2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bana da doktor söyledi gebeliğin 3 ayına kadr progestron iğneye estrofme coraspirin vajinal fitil kan sulandırıcı iğneye devam dedi.suam bile günde 3 defa iğne vuruyorum
Bende bügün lekeleme oldu 8 cı gunum doktor coraspirini durdudu sadece progestron iğne ve estroferm içiyorum, fitil hiç kullanmaıdm ben yazmadı

Kızlaaaaarrrrrr ben geldim
Transferi oldum geldim. Saat 15:00 da gittik. Ama saat 17:30 da aldılar beni.Beklerken daha fazla stres oldum. Önce embriyolog geldi yumurtayla ilgili bilgi verdi gitti. Sonra beni aldılar. Ayy o an var ya embriyoyu koydukları an.. bir ağladım ki anlatamam. Ben anlayamam diyordum bide. Çok değişik bir duygu sonra odaya geldim 40 dakika daha tuttum tuvaletimi sonra kalktım yavaş yavaş yaptım giyindim çıktım. Istanbul trrafiği malum saat 20:30 gibi eve geldim. Stres, yol, bir gece öncesinin uykusuzluğu birleşince eve gelince bayılmışım haliyle :) şimdi kendime geldim.
Bu arada verdikleri ilaçlar aynen devam ek olarak prednol 4 mg eklendi. Onu sadece 5 gün kullanacakmışım. Diğerleri aynen devam. Benim transfer sürecim böyle geçti. İnşallah hepinizinki su gibi akıp gider.

Belkide karşılasmısızdır bende cem hocanın hastayım 2019 dan beri
Olabilir canım. Cem hoca yeni geldi oraya. Normalde yücel hocayla iki deneme yapmıştım . Biri negatif biri poztif . Üçüncüye cem hocayı istedim ama muaneyenesi çok pahalı geldi bana. Bir de transfer olacaktı dondurulmus o yüzden doktor farkı olmaz diye düşündüm. İyi mi yaptim bilemedim

Hayırlı olsun sağlıkla canım inşallah
Embriyoların fotosunu be transfer sonrası ilk filmi verdiler mi hatıra olarak?
Çok güzel anılar bunlar. Hepsini nasip eden Rabbim evlat da nasip etsin inşallah

İşte yine beni sakinleştiren melek kalpli biri Vallahi bide benim için hastaneden saat alırken biraz uzun sürecek yumurta sayımız iyi dedi sanırım senin gibi olur benimde çok teşekkür ederim cevapladığın için ❤

1 kere veriyorsun muayme ücreti 6 ay gecerli.ben bahcecideyken de muyane ücreti tüp bebek ücreti yüksekti.ama o zaman bana rapor cıkmıstı orda da ssk gecerliydi. Ama ilaçlara bu kadr ödeme yapmamıştım.bu sene cok dha fazla ilaç verildi belkide yasımla alakalı.ama cem hoca işini gercektn güzel yapam biri fazla konusmaZ işine odaklı.ilk önce Allah sonra onun sayesinde bir kızım var olacago varsa oluyor.2 denememde dondurulmuş vardı bahcecide onuda yaptı ama tutmadı o buraya gelince bizde geldik.

Teşekkür ederim I ıhhh vermediler. Haberiö olsaydı önceden sorup isterdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…