2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Çok güzel kuzum bak korkma o yerleşme olduğu için öyledir günün aydın olsun bebeğim bende eczaneye gittim ama kapalı ilk idrarla yapım dedim de kendımı daha fazla tutamıcam sanırım
Sagol kuzum idrarını yap bir kenara koy canım testi alınca yaparsın ilk idrarla

Çok sukur meloşum❤️🙏🙏hersey cok guzel olacak merak etme ben yurekten ınanıyorum buna😊
Amin aşkım amin daha önceki yaşadıgı şeyşer insanı o kadar korkutuyor ki peşini bırakmıyor valla. İnşalllah saglıklı bir şekilde devam eder iyiki doktorun çagırmış çagırmasada gitmem gerekirmiş zaten

Olur tabıı.cok bekletsen saatlerce belkı olmazda yarım saatten bısey olmaz.ıdrar tahlılı bıle verdıgımızde hemen alınmıyokı,beklıyor orda yarım saat bı saat.en kotu 1 saate acılır eczane
EveT kuzum en fazla 1 saate yapmış olurum vallahi daha fazla dayanamadım dediğiniz gibi yaptım

Belki 2 güne çatlar belki 1 güne ona göre devam ederdiniz
Son test derken canım fotoğrafta en aşağıda sondaki testi yaptım demek istedim. Yoksa devam ediyorum test yapmaya 🙏 keşke çatlamayı görseydiniz dediğinizde, sandım ki çatlamayı görünce değerlendirmeye baslamam gerekliydi 🤣🤣 kafam karıstı kusura bakmayın

Günaydın kızlar lekem çok az silince uçuk kahve az az ateşim 36.7 çıktı demekki inşallah yerleşme düşüşü bu lekelenmeler. Testimide yaptım atim sizede fnd_50 fnd_50 melisaa93 melisaa93 @edahandro A Afratafrac @Niqu @tweeetyyy @bitkin96 @Linakiz golden-snitch golden-snitch etiketi yapamadıgım benim için telaşlanan bütün güzel kalpli kızlar.1. Test dün yaptıgım
Bebeğim maşallah güzel koyulşmış. O çakmağı görünce aklımdan tonla şey geçti. Sigara içmiyorsun demi?

Arkadaşlar yumurtlamadan sonra 11. Gün. Ateş tablomu ve testimi bırakıyorum. Artık buradan döneceğini sanmıyorum. Klomen kullanımı sonucu oluşan 3 yumurtadan biri bile olmadı. Ne yapalım vardır Rabbimin bir bildiği. Umarım kiste falan dönüşmemiştir umarım. Çok yoruldum artık gölge falan aramaktan. Net çizgiler görmek istiyorum. Bir gün olur inşallah.

Eklentiler

• IMG_8235.jpeg
    IMG_8235.jpeg
    131,6 KB · Görüntüleme: 99
  • IMG_8230.jpeg
    IMG_8230.jpeg
    85,7 KB · Görüntüleme: 100
  • IMG_8236.jpeg
    IMG_8236.jpeg
    129,9 KB · Görüntüleme: 96
Arkadaşlar yumurtlamadan sonra 11. Gün. Ateş tablomu ve testimi bırakıyorum. Artık buradan döneceğini sanmıyorum. Klomen kullanımı sonucu oluşan 3 yumurtadan biri bile olmadı. Ne yapalım vardır Rabbimin bir bildiği. Umarım kiste falan dönüşmemiştir umarım. Çok yoruldum artık gölge falan aramaktan. Net çizgiler görmek istiyorum. Bir gün olur inşallah.
Yaa ilginç bir şekilde testinde hala gölge var daha önce böyle oldu mu?

Bebeğim hiç sıkıntı yok. Klomen 3 yumurtanı geliştirdi bu güzel bir şey. Ancak bana kalırsa çatlatma iğnesine ihtiyacın olabilir.

X