2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

canm inositol sadece pcoslular için falanmı yoksa herkes kullanabilir mi yumurta kalitesine faydalımıymış hangi markayı aldn

merhaba kızlar aranızda yeniyim 2yıldır evliyim ve 2yıldır hiç korunmadık ama maalesef sağlıklı bir gebelik yaşamadım geçen sene Nisan ayında bir kimyasal ve haziranda bir dış gebelik tecrübem var 2 aydır bir doktora başladım bana letu ve iğne önerdi geçen ayı bazı sebeplerden dolayı maalesef değerlendiremedik bu ay tekrar denedim dün çatlatma iğnemi oldum bugün itibari ile değerlendirmelere başlıycaz uzun zamandır takipteyim ama bu zor süreçte insan yanında heyecanını üzüntüsünü mutluluğunu paylaşacak birilerini arıyor birbirinize verdiğiniz güzel motivasyonlar çok hoşuma gitti bu süreçte kendiyle aynı duyguları yaşayan insanlarla yürümek iyi olur diye düşündüm hepimizin hakkında hayırlısı neyse o olsun :) sat 2haziran bat 7 Temmuz :)
Sanırım ben yanlışlıkla diğer mayıs haziran grubuna yazdım :)

canm inositol sadece pcoslular için falanmı yoksa herkes kullanabilir mi yumurta kalitesine faydalımıymış hangi markayı aldn
Yok canım erkek bile kullanabiliyormuş. Sadece kadına özgü bir takviye değilmiş aslında. Doktor bununla hem kilo vereceksin hem de pcos belirtilerini azaltıp yumurtlamanı düzene sokacak yumurta kaliteni artıracak dedi. Vücudumuzdaki hücreleri daha işlevli hale getiriyormuş mesaj alışveirşinde. Özelden atayım şimdi linkini.

Kuzum hayırlı gelsin inşallah bu topik. Nasipse sonbahara hepimiz gebe gircez. Ekliyorum tabloya.

yaz için bende düşünüyorummmm ama temmuzda haziranda değil o yüzden beklemedeyimm

Bende katılmak istiyorum daha adet olmadım en son 24 nisandı adet olmayı bekliyorum ama kilo verme bide mfk eş paketi olacak bu ay inşallah işe yarar bir ayda bakalım haber veririm sizlerede.

Bişi dicem kızlar bu topic sadece tüp bebek yaptıracak olanlar için değil demi :) doğal yol da bunun içinde.

Ben bir kere doğal yolla gebe kaldım mfk 3 2 3 2 ve ovülasyın testini de aynı ay yapmıştım ikisini nasip oldu.

2 ay sonra düşük oldu. şimdi kendiliğimizden deniyoruz ama üzerinden 1 seneyi geçti . herşeyimiz normal ama olmayınca olmuyor işte :) temmuzda devlet hastanesinde aşılama tedavisine başlayacağım bu ayda olmassa.

İnşallah buraya yazanların hepinizin güzel haberlerini görürüm :) dua ederken hepiniz için edeceğim

Evet bende Haziran'dan ümidim kesildi o yzden buraya geldim

Bende katılmak istiyorum daha adet olmadım en son 24 nisandı adet olmayı bekliyorum ama kilo verme bide mfk eş paketi olacak bu ay inşallah işe yarar bir ayda bakalım haber veririm sizlerede.
Tamam kuzum, ben ismini ekliyorum tbaloya o halde, sen regl olduktan sonra Sat söylersin.

Evet kuzum doğal, tüp bebek, aşılama, mfk ne denersen dene herkes burada toplanıyor Aramıza hoşgeldin. İnşallah uğur getirsin bu topik sana da. Sat ve Bat söylersen tabloya ekleyim.

canım bende poc yok bende aldım bizim amh düşük bu yumurta kalitesi için iyiymiş deniyecem sende kullanabilirsin içinde folik asit var inositol bunlarda sıkıntı yok

en verimli takviye ilaçları nedir sizce kadın için
Valla o konuda benden daha tecrübeliler var. Hepimiz bir şeyler deniyoruz her ay burada okuyarak ama benim gözlemlediğim birine iyi gelen bir başkasına iyi gelmeyebiliyor. Yaşadığın sorun ne ise genelde doktor zaten ona yönelik şu takviyeleri kullan diyor. Dilersen bir danış. Ama genel olarak herkese d vitamini, b12, omega3 gibi vitaminleri mutlaka kullandırıyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…