2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben bugün çok hassaslaştım ya herkes çok hassas gözüyle bakıyorum topiğin yarısı hamile hassas, yarısı hamile kalmaya çalışıyor hassas İnşAllah herkes mutlu sonuca ulaşır
Gerçekten artık insan ne yapacağını bilmemektende hassaslaşıyor birde mesajda da tam anlamıyla kendimizi ifade edemediğimiz yada söylemek istediğimizi mesajda tam olarak anlatamadığımız için yanlış anlaşılmalar oluyo canım Allahım sen duy sesimizi

Canım bence sen fazla alınganlık yapıyorsun. Panik halinde gördüm seni ve daha önce ben de cevap vermiştim, başkaları da verdi, konu başlığı da açmışsın hala insanları darlamalanın alemi yok diye düşünüyorum aynı soruyla.

Çünkü şey gibi oldu kan alırken iğne batırıyorlarmış şok oldum gibi oldu bir de bu açıdan bak o zaman anlayacaksın ne demek istediğimi. Sen şimdi rahim filmini, sperm testini unut canım. Çok şükür çok kolay hamile kalabiliyorsun. Senin bunlara ihtiyacın olmayacak Allah’ın izniyle

Kendince sana moral verdiğini sanıyor. Eğer çok samimiyseniz bu yorumun hoşuna gitmediğini açıkça söyle canım. O kadar da samimi görmüyorsan sen de ona laf sok gözün kalıyor demek ki ne zaman gezsem aynı şeyi söylüyorsun de bak bir daha diyor mu

Canım aslında o arkadaşımızı biz çok severiz ve çok da olumlu biridir. Gerçekten neden şok olduğunu anlamamış. Aynı şey benim de aklımdan geçti okuduğumda. Bu küçümseme amaçlı bir soru değildi.

Buradaki yorumları okurken maalesef karşımızdaki insanın ses tonu ve surat ifadesini göremiyoruz. Kendi kafamızda bir yüz ve ses tonu yaratıyoruz bazen bir kalıba kendimiz sokabiliyoruz kaşrımızdakini. Ben ortada sıkıntı göremedim

Allahım sana da en kısa zamanda hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah kucağın boş kalmasın.

Biz nelerle uğraşıyoruz haline şükret diyosun
Olsun hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşAllah
Rabbim yeterki hayırsız evlatla sınamasın yokluğuylada aratmasın hiç birimize

Haklısın bebeğim hepimize nasip olsun da bir rahatlayalım

Yaa ne güzel açıkladın gerçekten imagination forever sarı pamuk şekeridir biz tanıdığımız için ne dediğini gayet iyi anladık

Çok teşekkür ederim seninde yaklaşımın için
Sadece dediğim gb konulara gerçekten çok uzağım daha bugün okudum sürecide ilk defa duyduğum içinde garip geldi.
Dediğiniz gb mesaj yazmakla insanların neyi kastettiğide anlaşılmıyo.
Burdaki herkes anne olmak istiyor ve hepimizin üstünde illaki bir üzüntü olabiliyor.
Amin teşekkür ederim burdaki herkesde ben de hayırlısıyla anne olmayı tadarız inşAllah sağlıkla sıhhatle

Biz nelerle uğraşıyoruz haline şükret diyosun
Olsun hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşAllah
Rabbim yeterki hayırsız evlatla sınamasın yokluğuylada aratmasın hiç birimize
Amiiin amin bebeğim. Yok aslında öyle demiyorum kendinş olmayacakmış gibi bir düşünceye sokma. Rahim filmine ve sperm testine ihtiyacın olacağına inanırsan onları yapana kadar hamile kalmayacaksın belki. Ama onları düşünmezsen kolayca hamile kalacaksın diye düşünüyorum

Kızlar doktordan geldim şimdi kist oluşmuş o yüzden kanamam varmış duphoston verdi bu ilacı kullanan var mı aranızda daha önce gebelikle ilişkili bir ilaç mi
Ara kanama yaşadığım dönem doktorum vermişti doktorun önerdiği şekilde kullandım. Bi gebelik oluşursa bebeğin yerleşmesini kolaylaştırır içeriğinde progesteron var demişti doktorum. Sizde doktorun önerdiği şekilde kullanın mutlaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…