2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

canım ne zamandır deniyordun bu ay farklı bişey uyguladınmı
Canım kasımda korunmayı bıraktım ama bazı aylar denemediğim ve takip etmediğim oldu bu ay ciddi olarak denedim ve ayağa kalkmadım bir süre 30 dk falan biraz da bacaklarımı havaya kaldırdım ilerlemesini hızlandırdım mı bilmiyorum 😁birde sperm kalitesi etkiler mi bilmiyorum adet sonrası ilişki olmadı hemen 6. Ve 9. Gün oldu kaçıncı gün yumurtladığınızı hesap ederek bekleyedebilirsiniz bizim bu ay öyle denk geldi
Maşallah canım sağ salim al kucağına aynıyız seninle sanırım 🥰 Son adet tarihin neydi
ovülasyon 22 yada 23 Haziran 🥰 siz test yaptınız mı

Canım kasımda korunmayı bıraktım ama bazı aylar denemediğim ve takip etmediğim oldu bu ay ciddi olarak denedim ve ayağa kalkmadım bir süre 30 dk falan biraz da bacaklarımı havaya kaldırdım ilerlemesini hızlandırdım mı bilmiyorum 😁birde sperm kalitesi etkiler mi bilmiyorum adet sonrası ilişki olmadı hemen 6. Ve 9. Gün oldu kaçıncı gün yumurtladığınızı hesap ederek bekleyedebilirsiniz bizim bu ay öyle denk geldi

ovülasyon 22 yada 23 Haziran 🥰 siz test yaptınız mı
Evet dün yaptım bu şekilde çıktı bugün gecikmenin 8. Günü son adet tarihi 31 Mayıs galiba 4+6 yız bugün yarın 5 olcak 🥰

Eklentiler

• 2617AD2F-089D-43A0-9155-AC29ED7425D8.jpeg
    2617AD2F-089D-43A0-9155-AC29ED7425D8.jpeg
    189,3 KB · Görüntüleme: 44
Hayirli olsun canim. Saglikla gelsin kuzun🥰 gümbür gümbür cikiyor demekki var olan. Boyle testleri gorunce silik testlerdeki umut arayışıma üzülüyorum 😊
Kızlar ben de aynen öyle düşünüyorum varsa zaten kendini belli ediyor mutlaka, en güzeli aslında moral bozmamak için adet gününe kadar beklemek oluyor, adet olursan da yeni ay yeni umutlar demek zaten...

Yarın sabah test yapmayı düşünüyorum ama kaçıyorum resmen. Bat 1 temmuzdu. ama 27 haziranda antibiyotik içmem gerek diye kan testi yaptırdım negatifti. gecikme olsada ihtimal vermiyorum.
test yapıp maydanoz suyu sogan suyu falan içsem iyi olur aslında yeni ay için. ama işte yapasım gelmedi testi :KK70:

Canım bende daha bir gelişme yok.. kırmızıları bekliyorum, dün test yapmıştım evde negatif çıkmıştı. İğneden sonra 14. Gün negatifden daha dönmez. Haber ederim kırmızılar gelince 😞

Canim ben en son testi cumartesi yaptim. Negatifti. Tum testlerimi evde birakip tatile çıktım. Bat bugun ama gec yumurtlama gordum. 7sine kadar regl gelir gibi düşünüyorum. Hala olmamis olursam eve donunce persembe gunu test yapacağım.

Benim regl bu ay çok garip oldu ilk gün çok az 2. Gün yoğun bugün yine hiçbir şey yok neredeyse. Normalde 4 gün sürerdi. Havalardan falan mıdır acaba geçen ay hormonlara baktırdım iyiydi çünkü 🙄 neden olabilir sizce ?

Benim regl bu ay çok garip oldu ilk gün çok az 2. Gün yoğun bugün yine hiçbir şey yok neredeyse. Normalde 4 gün sürerdi. Havalardan falan mıdır acaba geçen ay hormonlara baktırdım iyiydi çünkü 🙄 neden olabilir sizce ?
Havalardan olabilir şehir değiştirdiysen hava değişikliğinden de olabilir

X