2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ne yaptığımın farkındayım , ya da açtığım konunun , sorduğum sorunun .. Sadece en hızlı yanıt , bilgi ya da deneyim alışverişi yapacağım arkadaşlara nasıl ulaşırım diye soruları bir kaç kez soruyorum takdir edersinki. Bana yanıt vermek zorunda hissetme yani kendimce takılıyorum izninle 🤚
Cevaplandırıldığı halde aynı soruyu soruyorsan ondan uyarmak istedi canım ne var bunda ☺ bende hatırlıyorum sorularını

Cevaplandırıldığı halde aynı soruyu soruyorsan ondan uyarmak istedi canım ne var bunda ☺ bende hatırlıyorum sorularını
Bir kere yanıtladıysanız diğerine cevap vermezsiniz olur biter yani; kaç kişi yazışıyoruz herkesin farklı bir deneyimi olabilir öyle değil mi ?neyse uzatıp gerilmeye gerek yok ; her şey için teşekkürler.

Yok bugün jüpiterdenmi marstanmı herkes alınma yanlış anlama gününde canım hiç anlamam gökyüzündende ama bugün herkes sol tarafından kalkmış galiba 🤭

Neden şok olmuyim ki? Başıma bu süreçler yeni geliyor ve hayatımda hiç duymadığım şeyler olduğu için tuhaf geldi. İzlediğim doktor ayrı bir odada telefonda cinsel içerikli şeyler izlemesini ya da eşiyle birlikte olmasını isteyip sperm örneğini alıyoruz dışarda bekleyen hastalarda oluyor stresli bir ortam farkındayız falan diyodu çok tuhaf geldi ilk defa duyduğum için. Bebeğimi doğuma yakın kaybettim şuan çok istiyoruz yeniden anne baba olmayı. 2 aydır olmuyo ama insan üzülüyor ve sürecin nerelere varıcağınıda bilmek istiyorum. Şok geçirmemde normal bence!
Gerilmeyin canım herkes hassas. Bu işin içinde aylardır o kadar çok vakit geçirdik ki senin için şok edici bir olay buradaki çoğu kişiye çok sıradan geliyor. Kan vermekle aynı. Hatta bazen öyle sorular oluyor ki Google’a tek kelime yazınca cevabını alacakken burada konu üstüne konu açıyorlar. Sende buradaki arkadaşları tanıdıkça bir çok şeyi öğrendikçe sana da çok normal gelecektir ☺️

A Afratafrac abla bu kürler sende kasık ağrısı,bel ağrısı yapmışmıydı bacağıma vuran ağrılar var reglim bugün bitti daha

Gerilmeyin canım herkes hassas. Bu işin içinde aylardır o kadar çok vakit geçirdik ki senin için şok edici bir olay buradaki çoğu kişiye çok sıradan geliyor. Kan vermekle aynı. Hatta bazen öyle sorular oluyor ki Google’a tek kelime yazınca cevabını alacakken burada konu üstüne konu açıyorlar. Sende buradaki arkadaşları tanıdıkça bir çok şeyi öğrendikçe sana da çok normal gelecektir ☺️
Teşekkür ederim yaklaşımın için. Benim 2 hamileliğimde anında olmuştu. 2 cisini kaybettim. Kendimde söylüyorum şuan olmaması gb bişey yok 2 ay oldu ama sonuçta hiç birşey bilmiyorum sürecede vakıf değilim. Sadece öğrenmek istedim. Karşı tarafta neden şok oluyorsun diyince olumsuz bir cevap gb geldi. Karşılıklı empati yapsak güzel olur sanki🌸

Yok bugün jüpiterdenmi marstanmı herkes alınma yanlış anlama gününde canım hiç anlamam gökyüzündende ama bugün herkes sol tarafından kalkmış galiba 🤭
Ben bugün çok hassaslaştım ya herkes çok hassas gözüyle bakıyorum 😂 topiğin yarısı hamile hassas, yarısı hamile kalmaya çalışıyor hassas 😍 İnşAllah herkes mutlu sonuca ulaşır 🤲🏻

Öfff milllet m.nyak yaaa. Bi de samimi arkadaş olacak. Seni en iyi anlayan kişi olması lazım. Edeceği lafın nereye gideceğini bilmesi lazım. Senin hassasiyetini en iyi onun anlaması lazım. Üniv mezunu da olsa hadsizlik böyle birşey işte. Bir de başına gelmeyen kesinlikle anlamıyor. İşte bu bir iki denemeyle hamile kalanların bizi asla anlamayacağı gibi. Depreşmesin dertlerin, gönder gönder bu düşünceleri geri. İyiyiz biz 🤗🤗🥰 sarıldımm kocaman bak geçti ♥️
Benim de güya yakın arkadaşım çocuk istediğimi uğraştığımı bilen arkadaşım eşimle ne zaman gezdiğimi eğlendiğimi görse çocuksuz zamanların tadını çıkarın diyip duruyor. Yani alınılacak bir şey mi bilmiyorum ama bir söylersin iki söylersin dün yine söyledi çocuksuz harika zamanlar diye. Ben 1 yıldır bu uğurda uğraşıyorum çocuksuz olmak rahat rahat gezmek benim için güzel bir şey değil bunun neden farkında varamıyorlar. Kendince moral veriyor belki de ben alınganım bilmiyorum ama ben bu tatile çocuğumla gelebilmek için dünyaları verirdim.

X