2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Benimde bat 16 mayıs. Sat 22 mayıs. Henüz yumurtlama göremedim ama kızlar. Geç döllenme olursa temmuz ayına mı sarkacak bilemedim. Buraya yazdım A Afratafrac
Canım senin geç döllenme bile olsa Haziran sonu kesin öğrenirsin hamileliğini, dilersen buraya yazmayalım ismini. Aşağıdaki linkten Haziran ayı için ismini yazdır. Oradan takip edelim. Şayet Haziran da olmaz ise tekrar hatırlar günel sat ve bat ile eklerim

Günaydın kızlar. Size bir sorum olacak. 16 mayıs adetimin 1. Günü. 20. Gündeyim şuanda. Yumurtlama takibi yapıyorum. Ama henüz pik göremedim. Ama kasık ağrılarım var. Batmalar oluyor. Size sorum şu. Kasık ağrısından sonra mı yumurtlama görülür. Yoksa şıan yumurtladığım için mü kasık ağrılarım var. Yardımcı olur musunuz

Her ikisi de olabilir canım. Yumurtlama zamanı şiddetli kasık bel ağrısı oluyor bende sonrasında da regle kadar kasık ağrısı devam ediyor.belkide yumurtladın ama yakalayamadın testlerde

Canım o kadından kadına değişiyor. Kimi kadında hiç ağrı bile olmuyormuş yumurtladığını anlamıyor. Kimisinde yumurtlamadan 1-2 gün önce yumurta akı kıvamında akıntı gelmeye başlıyor. Kiminde mesela o akıntı hiç gelmiyormuş. Kiminin de yumurta yumurtlama yaklaştıkça ağrı yapmaya başlıyormuş. Benim yumurtladığım günden bir kaç gün önce başlıyor ağrım mesela yumurtlalıklarda. Yumurtlama olduktan sonra ağrım bıçak gibi kesiliyor.

Tşk ederim kızlar. Evet işte. 3 gün ağrılarım var. Ama yumurtlama pikte yok. Bakalım. Devam edecem ovulasyona. Geç yumurtluyo olmam canımı sıkıyor

Benim için de zaman geçmiyor yav. Bu başlığı açmak aşırı motive edip heyecanlandırdı beni. Verdiğimiz zorunlu aradan sonraki ilk denememiz ya Temmuz ya da Ağustos ayında olacak. İnanıyorum ki zayıflayınca daha sağlıklı yumurtlama süreci geçiricem.

Allahım isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın. Ben geçen yıl yaz ayında karar vermiştim hamile kalmaya. 1 yıl olacak. Bu süreçte tonla ilaç kullandım. Benden sonra hamile kalmaya karar veren 2 arkadaşımdan biri 2 hafta sonra doğumu var. Diğeri de nasipse Eylül ayında doğumu olacak. İnsan bir tuhaf oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…