2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

😱Bence tam tersi ben kızımda rahattım ama oğlumda çok fenaydım 5 kilo bile vermiştim. Ve 24. Haftaya kadar sürmüştü kusmalar. Bu da erkek bu da zorladı abisi kadar değil ama 17 ye kadar kötüydü 😁😁 tez çürütmede bennn🙈🙈🙈
Ayy bilemedimki🤔etrafımda her kes kızda zorlanmış ondan ben dedim kesin benimki erkek😀

😱Bence tam tersi ben kızımda rahattım ama oğlumda çok fenaydım 5 kilo bile vermiştim. Ve 24. Haftaya kadar sürmüştü kusmalar. Bu da erkek bu da zorladı abisi kadar değil ama 17 ye kadar kötüydü 😁😁 tez çürütmede bennn🙈🙈🙈
ay o kadar oldunmu maşaallah ya ay bizde o haftalara gelecekmiyiz sürekli bi korku içindeyim hayırlısı

Ben kızlarda her sabah safra çıkarırdım acı su çok kötüydü
Yaa ben bu bebede onu yaşadım gece uykudan uyandırıp o safrayı çıkarttırıyordu sıpa birde öğürme diye bir şey öğrendim 🙈🙈 bana çok inandırıcı gelmiyordu miden bulamıyorsa kusarsın, yok bazen gidiyorsun sadece öğürüp dönüyorsun ki bence kusmak daha iyiymiş 🙃🙃

Yaa ben bu bebede onu yaşadım gece uykudan uyandırıp o sarayı çıkartırıyordu sıpa birde öğütme diye bir şey öğrendim 🙈🙈 bana çok inandırıcı gelmiyordu miden bulamıyorsa kusarsın, yok bazen gidiyorsun sadece öğürüp dönüyorsun ki bence kusmak daha iyiymiş 🙃🙃
Her biri farklı farklı oluyor işte kuzum saglıkla gelsinlerde napalım katlanılır 😍😍😍😍

ay o kadar oldunmu maşaallah ya ay bizde o haftalara gelecekmiyiz sürekli bi korku içindeyim hayırlısı
Canım hiç korkma, Rabbim in dediğinde başkası olmaz, sana düşen kendine dikkat etmek, bir sıkıntı varsa önlemleri almaya çalışmak, huzurlu olmak gerisi takdir-i ilahi... Kötüyü düşünerek kendini ve bebişi strese sokma... Doktorlar tweeetyyy tweeetyyy ve M muhendishanim98 e neler neler dedi ama Rabbim ol dedi ve çok şükür sağlıkla büyüyorlar.
Bir de şu konu var bu sayfada mı okudum anneler de mi hatırlamıyorum ama doğumdan korkmayın ve kesinlikle video falan izlemeyin... Bu konuda olabildiğince cahil gidin bence ve kendinize sadece şunu telkin edin onu orada büyüten Rabbim sağlıkla dünyaya gelmesini de sağlayacaktır. Dağda bayırda ahırda tarlada yada uçakta 😁 sağlıkla doğuran kadınlar varsa sende bende bunu başarabiliriz ki birde hastanedeyiz en ufak şeyde etrafımız sağlıkçı dolu çok şükür 🤲 Evet ağrılı acılı ama inanın bebek doğduğu anda hepsi geçiyor hepsi, hiç bir sancı ağrı yaşamamış gibi oluyorsunuz anında... Rabbim önce hamilelik bekleyenlerimizin göbüşünü, sonrada biz hamişlerin kucaklarını sağlıkla doldursun 🤲🤲

Genelde öyle diyorlar ya kızda daha çok kötü geçiriyorsun..bide erkekte idrar açık renkde oluyor gerçekten bende çok açık
Benim de açık sarı idrarim, oğluşum mu olacak o zaman 😊 boş gebelik zamanı çok koyuydu şaşırmıştım hamilelikte koyu oluyormuş demek ki diye ama şimdi açık sarı 😁

Benim de açık sarı idrarim, oğluşum mu olacak o zaman 😊 boş gebelik zamanı çok koyuydu şaşırmıştım hamilelikte koyu oluyormuş demek ki diye ama şimdi açık sarı 😁
Sen yarın bebişi göreceksin inşallah cinsiyet tahmini yaparız balıma 😍😍😍😍😍

Bende bugun regl oldum. Şu ateş takibini öğreten canlar Allah razı olsun harika bişi ya ateşim sabah 36.2 idi ped taktım 2 saat sonra da geldı kırmızılar. Pcos olanlar bilir ne yumurtlamam ne regl günüm belli değil bilmek çok güzel bi hismiş. Ffapp uygulamasında reglyi nasıl işaretleyeceğim yardımcı olur musunuz? melisaa93 melisaa93 melegim can melegim can

Hic korkma canım Allah ne derse o. Düşecek denen çocuk tutunur, sağlıklı denilen sağlıksız olabilir. İhtimaller üzerine yaşamayalım inan çok zor ya söyle ya böyle olursa demek kendini hiç boşa strese sokma, her şey olacağına varir

O zaman sen ve melegim can melegim can 🩵🩵🩵🩵geliyor geliyor😀😀😀
Bi defa rüyamda erkek bebek görmüştüm yeni doğmuş emziriyorum falan, bı defa cinsiyet partisi gibi bı ortamdaydim cekmemi istediler kağıdı pembe çıkmıştı, bugün de böyle uykuyla uyanıklık arasında sarışın kıvırcık 3-4 yaşlarında bı erkek çocuğu gördüm😅 cinsiyet ogrenesiye kadar hep böyle rüyalar gorcem herhalde 🤭🤭

Arkadaş insan degerlendırnce bı umuda meraka kapılıyor😀🥹gıttım test aldım 5 tane.bata 9 gun var daha oysakı😅adet bıter bıtmez her 3 gunde bır bazen 2 günde bir degerlendırdım bakayım bıde boyle deneyeyım dedım, Niqu Niqu cuk gibi🥰yoruldum be kızlar,iş güç hayat bebek mevzuları heveslenmıyorum dıyorum ama degerlendırınce çok meraklanıyorum🥹bu arada uçaktan korkuyorum biraz ve bu fobimin üzerine gitmeye karar verdim kıbrısa gıdıyorum ıkı hafta sonra,Allah bu ay nasıp etmezse orda nasıp eder inşallah🙏

Bende bugun regl oldum. Şu ateş takibini öğreten canlar Allah razı olsun harika bişi ya ateşim sabah 36.2 idi ped taktım 2 saat sonra da geldı kırmızılar. Pcos olanlar bilir ne yumurtlamam ne regl günüm belli değil bilmek çok güzel bi hismiş. Ffapp uygulamasında reglyi nasıl işaretleyeceğim yardımcı olur musunuz? melisaa93 melisaa93 melegim can melegim can
Dimi ya sürpriz yaşamıyorsun iyi oluyor bilmek :) bugünün tarihine tıkla ateş yazdığın yerin biraz altında period/menses/spotting başlığında yes dersen bugünü regl günün olarak kaydeder sana yeni döngü sayfası açar :) daha fazla detaylı bilgi girmek istersen kanama yoğunluğuna göre de girebilirsin.
light hafif kanama
medium orta düzeyde
heavy yoğun kanama
spotting lekelenme

Arkadaş insan degerlendırnce bı umuda meraka kapılıyor😀🥹gıttım test aldım 5 tane.bata 9 gun var daha oysakı😅adet bıter bıtmez her 3 gunde bır bazen 2 günde bir degerlendırdım bakayım bıde boyle deneyeyım dedım, Niqu Niqu cuk gibi🥰yoruldum be kızlar,iş güç hayat bebek mevzuları heveslenmıyorum dıyorum ama degerlendırınce çok meraklanıyorum🥹bu arada uçaktan korkuyorum biraz ve bu fobimin üzerine gitmeye karar verdim kıbrısa gıdıyorum ıkı hafta sonra,Allah bu ay nasıp etmezse orda nasıp eder inşallah🙏
ooo tatiiil en sevdiğim :) hiç yorulmadın hep enerjiksin sen bebeğim pozitif düşünelim. seninle ilgili çok güzel şeyler hissediyorum bu aylar güzel olacak inşAllah :)

X