2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Sağından solundan bi şekilde yapılıyor canım kan sulandırıcı ise koldan filan da yapılıyor sanırım acıyor ama alıştım ben sanki ne zaman bırakacağız bilmiyorum keseden sonra bırakılır heralde

Umarım bırakırız kuzum ya. Oksapar Ztn çok zorluyor acısı yavaş yavaş da yapıyorum ama kıvrandırıyor resmen. Daha dün transfer oldum 30 tane kadar daha vurulacak test gününe kadar

Hiç bişey yapmıyorum bende Kızıma kahvaltı hazırlıyorum sadce hani iş olarak sayarsak.yemegimi kayınvalidem getiriyor. Kızımı alıyor kendiyle gezdiriyor babası gelince de o ilgileniyor.

Yarın için bol bol dua ediyorum ilk ve 2.test verecek olanlar yani bende dahil inş yine bol pozitifli bi gün geçiririz
Canim dualarımdasınız inşaAllah değerleriniz katlanarak artmıştır ve yeni kan vereceklerimize de Allah'ım hayırlısı ile pozitif sonuçlar nasip etsin Ben de yarını bir atlatsam cuma kan versem ne olduğu çıksa bu stres iyice bitirdi beni

Brüksel tüp Bebek merkezinin SGK anlaşması yok yazdigi raporu kabul etmediler galiba merkeze bağlı

Merhaba tüp bebek merkezinin anlaşması varsa yazabilir bizimki de yazamadı bizi anlaşmalı olduğu bi hastaneye yönlendirdi,orda yazdırdım.
Belki milli eğitim kabul etmiyordur bilmiyorum diğer kurumları..
Ben sekretere öğretmenim milli eğitimin kabul edeceği bir rapor istiyorum deyince kabul edilmez bu anlaşmamız yok çünkü deyip o bahsettiğim hastaneye yönlendirdiler

Önceden arayın sorun nasıl yapılıyor diye.

Yok canım üzülme sen zaten opu tarihi verecek ya o zaman o şekilde de ayarlayabilirsin veya yarın sor mutlaka
Canım gittim ben bugün doktorum artık ilişki yok ama eşin tazelesin bi dedi kendisi çünkü yumurtalar büyüdü ağrın olur dedi yarın tekrar çağırdı bugün meriofert 150 cetrodite bir tane verdi onu vurdum yarın tekrar gel bakalım cumartesi de toplayalım dedi bayağı iyi dedi bakalım Allah’ın izniyle inşallah sonuçlar güzel olur yumurta toplanmadan önce çatlatma iğnesi yapılıyor mu canım bunu da bilmiyorum ben acaba yarın bana tekrar iğne mi verir

Aynen cnm catlatma iğnesi vericek şu saate vurun diyecek cumarteside saat vericek o saatte topluyacak

Aynen cnm catlatma iğnesi vericek şu saate vurun diyecek cumarteside saat vericek o saatte topluyacak
Cumartesi. 09:00 da toplayalım dedi bir heyecanlıyım ki biraz da korkuyorum tabi ki yumurta toplamadan ben ağrılı olabiliyor Muş sonrası Ahh kadın olmak ne zor eşler beklesin kapıda Allah’ın izniyle herkes emeklerinin karşılığını alsın inşallah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin bütün isteyenlere

9 Aralık transfer olan kızlar durumlar nasıl? Belirtileriniz var mı?
Heyecan ya da bıkkınlık?
Ağrı sızı?
Off of beni bu beklemeler mahvetti

Ben yemek yapıyorum makineye bulaşık falan yerleştiriyorum sadece bu kadar süpürge falan yapmıyorum.
Yaşadık bununda en babasını yaşadık transfer hariç 3. Gün oldu benim sonra bacağa iniyor onlar bende öyle oldu inşallah tutunmuştur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…