2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Merhaba doktor seçme sürecindeyim. Kıvılcım hanım normal doğuma mı sezeryana mı yönlendiriyor bdaha çok sizce?

Merhaba, bende ürünleri almayı düşünüyorum faydası oldu mu acaba ?

Dualarım seninle canimm inşallah güzel haberlerle gelirsin

Kızlaaaar nasılsınız.. buradaydık aylar önce ben de uzun zamandır girmiyordum. İki tane 3. gün embriyom vardı hatırlar mısınız bilmiyorum ama onları transfer ettirdim. 7. günüm bugün.. Doğum yapanlar olmuş Allah analı babalı büyütsün bebişleri, ben hala hamile kalamadım o çift çizgi yok mu ah birde silik gri çizgi çıkaran testler vardı uzun zamandır almıyordum test filan , dün aldım geldiler eşim teslim alıp saklamış, kan testi tarihinden önce yapmayayım diye özlemişim buraları ya Öpüyorum herkesi

Ayyy canımmmcok duygulandımm inşallah guzel haberlerı alırsınn çifte güzel haber al hatta

Selamlar kızlar, sizleri ve iyi olduğunuzu okudum sevindim. Ben 2023 Ekim ayında gebe kaldım ama bebeğimi kaybettim bu yıl şubat ayında yine gebe kaldım ne yazık ki ikinci bebeğimi de kaybettim. Her şey Allah'tan napalm. Doğum yapan arkadaşlara göz aydınlığı diliyorum sağlıkla büyütün bebişlerinizi. Bizlere de kolaylıkla ve sağlıkla anne olmayı nasip etsin rabbim. Hepimizi çok öpüyorum

Canım rabbim sağlıkla nasip etsin inşallah. Bende göbeği girip bakıyorum. Dualar ediyorum. İnşallah yakında senin de güzel haberin gelecek ben inanıyorum. Her nasip vaktine esirdir diye boşuna dememişler. Vakit inşallah çok yakındır

Canım dostlarım yoldaşlarım cogunuz dogurdu kımımız hala beklıyor hepımız ıcın en guzel en guzel zamanda olsunbugun catlamanın 11.gunu betam 20 cıktı,bır bucuk yılın sonunda gozunu kırptı bızımkıtam dıyorduk artık bı tedavıyemı baslasak falan ama geldı mınnos ınsallah saglıklıdır ve kalıcıdırhepınızı sevıyorum boyle bır haberı sıze vermesem asla olmazdı. T TASUU melegim can fnd_50 sevayd beyons edahandro melisaa93 golden-snitch IADK herkesı etıketlemek ıstıyom ama aklıma gelmıyor heycandan mazur gorunve dua edın saglıcakla ılerlesın ınsallah

Eklentiler

• 7D7F9811-60BA-4D0A-999E-6988F1C8831B.jpeg
    67,4 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_4525.png
    48,7 KB · Görüntüleme: 34
Hayırlı olsun inşallah Allah selametle kucağına almayı nasip etsin inşallah

Cnm etiketlemedin ama ben herkesi takipteyim halaa
İnş saglıklıdır, çok sevındım cnm. Rabbim kucagına almayı nasip etsın

Cnm etiketlemedin ama ben herkesi takipteyim halaa
İnş saglıklıdır, çok sevındım cnm. Rabbim kucagına almayı nasip etsın
Ayy canım benımmmçook tesekkur ederım. ınan heyecandan rumuzlar aklıma gelmedı yoksa sende aklımdasın olmaz olurmusun bızım grubun yerı cok ayrı benım ıcın..inşallah saglıkla ilerlesin

Yaaa canım benim bitanem o kadar duygulandım ki anlatamam gözlerim dolu dolu yazıyorum o günler geldi aklıma çabalarımız emeklerimiz mücadeleden hiç vazgeçmedik ve şuan bebegim kucağımda yazıyorum sana allahım inşallah saglıkla ilerlemesini nasip etsin kucagına aldıgın günleri konuşalım inşallah çok çok mutlu oldum saglıkla gelsin melegin

Tebrik ederim kuzum çok çok çok sevindim sağlıkla artsın mucizen seninle inşallah

Yaaa canımm benimmm etiketini görünce çok heyecanlandım, fotoyu görünce daha da bir heyecanlandimm sağlıkla ilerlesin, sağlıkla kucağınıza alın insallaaah çok çok sevindimmmm

Yaaa çok duygulandım çok sevindim aşkım ya Allah’ıma sukurler o olsun inşallah sağlıkla ilerler kucağına alırsın inşallah ben de seni yakalarım bugün transferim oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…