2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Döngü uzunluğunun değişeceğini sanmam canım bu aylarda tekrardan hamile kalacaksın inanıyorum

afra beni de kaydet aşkım. Bu ay güzel haber alıcaz inanıyorum. Çok huzurluyum nedense. Haftaya evlilik yıldonümümüz bebişimiz tam yıldönümünde gelsin

Son adetin kanamanın başladığı gün oluyor, bat da döngümüze göre gelir sanırım ben de kimyasal oldum bu ay, kanamanın başladığı tarihi sat sayarsam 11 gün kaldı adetime. Ki öyle olacak sanırım çünkü 14. gün falan yumurtlama akıntısı oldu.
Bu arada A Afratafrac ben sat bat söylemedim çünkü yapmadım bu ay adetimi bekliyorum direkt, cesaret edemedim. Adet olunca yeni tarihimi söylerim.

Canim bisey sorcam sana.. bu yaptigin ilk test miydi. Daha onceki günlerde yapip da negatifi gördüğün oldu mu hiç?
9. Gün gece öylesine yaptığım kaset test negatifti ertesi gün evde olmadığım için yapamadım 11. Gün sabah anında kaset silik olunca predictor aldım belirgin çizgi oldu sonrasında kan verdim beta 62 çıktı

Kızlar bugün çok bereketli birgün siz de durumlar nedir Var mı hamiş olan.

B busrkoc C cnlrm Bright-1619 G gunes2018 IADK
Yok tatlım ben ikinci kez yumurtladığımı düşünerekten çalışmalara devam ediyorum. Bakalım hayırlısı. Ama içimden bir ses Ağustos ayında pozitif sonuç diyor bilemiyorum
Sonuçları pozitif olan tüm arkadaşlarımı kutluyorum. Dilerim ki sağ salim kucaklarına alıp büyütmek nasip olur.

Canım o illet mantarı ben 2 sene boyunca çektim kullanmadıgım fitil ilaç kalmadı kullandıgım an geçti haftasına geri tekrarlıyor bıkmıştım artık kokudan akıntıdan kaşıntıdan ta ki annem imdatıma yetişene kadar. Sana mucizevi bi tedavi anlatim yaşa gör bana dönüş yap. Karbonat al canım 2 paket karbonat ama kabartma tozu degil tabaga dök içine limonu sık hamur şeklini alacak elinde fitil gibi sık sık koy peçeteye dolaba koy 1 gün boyunca donsun limonunu iyi ayarlaman lazım yoksa dagılır. Ben bu işlemi 1 hafta boyunca hergün yaptım ve gece iki defa kalkıp iç çamaşırı degiştim yatak bile ıslandı o kadsr detaylı anlatmamın sebebi içimde ne var ne yok bir haftada temizlendi akmayan hiç bir şey kalmadı aferdersin yeşil gibi iltihap bile aktı sonra haftada bir 4 defa yaptım çok şükür o gün bugündür mantar olmadım eahmi anadan dogma gibi temizliyormuş aydan sonra hamile kaldım canımm. Her azıcık kaşıntım olsa hemen yapıp fitil gibi vajinadan katıyorum gece yatarken ilk seferde çok yakıyor dayanman lazım 2. De hafifliyor canım

Merhaba kizlar ben bu ay 8 haftalik hamileligimden kalp atisi olmadigi icin kurtaj oldum da bir sure hastaneye falan gitmek istemiyorum. Doktorlar kurtajdan sonra genelde ne kadar ara öneriyor bileniniz var mi?
Geçmiş olsun canım allahım tekrar saglıklı hamilelik nasip etsin benim bilidgim kadarıyla bir adet görmen yeterli daha fazla beklemene gerek yok

Anladım canım hemen çıkmayınca pek bir şey ifade etmiyor işte çizgiler Sabırla bekliyoruz İnşAllah yakındır artık
Aynen canım bekliyorum inşallah gelir artık reglim
Aşkım ben geçen sene iki kez aşılama olmuştum o zaman kullandım. O zaman 1200 tl di 900 falan ödemiştik sanırım geçmiş zaman tam da hatırlayamıyorum.
Yarinda mi versem ki kan
İki gün geçtiyse ver istersen ama bana kalırsa evde test ile koyuluk takip et bi kaç gün sonra ver iki güne bir verince onunda bir stresi olur bide kolun delik deşik olur
Kızlar nolur bakın şuna ağlıyorum nolur olsun diye elim ayam tutmuyo hemen çıktı
Maşallah canım rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…