bile kullan demiyor ki buranın doktorları o yuzden sormak biraz tuaf oluyor. O yuzden sizlere sormak istedim

evamaysa.1145372/ 11 Aralık 2 Embriyo.

Sevin canım. Evet ağır gelebilir ama gebeliğe güçlü etkisi var. Tam olarak neye bakarak veriyor bilmiyorum ama bağışıklık dengeleyicidir ve gebelik şansını artırır. Bir arkadaş da üst üste kimyasal geçiren kişilere veriliyor demişti .

Tesekkur ederim tabi kabız olmamak lazım. İkinmamak lazım . Etkiliyormus

Beni de ekler misiniz 14 aralık tek embriyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…