2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Senin düzenli miydi acaba kuzum
Evet asla gününü şaşmazdı balım

Mesafe koy canım böyle insanlar yüzsüz olur işte. sen suratına bile bakma noldu derse söylersin zamanında söylediklerin hala midemi bulandırıyor yüzüne bile bakmak istemiyorum dersin. bundan sonra da açma telefonşarını konuşma eşinde telefonu sana vermesin onu da uyar bencce.tabi karar senin bebeğim ama böylelerine ne yapsakta içim soğumuyor

Melom ates tablon cok guzelsabah testını yapınca etıketle hadı ınsallah guzel haberlerını beklıyorum mınnosum
Tamam balım eger ateş düşmezse yapıcam test ama bu test çok farklı minnak ilk defa görüyorum ismide farklı pek güvenemiyoru o yüzden bak atim

Eklentiler

• image.jpg
    65,4 KB · Görüntüleme: 102
ne güzel düşünüyorsun çok şükür isyan yoluna girmedin girmezsinde inşAllah hiçbir zaman. Rabbim görüyor tüm olanı biteni, çektiğimiz acıyı, gösterdiğimiz sabrı.Eşlerimiz bile bizle aynı şekilde yaşamıyor bu süreci. inşAllah rabbim bizimle ilgili çok güzel şeyler dizayn ediyor ki sınavımız böylesine zorlu oldu :) bu şekilde düşünüp umutlanıyorum gelecekle ilgili

Benim adetimin düzene girmesi 3 4 ayı buldu

Kızlar test yaptım ama negatif acaba yerleşiyor onun ağrısını mı diyorum daha çok erken 2 3 gündür kasıklarımda ağrı var sabredicem mecbur hala kasık ağrım arada vuruyor işin garip tarafı oğlumu sütten keseli 4 5 ay oldu bugün göğüsün süt doldu gene çocuğa birşeye mi korktum anlamadım ya normalde öyle derler ya

Kızlar bu gün test yaptım silik çıktı bi anda dedim dur gidip kan vereyim kan testini verdim 2.39 sonuç olan moraran koluma oldu bidaha kaset testte güvenmicezde neye güvencez bilmiyorum

Kızlar bu gün test yaptım silik çıktı bi anda dedim dur gidip kan vereyim kan testini verdim 2.39 sonuç olan moraran koluma oldu bidaha kaset testte güvenmicezde neye güvencez bilmiyorum
Sonucunuz yükselebilecek bir sonuÇ bence 2 gün sonra tekrarlayın

Bence sen doğru olanı yapmışsın. Hayatta bir denge olmalı. İnsan sevincini de üzüntüsünü de orantılı yaşamalı. Nasıl ki üzüntümüzle insanların enerjisini düşürmeye hakkımız yoksa sevincimizle de insanların yaralarına tuz basmamalıyız.

Canım onu algılamıs ıste hangı test bu bızde alalımbence yukselecek.2 muallak bı sonuc bence dollenme olmus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…