2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Merhabalar, 3 aydır gebelik planlıyoruz fakat henüz o mutluluğa ulaşamadım, sizlere bir sorum olacaktı, eczaneden erken gebelik testi istedim fakat bana predictor express verdiler, şimdi internette araştırıyorum adet geciktiğinde yazıyor fakat benim adetime 4 gün var beklemekte istemiyorum bunu yapsam acaba gebelik varsa gösterir mi, lütfen bilen biri varsa cevaplasın, çok sabırsızlandım

Kızlar etrafınızda hiç belirti olmadan hamile olduğunu öğrenen varmı ?
Forumda çok denk geldim ben. Ne kasık ağrısı, ne göğüs şişliği ne de başka hiç bir belirtisi yoktu. Hatta kiminin bu 7. haftaya kadar sürmüştü anca o zamanlar başlamıştı belirtiler.

Forumda çok denk geldim ben. Ne kasık ağrısı, ne göğüs şişliği ne de başka hiç bir belirtisi yoktu. Hatta kiminin bu 7. haftaya kadar sürmüştü anca o zamanlar başlamıştı belirtiler.
Sanırım regl oldum :) 2 gün erken geldi ama biraz takip edicem normalde kahverengi ile başlardı şimdi pembe geldi açık kırmızı gibi muhtemelen zamanla koyulaşır emin olmak için akşama kdr beklicem ona göre yazarım kesin regl mi yerleşme kanaması mı :)

Benim ilkinde bebek kıpırdamaya başladığında hamile olduğumu idrak ettim o kadar belirtisizlik İnşallah bunda da öyle olur
Yok artıkkk, nasıl fark etmedin.

Ben öyle bir şey olsa korkudan altıma yapardım sanırım, karnımda bir şey oynayacak durup dururken. Çok fazla Alien filmi izledim. dljsfhlghlfghk

İnşAllah yerleşmedir

O halde yarın senden haber bekliyoruz

Çıkabilir canım Genelde iki gün kala daha doğru sonuç çıkıyor

Aslında adetten ziyade bu testlerde yumurtlama zamanımız çok önemli. Ancak çok normal bir zamanda yumurtladıysan yani geç yumurtlamadıysan kesin çıkar diye düşünüyorum artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…