2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Afratafrac ben sanırım bugğn regl oluyorum. Bugün aşılamamın 14. günüydü sabah test yaptım negayitif geldi. Az önce de lekelenme başladı bugün sökülür. Yeni Bat 21 Temmuz.

Bu ay bana uğurlu geldi bu sayfa yumurtlamayı ve çatlamayı çok güzel şekilde ( geçte olsa) görüp değerlendirdim. Bugün doktor randevum vardı. Rahim ağzını temiz görüp yumurtanın gayet güzel geliştiğini gördü. Alttan muayene istemiyordum fakat korktuğum gibi geçmedi. İnşaAllah bu ay burada bende yeşil ışık yakacağım Sizi çok seviyorum canım kızlar A Afratafrac

Çok şükür sağlıklı bir çocuğum var çok üzülmüyorum o yüzden, amiiin bir daha yaşatmasın

Tikabasa yoklugun hissediliyor. Hadi gel artik buralara yumurtlama durumlari nasıl? Test yapmayacaktin gerci sen bu ay.. Genetik sonucunu beklemeyeceksin ama degil mi? Denemeye devam

Bat ne zaman canimcim.. yuksek enerji geliyor senden bu ay insallah olur

Allerji ilaci bilaxten hamilelikte bile icilebiliyor canim. Bence onu kullananilirsin. Soguk alginligina gelince bisey olmaz bebek tutunmadan ama yine de sadece parol mu icsen acaba

Aa yakinmis bat larimiz. Benim de 4 temmuz. Ne zaman oldu yumurtlama?
21 inde gördüm ben baya geç olduğunu düşünüyorum. Doktorda gelişmiş dedi bugün işte. Dünde silik gördüm ama bu hafta 1 dolu 1 boş ilişki geçir dedi bakalım ay cidden 11 gün kaldı iyiden iyiye boğuldum

Benim de 21 22 pikti. Bugun siliklesti.. dun bugun degerlendirdim. Yarin ve pazar da degerlendiririm. En iyi ihtimalle hadi bir de sali olsun.. bakalim neler olacak

Kızlar merhabaaa her ne kadar aksiyona ortak olmasam da ara ara takip ediyorum inşallah herkes çok güzel hayallerindeki gebeliğe ve bebişe sahip olur benim bir sorum var. Şuan regl oldum. Bebek denemelerine başlamak istiyorum ama eşimle tatil için tur almıştık 7 gün Balkan turu. İptal süresi doldu. Gitmeyi de çok istiyorum. Bu ay gebelik sürecine tekrar başlasam. Hamile olduğumu öğrenirsem şayet tura gidebilir miyim sizce? Bir de bende kan pıhtılaşması çıktı hamile kaldığımı öğrenir öğrenmez doktora gidip iğne başlamam lazım sanırım. Sizce tatil dönüşü mü başlayayım çalışmalara? 28 temmuzda gidiyoruz tatile. Hamile kalırsam gitmeden öğrenmiş olacağım gibi bir şey. Ne yapmalıyım karar veremedim ne önerirsiniz

Afratafrac ben sanırım bugğn regl oluyorum. Bugün aşılamamın 14. günüydü sabah test yaptım negayitif geldi. Az önce de lekelenme başladı bugün sökülür. Yeni Bat 21 Temmuz.
Tamam canım,
Temmuz ve Ağustos ayında hamile kalmayan olmayacak nasılsa içiniz ferah tut

Yaaaa bu ne kadar güzel bir mesaj böyle. Bizler de seni seviyoruz. Kimse unutmasın Temmuz en geç Ağustos herkes gebe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…