2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Sen inşallah sabah pozitiften ağla ben pozitif görünce ağlamıştım zaten sürekli ağlayabiliyoruz hamilelikle bu katlanıyor
Pozitif görürsem bağıra çağıra ağlarım komşular başıma toplanır sonra kesin ilk gebeliğimde afedersin pijamamı çekeledim ne halt ettiğimi bilmeden test elimde koşturdum durdum evin içinde ağlaya ağlaya tektim de ne komiktim ama aşırı duygusal oluyor o an

ben ilk kimyasal da öğrendim napacağım şaşırdım ev falan süpürdüm manyakça bunda da ağlayarak napcam diye eşimin yanına koştum

Kuzum bence hamilesin sen bende de oluyordu kuruma ama bu kuruma gibi değil bide bu test 15 dakika filan anca oturuyor hemen atmamak lazım
Ben bakmadan direk atmışım ama aldığım sayfaya attım bakım ne sıcak
Başka test yok mu kuzum kurumaya benzemiyor yaa
Ah yok aşkım ya birtane vardı bilerek dün yaptım ki elimde olmasın test aklıma gelmesin belki de bozuk testtir

Çok gelgitli bir hal gerçekten hamilelik
Eyvah ben şimdiden böyleysem yandık bu hamileliğim de zor geçecek belki ki ama bi yandan seviniyorum böyle bişeyler hissetmeme kimyasal geçirdiğim de diyordum ben hiç hamile gibi hissetmiyorum kendimi diyordum 3 hafta sonra bebiş gitti zaten ama bunda şuan sol kasığım ve bacağım kopuyor oy ne güzel ağrıyor diyorum delirdim sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…