2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Hiçbirini yiyemez mi insan işte yiyemiyorum 🥲 yumurta arada bir zorlayarak
Ben de 3 hafta sonra bugün ilk defa et yiyebildim. Şükürler olsun. Doktor da ilk 3 ay günde canın 3 öğün ekmek yemek istiyosa ekmek ye sıkıntı yok dedi. Afrika nın nüfusu şimdiye biterdi bakıcak olsak senin bedeninin minnacık şeyi besleyemiyorsa zaten sen de sorun vardır dedi. Depomuzdan tüketiyormuş eşek sıpaları. O yüzden bebek için endişelenmiyorum. Ama kendim güçten düşmemek için arada zorluyorum.

Hep aynı testle takip etmek daha mantıklı canım aslında ölçümleri farklı.

İnsallah vardır canım yaa🙏🙏 benim mesela gecen ay 3 gün bile geçse çizgi çıkmıyordu
Baktım kuruma çizgisi bile çıkmamış bu defa yani.olsaydi dün çıkan bgun braz daha koyu çıkardı.nasip degilmis

Eylül ayı nasip değilmiş benim için , adet oldum inşallah ekim ayında hamile kalırım .. hamile kalan arkadaşlar sağlıcakla kavuşun kuzularınıza 💜
Ekim topiği açılmış bu arada 🤩

Kuzum bak hamilelik imzanın orda kalp var bende de var başka hamişlere bakıyorum yok neden acaba 😂 dikkatimi çekti
Yeni çıktı kuzum o hatta ben 5 hafta yazarken yoktu 6. Haftasında olanda vardı kendilerimi yapmış acaba diyordum dün bende de çıktı 😂😂😂

Ben sende erkek hiss ediyorum canım nedense hem iki kızda mide bulantın olmuş bunda olmasa demekki🩵😀
Bende valla cuma günü gidecegim doktora alalhtan bişe çıkmazsa bebegi görürsem az çok anlarız konumuna göre 😍😍😍

Bende valla cuma günü gidecegim doktora alalhtan bişe çıkmazsa bebegi görürsem az çok anlarız konumuna göre 😍😍😍
Sen anlarsın canım😀gönlündeki Allah nasip etsin🙌🏻Bu arada sana sorayım gebelikte vajinada hassaslık oluyormu?bu gün ilk defa farklı bir hassasiyet var

X