2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Hiç bir şey olmaz kuzum allahın izni ile ona göre ilacını kullanırsın enfeksiyon varsa ilişkide kuruluktan oluyor malum kanama çocuk yapcaz diye allah ne verdiyse 😂😂yumoşların da çok güzel büyümüş burda bi arkadaş 28mm yumurtası çatlamıştı hamile kalmıştı ve çok şanslısın canım arkadan gelen yumurtan da bir haftaya çatlar bu ay hamilesin inşallah 🥰🥰
Yaaa kuzum benim inşallah o ay bu aydır doğru diyosun çocuk uğruna kuruttuk yara ettik hep oraları🤣🤣🤣 Rabbim çok aratmadan versin inşallah♥️🙏🏼
Gecmis olsun canimcm. Ciddi bisey degildir bence ya. Enfeksiyon olsa bile antibiyotik gibi bir tedavisi vardir en nihayetinde. Hem bebis öncesi bir kontrol edilmis olur yollar. Belki engel olacak bir durumu tesbit etti doktor kimbilir. Olumsuz düşünme o yuzden😊 yumurtana da🧿🧿 insallah guzel sonuclar elde edersin bu ay
Canım benim güzel kalbinden öperim çok teşekkür ederim inşallah dediğin gibidir bir nebze rahatladım sizler sayesinde iyi ki varsınız♥️

Ay bende sabaha karşı rüyamda test yapıyormuşum hemen çift çıkıyormuş eşimde yanımda oluyormuş bende süpriz yapamadım diye dertleniyormuşum. Kalktığımda çok huzurlu uyandım sanki gerçek gibiydi şimdi bir tık üzgünüm. Rüyalarımız gerçek olur inşallah :)
Valla ben iki gün önce doğuma bile girdim🤣

Canım bizim günler aynıydı emin ol aynı duyguları yaşadık hepimiz bekledik çizgileri bu sefer de umutsuzca yaptım çıkmayacak ki dedim yumurtlamadan 7 gün sonra beta yükselmeye başlıyor 2-4-8 olarak yükseliyor 20 ya da 40 işte çıkıyor bu arada kaset testte de çıktı ilk 1. Dk çıktı pembe çizgi sonra bunu yaptım garantilemek için kızlar bilginiz olsun adet tarihi önemli değil erken yumurtladım önemli olan yumurtlama günü ovülasyon takibi yaparsanız 🙏🏻
Hayirli olsun canim. Saglikla gelsin kuzun🥰 gümbür gümbür cikiyor demekki var olan. Boyle testleri gorunce silik testlerdeki umut arayışıma üzülüyorum 😊

Canım bizim günler aynıydı emin ol aynı duyguları yaşadık hepimiz bekledik çizgileri bu sefer de umutsuzca yaptım çıkmayacak ki dedim yumurtlamadan 7 gün sonra beta yükselmeye başlıyor 2-4-8 olarak yükseliyor 20 ya da 40 işte çıkıyor bu arada kaset testte de çıktı ilk 1. Dk çıktı pembe çizgi sonra bunu yaptım garantilemek için kızlar bilginiz olsun adet tarihi önemli değil erken yumurtladım önemli olan yumurtlama günü ovülasyon takibi yaparsanız 🙏🏻
canım ne zamandır deniyordun bu ay farklı bişey uyguladınmı

İyiiym canım bende güzel gidiyor önümüzdeki hafta ikili tarama testine bakıcaz inşallah. Sen nasılsın var mı belirti test yaptın mı? 😊
Yaa ikili test zamanına mı geldiniz maşaAllah size 😍🧿 bende dün test yaptım 13.gün yani. Bir test silik çıktı ama boyası akmış hatalı gibi. Sonrasında 3 saat sıvı almayıp predictor yaptım o da filtre ile çok az belli oluyor o yüzden net bir durum yok şu anda. Olsaydı net çıkardı diye düşünüyorum artık☺️ Bak testleri de atayım. Predictorun üzerindeki ovülasyon testi onu bile yaptım😂

Eklentiler

• 747301AC-6019-4ABB-ACE4-D6DCEFB192D3.jpeg
    747301AC-6019-4ABB-ACE4-D6DCEFB192D3.jpeg
    61,9 KB · Görüntüleme: 50
  • 25C72EE4-BF4E-4B4D-A2D4-9FE6E7E7E9A4.jpeg
    25C72EE4-BF4E-4B4D-A2D4-9FE6E7E7E9A4.jpeg
    75,6 KB · Görüntüleme: 47
  • 79C08208-47FA-404F-BA14-912C60DCF447.jpeg
    79C08208-47FA-404F-BA14-912C60DCF447.jpeg
    256,4 KB · Görüntüleme: 48
  • 386B89C2-AD4D-4ED3-89E9-B78A1266366F.jpeg
    386B89C2-AD4D-4ED3-89E9-B78A1266366F.jpeg
    115,9 KB · Görüntüleme: 50
Valla ben iki gün önce doğuma bile girdim🤣
Sorma ya hafta bir görmeye başladım.Geçen hafta da çocuklarım varmış 3-4 yaşlarında erkek bu çocuklar bana benzemiyor diye ağlıyordum.Her hafta görünce bu bi işaret galiba diyorum hüsran.Ben neyse de çevreden de sürekli kız geçen seni hamile gördüm rüyamda şöyle böyle diye her ay biri söylüyor mutlaka.Geçen günde eşimin iş arkadaşı görmüş öyle pek samimide değiliz ne alaka malum mu oldu dedim :KK70: inşallaah inşallaah diyorum :))

Yaa ikili test zamanına mı geldiniz maşaAllah size 😍🧿 bende dün test yaptım 13.gün yani. Bir test silik çıktı ama boyası akmış hatalı gibi. Sonrasında 3 saat sıvı almayıp predictor yaptım o da filtre ile çok az belli oluyor o yüzden net bir durum yok şu anda. Olsaydı net çıkardı diye düşünüyorum artık☺️ Bak testleri de atayım. Predictorun üzerindeki ovülasyon testi onu bile yaptım😂
Evet hayırlsıyla onuda bi atlatsaydık rahatlıcam 😊 Ayy gördüm gördüm inşallah vardır ya 🥰

Sorma ya hafta bir görmeye başladım.Geçen hafta da çocuklarım varmış 3-4 yaşlarında erkek bu çocuklar bana benzemiyor diye ağlıyordum.Her hafta görünce bu bi işaret galiba diyorum hüsran.Ben neyse de çevreden de sürekli kız geçen seni hamile gördüm rüyamda şöyle böyle diye her ay biri söylüyor mutlaka.Geçen günde eşimin iş arkadaşı görmüş öyle pek samimide değiliz ne alaka malum mu oldu dedim :KK70: inşallaah inşallaah diyorum :))
Evren sana farklı kanallardan tüm mesajları gönderiyor🥰

Amin canım benim inşallah inşallah hep böyle güzel sağlıklı haberler verelim birbirimize 🥰 seninde güzel haberini duymak istiyorum artık yarın regl tarihin ben bugün bile yapardım 2 3 tane 😂😂😂
Testlerde net sonuç vermiyor ki hep bir belirsizlik ☺️ O yüzden bekliyorum canım

X