2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bismillahhirrahmanirrahim diyerek ilk adımı mı atıyorum Allahın izniyle bu ay HAMİLE KALICAM topiğiniz hayırlı olsunnnn çok Güzel haberler verelim bu aylar bize bebiş getirdin hayırlısıyla sat 2 haziran bat 2 temmuz

Eklentiler

• images.png
    27,6 KB · Görüntüleme: 51
Alllahımmmm nasip et yarabbim. İnşallah güzel bir ay olasam Belisimm, hissediyorum

Ben de varım, geçen ay bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım, adet olayım sonra hayırlısıyla hamile kalayım ve hayırlısıyla sağlıklı bı kizim olsun istiyorum
Allahım gönlüne göre versin inşallah. Regl olduktan sonra Sat ve Bat ını söylersin kuzum eklerim. Hayırlı gelsin bu topik inşallah

Sat 9 Mayıs
Bat 8 Haziran
Bebişim senin Bat Haziran mış. Üstelik çok yakın tarih. Dilersen bekleyelim, şayet gebelik yok ise bana hatırlat ekleyeyim. Altta linkini paylaştığım sayfa Haziran topiğine ait, dilersen oraya da ismini yazdırabilirsin. Ay hamilesindir inşallah da yazdırmana gerek kalmaz benim topiğe

Ben de adet olacak gibiyim burda yerimi alayım en iyisi sat 10 mayıs
Bat 8 haziran
Kuzum belli olmaz bu işler, hamileyim diyen çoğu arkadaş regl olacakmış gibi belirtilerim var diyor. Bir bakıyorlar hamileler. Hadi inşallah hamilesindir de buraya ismini yazdırmaya gerek kalmaz. Haberini bekliyorum o halde senin de Gebelik yok ise tekrar hatırlatırsın güncel Sat Bat tarihlerinle eklerim .

Pikos kullanıyorum matofin le üç ay bu şekilde sonra başka tedaviye geçeceğiz dedi doktor olmazsa pko yumurta tembelligi insülin direnci adet olamama ve kilooo var bakalimmmm

Pikos kullanıyorum matofin le üç ay bu şekilde sonra başka tedaviye geçeceğiz dedi doktor olmazsa pko yumurta tembelligi insülin direnci adet olamama ve kilooo var bakalimmmm
Kuzum bende de var pcos. Ben Kışın denemeler yaptım ancak olmadı gebelik. Hatta her ay yumurtlama bile düzgün olmuyordu.

Bende de kilo problemi ve insülin direnci vardı. 2 ay önce doktora gittim detaylı tahlil yaptırdım. Mutlaka zayıflamam gerektiğini, egzersizi hayatıma sokmam gerektiğini ve yeme düzenimi değiştirmem gerektiğini söyledi. Kilom 74'tü boyum 170.

2 ayda 5 kilo verdim Şu an 69 kiloyum. Hafta içi 5 gün spor yapıyorum 1 saat evde canlı pilates. Karbonhidratı olabildiğince azalttım, hatta ilk 1 ay ağzıma ekmek, hamur işi, makarna, pilav, bulgur vs bunların hiç birini sürmedim. Bunlar olmadan da doyuluyormuş rahatça anladım.

Şimdi ise o kadar dinç, enerjik ve iyi hissediyorum ki kendimi anlatamam. Bebişime adım adım yaklaşıyorum inşallah. 63 kilo olmam gerektiğini söyledi doktorlarım en fazla. Verecek bir 6 kilom daha var. Belki bu ay hızla veririm ve Temmuz ayına yetişirim ama en kötü Ağustos ayı değerlendireceğim ay olur diye düşünüyorum

Sen de mutlaka sadece ilaç kullanıp bir şeylerin düzelmesini bekleme. Bizim de elimizi taşın altına koymamız gerekiyor. İnşallah güzel sonuçlar alırsın.

Ah keşke mide ameliyatı olmak istiyorum yeminle 173 boy 125 kiloyum ilk çocuğum a 110 la hamile kaldım gebe bir sene tedavi sonucu femara ile çok şükür oğlum 3 yaşında şimdi gene tedaviye başladım umarım isteyen herkesin kucağını doldurur rabbim doktor üç ay sonra femaraya gene başlayacağız dedi bakalım nasip

İnsallah çok teşekkür ederim yaaa içimi açtınız insallah amin adet olacak gibiyim öyle hissediyorum yani hakkımızda hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…