2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

evet canım malesef öyle insanlar hep imtihan bizim için benimde gecen öyle bi durum başıma geldi çok üzüldüm ama ne yapabiliriz ki gün gelecek geçecek bunlar umuduyla kendimi teselli ediyorum umarım öylede olur

oncemed adete 6 gün varken silik çizgi çıkardı bendede pek inanmadım sanki tüm testler bozuk gibi geç yayılıyot sendede oldu mu
Sanki durdukca belirmişti ama üzerinden 1 sene geçti, hahaha bak ben geçen sene bugün öğrenmişim çünkü son adet tarihim 24 Nisandı, t gün öncesi 19 Nisan.
İnşAllah kuzucuğun seninledir

Sanki durdukca belirmişti ama üzerinden 1 sene geçti, hahaha bak ben geçen sene bugün öğrenmişim çünkü son adet tarihim 24 Nisandı, t gün öncesi 19 Nisan.
İnşAllah kuzucuğun seninledir
evet bendede çıktı hatta 3 testtede erken gebelikte çıkmadı ama aklım karıştı

Canım benim hayırlı uğurlu olsun çok ama çok sevindim rabbim analı babalı büyütsün inşallah

Geçecek tabiki Bu istek içimizde varsa nasip olacağı içindir Önemli olan bizim iyi olmamız, biz iyi olursak geri kalan her şey kendiliğinden çözülür

melisaa93 kuzum nasılsın?hiç bu grupu takip etmiyordum zor buldum grupu özledim kızlarıhastasın sanırım geçmiş olsun ben hamile kaldığımda çok çok kötü hastaydım acaba
Merhaba arkadaşlar nasılsınız...
IADK canım gözün aydın olsun...
Bnde o zamanda doğum yaptım

melisaa93 kuzum nasılsın?hiç bu grupu takip etmiyordum zor buldum grupu özledim kızlarıhastasın sanırım geçmiş olsun ben hamile kaldığımda çok çok kötü hastaydım acaba
Sağol canım aynen fena hastayım iyileşemiyorum bir türlü. Kendinize dikkat edin salgın var bulaşmasın sizlere de Ay hamile kalır mıyım bilmiyorum, sağlığım yerindeyken kalamadım şimdi olursa ben şoknormalde bu ay doktora gidecektim gidemedim de halim harap.
Sen nasılsın bebişin nasıl?

Hayırlı olsun canım çok sevindim
Ayy kızlar çok özledim sizii vallahi IADK lohusalık bende yüzde yüzlerde dolaşıyor ...
mesajı da bu arada yarım bırakıp gitmisim siteden :))) malum hayata alışmaya çalışıyoruz bende yeni dogmus gibiyim. Rabbim kolaylık versin inşallah hayırla sağlıkla büyütelim kuzum IADK melisaa93 sen nasılsın iyisindir umarım kuzum.
Dualarimdasin merak etme
Riskli bı surec yaşadım bayağı uzak kaldım baktım afra da yok arada girdim sonraları siteye :)

Şimdi iyisiniz ya önemli olan o Çok sağol canım benim afranın hesabı pasifleştirilmiş İnşAllah yakında döner

Neden kalmıyasın öyle deme bende diyordumİn şa Allah hiç gitmeyesin doktora göbüşle gitay biz bu gün aşı olduk ilk defa ateşi çıktı düşmüyordu o kadar ağladımki simdi çok şükür düştü sabah kadar uyumak yok artık

Ay yerim ya bebişin ağlamamıştır bu kadar. Sen güzelce bakarsın hiçbir şeyi kalmaz Böyle böyle büyüyecek annesi

Bende eski ortamımızı özlüyorum. Bende lohusalığı güzel yaşıyorum. Sürekli gözüm dolu dolu her şeye mi ağlayası gelir insanın. Sinirlerim çok bozuk. Sütüm de tam randımanlı gelmiyor neyse geçecek hepsi düzelecek bir şekilde. Rabbim hepimize kolaylık versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…