2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Her sabah bı tane deniyorum erken yaptım galiba yarın bı daha deneyeyim diyorum😂😂 bugün ya da yarın bat, zaten hafif hafif ağrılar gelmeye başladı bıraktım artık testi 😅
Erken gebelik testleri 6 gün önceden gösteriyor ya insan ona güvenerek erken yapmaya başlıyor . Bir ara evde test yoktu gece geç saatte test krizim gelmişti internetten evde gebelik testi nasıl yapılır diye araştırıyordum 😂😂😂

Eğer bat gününse geç döllenme mi acaba diye düşünmüştüm daha varmış zaten ☺️
Bat günüm yarın yada bugün falan geç yumurtladım aşko ondan🥹 bide beni en çok şüphe ettiren adet olacak hissim önceden başlaması oldu çünkü bende hep kanama olduktan sonra bel ağrısı kaşık ağrısı öyle olurdu öncesinde yaşamadım hiç

İnşAllah bebeğim öyle olmasını çok isterim ama sanmıyorum 😔
Benim çatlamadan 3 gün sonra çok halsizliğim olmuştu, burnum tıkalı ama koku hassasiyeti vardı başımı kaldiramiyordum, midem bulanıyordu bı anda çökmüştüm sonra bir iki gün içinde geçti sonra da zaten pozitifi görmüştüm. Çok var böyle döllenme dönemi bağışıklığı düşen. Bağışıklık sistemi savaşınca bebeği tehlike olarak görüp tutunmasını engelleyebiliyormus sanırım o yüzden bağışıklık dusermis :) inşallah güzel haberini alalım🙏

Erken gebelik testleri 6 gün önceden gösteriyor ya insan ona güvenerek erken yapmaya başlıyor . Bir ara evde test yoktu gece geç saatte test krizim gelmişti internetten evde gebelik testi nasıl yapılır diye araştırıyordum 😂😂😂
Hahahah karbonat tarifi, çamaşır suyu falan 😂 erken gebelik testlerine hiç güvenemiyorum ya bi de dilim yandı. Sanki normal gebelik testleri erkenden daha erken çıkartıyor 😂

Ovulasyon yapsamm mi sizce birde hangi testi almaliyim. 1 kere yaptığım da içinde 5 tane cikti. 2 güne 1 yapilir demişti eczaci

Ovulasyon yapsamm mi sizce birde hangi testi almaliyim. 1 kere yaptığım da içinde 5 tane cikti. 2 güne 1 yapilir demişti eczaci
2 güne bir yaparsan pik ve çatlamayi kacirabilirsin canım. Yumurtlama günleri günde iki defa falan yapılıyor. Pik ve siliklesme ne zaman oldu kontrol ediyoruz. İnnovita var içinde 30 tane test var bir de 5 tane de gebelik testi cikiyor

X