2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

mınnoslarım gunaydın..ayy benım yumosum gercekten yok bu ay bugun dongunun 14.gunu ne belırtı ne akıntı hıııc bırsey yok cok garıp yaa,yumosumu kaybettım bulmam gerek
sal gitsin canım millet salınca olmayan yumurta da hop birden cıkıveriyor kafana göre takıl bence

ikiside iyi canım kac gün var bata
Çatlatma iğnesi yaptım 5 temmuzda ona göre dün olmam lazımdı o tedaviden beri hep 14 cü gününde oldumdu bu sefer olmadı 1 haftadır kasıklarım ağrıyo arada bir dünde ağrıdı ama adet yok

bi biz salamadık canım sen ne durumdasın
sımsıkı yapıştık salamadık bir tanıdığımz var 40 yaşında evlendi rahminde sıkıntı varmış yaşta var çocuk olmaz artık bizm derken hamile .... 1 ay önce doğum yaptı.
tahmini batıma 6 gün var ama sanmıyorum zaten artık tüp bebek dedik 2 3 ay sonra nasipse öyle takılıyorum :)

Çatlatma iğnesi yaptım 5 temmuzda ona göre dün olmam lazımdı o tedaviden beri hep 14 cü gününde oldumdu bu sefer olmadı 1 haftadır kasıklarım ağrıyo arada bir dünde ağrıdı ama adet yok
testin varsa yapsana canım catlatma iğnesi olduysan dün veya bugün regl günün olması lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…