2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Salı günü vericeksin canım bugün verdiysen pazartesi vermiceksin Salı günü aynı saatte vermeye özen göster bir de şuan nerde verdiysen orda ver

Eğer bugün test verdiysen bugün verdiğin saatte Salı tekrar vermelisin aynı yerde kuzum
Aynı yerde vermem gerektiğini bilmiyordum ben☺️ özel hastanede vermiştim bunu orada hem kan alınır hem de doktor randevumu erkene çekeyim o zaman progestan falan verir belki tutunması için

Eklentiler

• IMG_2351.jpeg
    IMG_2351.jpeg
    106,7 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_2350.jpeg
    IMG_2350.jpeg
    106,6 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_2349.jpeg
    IMG_2349.jpeg
    105,9 KB · Görüntüleme: 44
Günaydın kızlar bugün kan testi verdim. Dpo 11. Gündeyim. Regle tam 1 hafta var. Dün ve önceki gün kasıklarımda bayağı ağrı vardı bugün hepsi kayboldu. Kimyasal gebelik olabilir diye korkuyorum 😔 sonuç çok mu düşük?
Lutueal fazın 18 gün mü suruyor canım? 11. Günse regl 3 gün sonra değil mi

Lutueal fazın 18 gün mü suruyor canım? 11. Günse regl 3 gün sonra değil mi
Canım değişkenlik gösteriyor sanırım. Geçen ay da hemen hemen böyle olmuştu ama 2 gün pik görmüştüm ve beklenen adet tarihinde regl oldum. Bu ayı Tarih vererek açıklayayım istersen☺️ SAT:22 Ağustos, adetimin son günü 27 Ağustos. Erken yumurtladığımı bildiğim için regl bitmeden ovulasyona başladım. 29 Ağustos pik, 30 Ağustos çatlama. BAT: 17 Eylül. Bence herkes 14 gün sonra regl olmuyor. Hatta dün de konuştuk burada birkaç arkadaş daha benim gibi.

Canım gözün aydın tebrik ederim sağlıkla artsın değerlerin. 🥰Aklına kötü bir şey getirme. Cok erken öğrendin. Değerin iyi bence. Doktora gidince daha önce kimyasal yaşadığını söylersin belki biseyler verir.
Yumurtlamadan 9. Gün idrar testi yaptım negatif adete 7 gün var çıkarmıydı olsaydı kuzu

Yaaa ağzın bal yesin inşallah ama cuma kan testınde negatifti bi daha da yapmadım
Erken verdin bence bebek yerleşmeden ateşin sonradan ardışık gitmeye başlamış ben bu tablolarda genelde hamilelik gördüm inşallah sende hamilesindir kuzum

Sen epey erken yumurtlama goruyorsun sanki canim. Kullandiklarin mi etkiliyor acaba? Benim de bugun 8. Gunum😊 ama daha baslamadim ovu testine. Pazartesi baslarim diyorum. Yeni bitti zaten regl
Normalde asla böyle değildim ben hep 18-19-20 hatta 21. Günlerde yumurtlardım hep çok geç adet olurdum. Ama uzun zamandır kullandığım takviyeler öne çekti sanırım. Bugün bir ovu testi daha yapacağım normalde hep 13. 14. Günlerde başlardım yapmaya

X