2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Evet canım hem de çok zor Allah'ım yardımcımız olsun. Benim cuma günü kan tarihim bana kalsa yarın vericem ama eşim illa gününde ver diye ısrar ediyor. Umarım sabrımızın sonu selametle pozitif olur
İnşallah güzel haberlerle gelirsiniz buralara Rabbim gönül ferahlığı versin hepimize.

Çok dua ediyorum yarın sen ve diğer kızlar da hepinizin değeri katlanmış olsun sağlıkla kucaklarınıza almak nasip olsun insaAllah
Sağol cnm bnm
Ama ümidim kalmadı progestana rağmen lekem var belim de çok çok ağrıyor
Rabbim iyi sağlıklı ilerleyecekse versin yoruldum
İlk hamileliğimdeki gibi kabus günleri yaşamak istemiyorum ağır hasta gibi aylarca bişey yapamadım korkudan

Haklısın canım Allah'ım sağlıkla hayırlısı ile nasip etsin.Allah gönlüne inşirah ferahlığı versin.Dularım seninle inşaAllah sağlıklı rahat bir hamilelik nasip olur bizim duamız hayırlısı ile olması elbet olmaz ise de bir hayrı vardır bakalım takdir Allah'ın

Kızlar ev işi yapıyor musunuz ?
Yemek yapmak makinaya bulaşık çamaşır atmak elbise katlamak toz almak vs süpürme silme yapılmıyordur da..
Benim eşim yapıyor,yapmaya çalışıyor ama kendi elim değmeyince sanki hiç yapılmamış gibi

Kızlar ben eğleniyorum galiba, bugün rahmimde kasılmalar oldu ki bu iyi değil diyorlar. Sonra sol kasığıma bıçak gibi batmalarım oldu can yakan şekilde. Vücudum embriyoları atıyor galiba, çok üzgünüm

Ben ilk 4 gün yapmadım. Sonra çamaşır katlama evi silme bulaşık yaptım. Yemek yaptım. Ya ben direkt işe başladığım için işte çalış çalış sonra eve gel iş yapma olmaz zaten işe başladık madem direkt normal hayata dönelim diye ev işi de yaptım. İlk günler eşim yaptı her şeyi. Şimdi ortak yapıyoruz

Ben yapıyorum cnm zaten çokta yorucu değil kolay yemek yapıyorum bulaşık makinasına eğilmiyorum fazla dikkatli yapıyorum yani çamaşır filan atıyorum süpürge de robot la idare ediyoruz şimdilik

Aklına kötü şeyler getirme canım hemen belki kese büyüyordur nerden biliyorsun dua et bol bol

Bide seninki 3.gün embriyosu daha geç tutunuyor bide 6.gün bugün yanlış hatırlamıyorsam çok yeni daha bu ağrılarda normal herkes de aynı kasık ağrıları filan güzel birşey bu belirtileri görmek için çaba harcadık bizde mesela olmadı diye kafaya taktık canım iyi düşün iyi olsun inş

Benim bugün 3. Gün transferin yemek yaptım bulaşık mak eğildim ancak evi süpürme silme toz alma çamaşır yıkama yapmadım yarım saat yürüyüş yaptım böyle

Kızlar iğneleri göbek deliğinin 4 parmak sağına soluna yapıyoruz ya günde 3 olunca yer kalmadı ya Ztn 10 gündür 20 tane iğne vurdum sabah akşam nasıl olacak o ya vurduğum yerler de belli yakınına yapınca çok acıyor siz nasıl yapıyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…