2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yaaa maşallah sana İnşallah ya ben artık umutlarımı kaybediyorum. 50 gündür regl olmuyorum ya artık doktora dahi gidesim yok
Canım bende hamilelik düşündüğümden beri adetim saçmaladı 50 gün üstlerine çıktı pcos var fakat 30 günde bir olurdum.Biraz araştırdım ve vücut kendini hamileliğe hazırlıyor diye yazılar okudum mantığımada yattı açıkçası.Karamsar bakma olaya birde öyle düşün :))

Bu stres illetinin her şeyi bu kadar etkileyebileceğini hiç düşünmezdim ben yumurtlama gününü bile değiştirdi
Gerçekten çok etki ediyor ama ben asla kontrol edemiyorum
Neden adet olmuyorsun canım?doktorlar ne diyor?
Ya aşkım ben geçen sene diyarbakırdan Balıkesire geldim burda bir türlü iyi bir doktor bulamadım sanki başından atıyorlar gibi geliyor. Daha önce bütün tedaviler yapıldığı için tüp bebeğe git deyip gönderiyorlar. Burda infertilite bölümünün daha yeni açıldı tüp bebek yapıtırıcam tam anlamıyla faaliyete geçmesini bekliyorum

Canım bende pkoluyum bende. Ya bende ona bir ara inanıyordum ama ocaktan beri böyle hala hazırlanamıyorsa demek

Benim de tiroid problemim var arada bir sarsıntı oluyor zannederim demek tiroiddenmiş Bunu bilmiyordum bende sanıyorum ki Maraş’ta artçı oluyor ben Kayseri’den hissediyorum
Hahahahshs Allah da seni güldürsün aşko bende deprem olur sanırdım lambaya bakardım hep dahiliye doktoruna sordum sürekli dönüyor başım diye troidle alakalı olduğunu söyledi

Anladım.Eşinde sorun varsa aşılama denemediysen 1 defa dene..ama sorun yoksa boş bir işlem bana göre.Sen ilk önce bu adet düzensizliyi aradan kaldır canım..tüp bebeğe gitmeden önce vitamin kullan ben öyle hamile kaldım.Tüp bebekte kesin çözüm diğil..insan çok yıpranıyor..eğer beklemek istemiyorsan o zaman infertilite bölümünde hiç yaptırma..evet çok masraflı ama tüp bebek merkezleri daha iyi..laboratuvar çok çok önemli..zaten her şey onlara bağlı.

10 ay oluyor canım evlendiğimden beri hiç korunmadık ama bi türlü tutturamadık yaşta 36 o yüzden bende karamsarlık başladı son aylarda ama bu ay umutluyum bakalım ne olcak
İnşallah daha fazla beklemeden kavuşursun canım bende hiç korunmadım ama 4. Sene bitecek hala olmadı doktora gittin mi?

Eşimde sorun yok ama ben 2 kez aşılama oldum canım. Aşkım pko var bende ya yürüyüş yapıyorum yediğime dikkat ediyorum ne bileyim pko için önerilen gynopol kullanıyorum farklı bir folik asit daha kullanıyorum. Tüp bebek merkezi de yok balıkesirde ya bursa yada İzmire gitmek de bize biraz zor gibi. Neyse ya nasip bakalım rabbimin vardır bizim içinde bir planı

Canım bende pkoluyum bende. Ya bende ona bir ara inanıyordum ama ocaktan beri böyle hala hazırlanamıyorsa demek
Güldürdün vallahi Ben düzene girmesi için spora yazıldım canım 1 aylık gittim düzene girdi şimdi hafta sonu testim negatif çıkarsa tekrar yazılıcam.Önce düzene sokmak gerekiyor doktorda yürü her gün dedi paket gıda falan tüketmemeye çalışıyorum pcos çok nalet bişey gerçekten.

Ne kadar mesafe var arada yani yoluculuk ne kadar sürer..Benim gitdiğim tüp bebek merkezide evime çok uzaktı sabah çıkıyorduk evden hep yollarda kaldık zaten.Sigaran varsa içme canım.

İnşallah daha fazla beklemeden kavuşursun canım bende hiç korunmadım ama 4. Sene bitecek hala olmadı doktora gittin mi?
gittim canım kac dr gittim hepsi hormanda sıkıntı yok deyip hiçbişey vermediler olur dediler e olmuyor en son iyi bi dr buldum gibi oda bu cuma hsg cekelim dedi tüplerde sıkıntı varmı ona bakılacak

Yarın bat günüm günü hiç şaşmaz kırmızıları görmezsem %100 test yaparım ama adet belirtilerim var şişkinlik vs. Geçen ay çok test yaptım bu ay frenliyorum kendimi. 2 ay femara + çatlatma kullandım bu ay onu da saldım hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…