2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yaaa sen baya görmüşsün benim rüyalarım gerçek oluyor mesela seninki nasıl tersmi çıkıyor?

Ben 3 2 3 2 değerlendirdim yumurtlamayı takip etmeden akıntımı geldi ağrımmı oldu umursamadım çünkü bıkmıştımO zaman senden güzel haber almaya az kaldı

Yaaa sen baya görmüşsün benim rüyalarım gerçek oluyor mesela seninki nasıl tersmi çıkıyor?
Benim de gerçek oluyor burada kızlardan afratafrayi ve birisini daha rüyamda görmüştüm diğeri kimdi hatırlayamadığım sadece b harfini hatırlıyorum demiştim şu an afratafra beyons ve ben hamileyiz rüyamda 2 defa test pozitif görmüştüm ikisinde de hamileydim şu an kafamı karıştıran pembe kağıt hep erkek görsem tamam ama bir de cinsiyet partisinde pembe gördüm acaba hangi rüyam çıkacak

Ayyyy evet bende görmüştüm burda rüyamda unuttum hamile kaldı ismini unuttum yaEvet sen pembede gördün o kafayı karıştırıyor

kız biraz zorla da bir de beni gör rüyanda fotoğrafımı mı atayım telepati mi kurayım nasıl gircem senin rüyana

Oy sağlıkla gelsinbenim de bu şekilde adete 2gun var
Canım benim de bu şekilde. İlişkiden sonra kaçıncı günün? Bir de bende bu izgi 15 20 dk sonra çıktı senin anında mı belirdi. Eğer varsa bence çok silik oldugu için gözükmesi uzun sürüyordur. İnsallah hamileyizdir

Valla canım yarin benim adet günü .ben bgun bdaha test yaptım çıkmadı.10.dakikalarda bu şekildeydi ama bgun cikmadj yalancı pozitif sanırım benim.

kız biraz zorla da bir de beni gör rüyanda fotoğrafımı mı atayım telepati mi kurayım nasıl gircem senin rüyana
Hahahaha canım kizlari gördüğümde de tiplerini uydurdum rüyamda sanırım sadece afranin tipini az çok biliyordum ama şu an onu tam hatırlamıyorum hadi bakalım inşallah seni görürüm bir dahakine rüyamda

Yaa inşallah bu ay olur olmazsa da sıkma canını tatilde hep hamile kalınıyor deniliyordu benimki de tatil bebesi oldu kafaya takmayinca tatilde herhalde güzelce dolleniyor

Yaa inşallah bu ay olur olmazsa da sıkma canını tatilde hep hamile kalınıyor deniliyordu benimki de tatil bebesi oldu kafaya takmayinca tatilde herhalde güzelce dolleniyor
Evet güneş su dınlenmek cok etkı edıyor bebegıminşallah sıze yetısmek ıstıyorum çok hemdehep beraber yuvarlanıp gıderız

Kuzum orda alt kısımda yazıyor onu işaretlersen pembe olur bugünün tarihi

Teşekkür ederim yaptım

Hep aynı testle takip etmek daha mantıklı canım aslında ölçümleri farklı.
Evet farklı marka yaptım canim .ilk 10dakima baktım bsey yoktu daha da bakmadim brazdan bı bakarım olmazsa ama snradan cikan çizgiye önemsiz diyorlar
İnsallah vardır canım yaa benim mesela gecen ay 3 gün bile geçse çizgi çıkmıyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…