2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ben yaptırdığım hastanede vermiyorum cnm başka sehirde çünkü özelde yaptırıyorım hep
Bahçeciceedeyim ben hamilelikde sora ödediyim para kapsamıyor dedı ilk kandan başka o sadece bedava ondan sordum , böyle hastnaler 600-700 tl diyor dedım sizde süreci kapsıyormu

Niçin yapılıyor bu serum cnm?
Canım çok net anlatmadı bağışıklık ile alakalı dedi hemşire üstün körü ama ben eski sağlıkçı olarak evlenmeden önce çalışıyordum yoğun bakım da beslenme desteği ihtiyacı olan hastalara verirdik tüp bebekte de bu şekil denilince tutmasını kuvvetlendirmek adına diye düşündüm irdelemedim

Canım bagisiklik dengeleyici. Üst üste kimyasal durumunda veriliyor. Gebelik şansını artırıyor. Tabi doktorunuza bağlı verir vermez kendi bilir.
Bak benim önceden bir kimyasal olmuştu belki ondan verdiler ama hemşire öyle demedi ben de çalıştığım zamandan genelde başka hastalıkta kullanımını biliyorum oda besin desteği olarak

Gabizliga en iyi siyah erik kurusu 2 adet akşamdan sıcak suya koy sabah aç karına iç, erikleri de ye. Benim doktor da etrogermino yazdı ama gerek kalmadı. 3 sabah içtim sadece, düzene girdi.
Ben etdim onu atkdaşım hamilelyınde etmişdi ona yardımcı olmuşdu banada dedı etdim bana yardım etmedı , bu arada benee azerbycanluyım

Evet evet aynısı bende aldim. Ama ben hepsini değil dediğim gibi sen yine bir söyle belki dozu değiştirirler canım şifalar olsun inşaAllah
Ya o kadr parayı sadce 4 ml için mi verdiriyorlar. Ben sordum hemsireme öyle verilmesini istemiş doktor.inşallah canım hepimize şifa olsun inş hayırlı sonuclar alırızda bugünleri unuturuz

Sevin canım. Evet ağır gelebilir ama gebeliğe güçlü etkisi var. Tam olarak neye bakarak veriyor bilmiyorum ama bağışıklık dengeleyicidir ve gebelik şansını artırır. Bir arkadaş da üst üste kimyasal geçiren kişilere veriliyor demişti .
Anladım canım teşekkür ettim inşallah hayırlısı olur hepimiz hakkında

Peki kese için ne zaman çağıracaklarını söylediler mi ? Ben ilk gebeliğimden 1hafta sonra diye hatırlıyorum ama şimdi düşününce erken gibi 🤭
Benimde ilk gebeliğimde 1 hafta sonraydı canım bundada sordum haftaya dedi ama başka şehirde olduğum için 3.kanıda verelim haftaya kese için gelin dedi

Kızlar pozitifleri tebrik ederim, negatifler için de dua ediyorum. Rabbim kucaklarımızı boş koymasın. Bir sorum olacak taze transfer de süreç nasıl işliyor? Mesela bu ayki döngünün 2. gününde tahliller yapıldı tedavi başladı sonrasın opu oldu sonra adet olmadan transfer mi yapılıyor? yoksa o ay adet oluyor sonra mı transfer oluyor o zaman 5. güne kadar gelen embriyolar ne yapıyo dondurulması gerekir demek ki diyorum aynı ay içerisinde oluyor 🤔 beni aydınlatır mısınız?

Kızlar merhaba benmde yumurtalarım toplandı be donduruldu transfer aralığın son haftası olcak ama bir sorun var dişim apse yaptı ve şişti acaba dişimi antibiyotik kullanıp cektirenilirmiyim ya doktoruma sordum yarın anca yazar ama belki bir bileniniz bardır diye size yazmak isted

Kızlar bu serumdan alan var mı ben az önce aldım ama cok kötü oldum bildiğin hüngür hüngür ağladım. Kollarıma agrı girdi midem bulandı başım döndü
Ben alıyorum canim ağızda iğrenç bir tat ve koku geliyor ama bebeğim için herşeye değer ben kalp atışına kadar kullanacağım

Kızlar pozitifleri tebrik ederim, negatifler için de dua ediyorum. Rabbim kucaklarımızı boş koymasın. Bir sorum olacak taze transfer de süreç nasıl işliyor? Mesela bu ayki döngünün 2. gününde tahliller yapıldı tedavi başladı sonrasın opu oldu sonra adet olmadan transfer mi yapılıyor? yoksa o ay adet oluyor sonra mı transfer oluyor o zaman 5. güne kadar gelen embriyolar ne yapıyo dondurulması gerekir demek ki diyorum aynı ay içerisinde oluyor 🤔 beni aydınlatır mısınız?
Yumurta toplamadan sonraki 4. Yada 6. Gün transfer oluyor

Opudan 5 gün sonra transfer oluyorsun canım adet beklenmiyor. Adet olursa dondurulmuş oluyor embriyo

X