2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Benim için de zaman geçmiyor yav. Bu başlığı açmak aşırı motive edip heyecanlandırdı beni. Verdiğimiz zorunlu aradan sonraki ilk denememiz ya Temmuz ya da Ağustos ayında olacak. İnanıyorum ki zayıflayınca daha sağlıklı yumurtlama süreci geçiricem.

Allahım isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın. Ben geçen yıl yaz ayında karar vermiştim hamile kalmaya. 1 yıl olacak. Bu süreçte tonla ilaç kullandım. Benden sonra hamile kalmaya karar veren 2 arkadaşımdan biri 2 hafta sonra doğumu var. Diğeri de nasipse Eylül ayında doğumu olacak. İnsan bir tuhaf oluyor.
Sabırsızlanman çok normal canım isteğimiz çok fazla çünkü☺️ İnşAllah en hayırlı zamanda nasip olacak. Çok emek verdik bu bedellerin karşılığını alacağız İnşAllah 🤲🏻 Eğer gecikiyorsa güzelleşiyordur şu an vermiyorsa bir bildiği vardır rabbimin 🤲🏻 Ona güvenip sabretmeye ve istemeye devam edicez.

Anladm canım. Yani benim yumurtlamamda bi sorun yok. Kist falanda yok. Ama hamile kalamadım 7 aydır. Bende kullansam olur mu acaba
Doktor kontrolünde canısı çünkü belli bir büyüklük geldiği zaman çatlatma iğnesi vuruluyoruz yani bu ilaçta böyle oluyor sonra gelişir catlayamaz vs bişi olur Allah korusun

Kızlar adet olamdim iğnenin 15. Günü testler negatif bôyle olup pozitif gôren var mi
Günaydın kuzum. Bu sabah tekrarla bakalım varsa mutlaka çıkar diye düşünüyorum ancak forumda gezinirken testte sürekli negatif çıkıp kan vermeye gittiğinde pozitif gören görmüştüm. Boşa ümitlendirmek istemem ama.

Selam kızlar,
Temmuz ve Ağustos ayları için gebelik planlayan varsa isimlerini bu başlığa yazdırabilir. Şimdiden herkes için hayırlı olsun :KK200: :dua:
Kızlar isimlerinizi yazdırırken beni etiketlemeyi unutmayın. Mesajlarınız gözümden kaçabilir. Ya da özelden de mesaj atabilirsiniz.
Güncel SAT ve BAT tarihleirnizi de eklemeyi unutmayınız isimlerinizi yazdırırken.
:KK200:

ANNE ADAYI 💕
SAT (Son Adet Tarihi)​
BAT (Beklenen Adet Tarihi)​
DURUM
Afratafrac--
Pkolu_anneadayi31 Mayıs-
Belisimm2 Haziran2 Temmuz
canancan113 Haziran2 Temmuz
gunaygul4 Haziran3 Temmuz
melisaa933 Haziran5 Temmuz
Merhabalar sat 3 haziran bat 1 temmuz beni de ekler misiniz

Selam kızlar,
Temmuz ve Ağustos ayları için gebelik planlayan varsa isimlerini bu başlığa yazdırabilir. Şimdiden herkes için hayırlı olsun :KK200: :dua:
Kızlar isimlerinizi yazdırırken beni etiketlemeyi unutmayın. Mesajlarınız gözümden kaçabilir. Ya da özelden de mesaj atabilirsiniz.
Güncel SAT ve BAT tarihleirnizi de eklemeyi unutmayınız isimlerinizi yazdırırken.

ANNE ADAYI 💕
SAT (Son Adet Tarihi)​
DURUM
Afratafrac--
Pkolu_anneadayi31 Mayıs-
Mervesavas283 Haziran1 Temmuz
Selam kızlar,

ANNE ADAYI 💕
SAT (Son Adet Tarihi)​
DURUM
Afratafrac--
Pkolu_anneadayi31 Mayıs-
Mervesavas283 Haziran1 Temmuz
Merhabalar sat 5 haziran, bat 4 temmuz :) beni de eklerseniz sevinirim 💙

Benim için de zaman geçmiyor yav. Bu başlığı açmak aşırı motive edip heyecanlandırdı beni. Verdiğimiz zorunlu aradan sonraki ilk denememiz ya Temmuz ya da Ağustos ayında olacak. İnanıyorum ki zayıflayınca daha sağlıklı yumurtlama süreci geçiricem.

Allahım isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın. Ben geçen yıl yaz ayında karar vermiştim hamile kalmaya. 1 yıl olacak. Bu süreçte tonla ilaç kullandım. Benden sonra hamile kalmaya karar veren 2 arkadaşımdan biri 2 hafta sonra doğumu var. Diğeri de nasipse Eylül ayında doğumu olacak. İnsan bir tuhaf oluyor.
Bende bu ay çok umutluydum, hatta beş gün geçsin Salı sabah test yaparız dedik hayaller kurduk ama dün gece kırmızıları gördüm, çok üzüldüm, biraz biraz ağladım. Sonra Yusuf suresi dinleyip kendimi topladım bu ay her gün Meryem Sûresi okumaya, polipler için sülük tedavisi olmaya ve doktoruma tekrar görünmeye niyet ettim. Rabbim bu ay her birimize nasip etsin hayırlısıyla ınşallah💚

X