2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Merhaba canım, benim eşiminde sperm değerleri düşüktü varkoselden dolayı. Ameliyat oldu sonrasında değerlerini düzeltmek için dr Proxeed plus diye bir takviye verdi. Bunu en az 3 ay kullanması gerekiyor araştırabilirsin ilaç değil vitamin takviyesi. Birde keçiboynuzu, kabak çekirdeği, kaju bunlar sprem için önemli. Bizim son verdiğimiz testte sperm değerleri tamamen normal çıktı ama hergün kabak çekirdeği yiyor eşim bide keçibounuzu pekmezi içiyor düzenli. Bunları araştırıp deneyebilirsiniz.
Sizde sayıda mi sorun vardi hızda mi

hiç endişe etme bence akıına bırak canım hatta vajinadan yapılan işlemler sonrasında daha kolay gebelik oluşabiliyormuş yani bende işlemden önce çok okumuştum olduklarında korunmayı bıraktıkları ay daha kolay gebelik oluyormuş yazıyordu benim çok kanamam vardı adetim 20 gün sürüyordu ben bu sebeple histerskopi oldum. vajhinada tam kesenin olacagı yerde portakal büyüklügünde bir myom vardı onu aldırdım
Bnm işlem dha farkli sanirim laporoskopi gibi biişi dediler rahim içinden mi yoksa dişaridan bi müdahale mi onu sormadim bu yüzden endişeliyim ama sonrasinda gebelik ihtimali artiyomş bunu duydum

iyi bir doktor demekki ultrasonda gördüyse inşallah ummadığın anda bebiş geliverir :)
Ay inşallah ya canım amin dr çok iyi prof mehmet okan özkaya yani adam seminerlere kongrelere katiliyor ingilizce seminerler veriyor aşiri iyi randavu alamiyoruz düşünün

Herkese merhaba,

Bilenler belki bilir, daha öncede eski bir kaç grupta bulunmuşluğum var, Nisan ayında boş gebelik yüzünden gebeliğimi sonlandırmak zorunda kalmıştık, sonrasında kürtaj oldum ve ilk adet sonrası kontrol de 2 tane kistim olduğunu öğrendim, dün kontrole gittim, doktorum minik bir kist kaldığını ve gebeliğe engel olmadığını, artık korunmayı bırakabilirsiniz dediğini öğrendik, her şey nasip kızlar. 🌷

Şimdi tekrardan gebelik düşünüyorum, her şey gönlümüzce olsun 🥰

Bu arada;

SAT: 8 Haziran
BAT: 3 Temmuz

A Afratafrac ekler misin, lütfen 🥰
ekledim kuzum. Öncelikle kaybın için üzgünüm, Allahım başka yaşatmasın. Sağlıklı bir gebelik olsun inşallah yaşayacağımız gebelik 😊 tez zamanda güzel haberi alıp burada kutlama yaparız umarım 💕

Kızlar gebelik öncesi herhangi özel bir şey yapıyor musunuz, doktorum bana folik asit vermişti onu kullan dedi, bugünden itibaren içeceğim, sizler ekstra bir takviye alıyor musunuz? 🌺

Ben de bu topiğe kayıt olmak istemiştim SAT 30 mayıs BAT 29-30 haziran diye eklemediniz, ama Haziran tarihliler de var şu an gördüğüm kadarıyla..

Merhaba kızlar çatlatma iğnesinin 12 günü bugün test yaptım adet tarihin cumartesi günü silik çıktı ama sevineyim mi bilemedim böyle olup gebelik olan varmı aranızda

Eklentiler

• Screenshot_2023-06-13-09-43-49-319_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_2023-06-13-09-43-49-319_com.google.android.apps.photos.jpg
    38,8 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_20230613_094038.jpg
    IMG_20230613_094038.jpg
    81,5 KB · Görüntüleme: 51
  • Screenshot_2023-06-13-09-43-20-236_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_2023-06-13-09-43-20-236_com.google.android.apps.photos.jpg
    61,6 KB · Görüntüleme: 48
Merhaba kızlar çatlatma iğnesinin 12 günü bugün test yaptım adet tarihin cumartesi günü silik çıktı ama sevineyim mi bilemedim böyle olup gebelik olan varmı aranızda
Bnmdd 12.güne kdr silik görmüştüm iğne etkisi ile maalesef regl olmştm o kişiden kişiye değişiyo bnc canım ya inş hamişsndr

X