2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

birde ben cok kafama takiyordum o hamile kaldigim ay bol spor yaptim düsünmedim diyet limonlu su fln derken sadece kilo vermeye odaklanmisdim o ay hamile kaldigimi ögrenmisdim

merhaba bende ilk defa yazıyorum aşılama yapılacak önümüzdeki hafta SAT 30 MAYIS BAT 24 HAZİRAN

merhaba bende ilk defa yazıyorum aşılama yapılacak önümüzdeki hafta SAT 30 MAYIS BAT 24 HAZİRAN
Ayyyyy çok heyecanlı. İnşallah tutar. Kuzum burası Temmuz - Ağustos başlığı. Dilersen aşağıda Haziran başlığı var oraya kaydını yaptır eklesinler. Ama gerek yok dersen eklerim yine sana kalmış

belki tutmaz ilk defa olucak çünkü bu başlıkta kalsa olur mu rica etsem

Merhaba hanımlar, BAT 14 haziran ama gebelik yok kaset testten yaptım negatif. Herhangi bir ovülasyon testi falan yapmadım kendimce hesaplar yaparak denedim olmadı. Regli olduktan sonra ovülasyon testi ile takip edip o şekilde deneyeceğim. Başka ne yapmam gerekir kullanılan bazı ilaçların isimleri yazılıyor folik asit gibi ne kullanmamız gerekir önerileriniz nedir?

Kuzum Bat 14 Haziran ise çok erken test yapmışsın. Ay belki de gebesindir. Dur bence bekleyelim. Bat günü öğrenen var burada. Öncesinde test yapıp negatifi görüp de.

Bir de şöyle bir şey var mutlaka bir doktora gidip genel muayene ol. Eğer regl olursan reglin 3-4. günleri gel diyorlar. Hafta sonuna denk gelirse 2. gün de gidebilirsin. Değerlerini kontrol ettir mutlaka. Doktor zaten hamilelik öncesinde başlaman gereken takviyeleri söylüyor. Ovulasyon testinde de idrar yapmadan önce en az 3-4 saat sıvı almıayıp idrar tutuyorlar diye biliyorum. Ancak pik olduğu gün sıvı alımına dikkat etmesen bile pik olduğunu anlayabiliyorsun bende öyle oldu. Ovulasyon testlerini sabah 10 dan sonra akşam 7 den önce yapmak ve her gün aynı saatte yapmak çok önemli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…