2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Hamiş olanlar canlar size bısey sorcam.şimdi regl olmadan bır ıkı gun once kasıklara degısık bır his gelirya,böyle bir rahatsızlık,sankı her an regl baslayacakmıs gıbı bı his,o hamiş oluncada oluyormu?(kramp degıl bahsettıgım,kasıklardakı garıp rahatsızlık hissi rahım sankı asagıdaymıs gıbı bı hıs)bunu cok merak edıyorumhazır yenı hamıslerımız varken cevaplarsanız sevınırım B Buffalosos Niqu 1fafeyla akgnss

Yaa bendesizinle aynı durumdayım. Tüp bebekle bir oğlum var kendim de 3 düşük yaptım şimdi tekrar dogal denıyoruz herhangi bir vitamin filan kullandınız mı eşiniz veya siz?
Eşime o dönem keçiboynuzu kürü yapıyorduk, ben de ilk oglumdan önce inofolic falan kullandım ama ikinci hiç beklemedigimiz bi anda nasılsa olmaz diye düşündugumuz için rahat davrandigimiz tek korunmasız ilişkiden oluverdi bi anda Yumurta kalitesi için inofolic kullanabilirsiniz, bi zararı yok, eşiniz de bol bol keçiboynuzu özü ya da kürü tüketebilir sağlıklı ve güçlü spermler için. Bir de burda da muhabbeti olmuştu ilişki sırasında islakligin yoğun olması da belirleyici oluyo bence, eğer o anlamda sıkıntı varsa gynoseed ya da benzeri jel hamileliği kolaylaştırabilir.

Evet kuzum oluyor 7. Haftadayım hala var o his söküldü sökülecek hissi rahatsızlık hissi var kasıklarda

Senin gözlerin nasıl oldu

Senin gözlerin nasıl oldu
Saol bebısm,bir tık iyi.babamın tedavı bıraz işe yaradı.(göz pansumanı teramıcın ve göz yasartıcı damla) ınsallah daha ıyı olacak.dun aıle hekımınden rapor alırken dedıkı bu kadar beyaz olursan ve meslek ıcabı sureklı pc ye bakarsan kaçınılmaz son dedi.işten sogudum valla ya

Canım dün ilişkiden sonra günlük ped takmıştım hep akıyor camasirima diye, bugün pedimde yapışkan akıntı gördüm ama çok az. acaba dediğin gibi hemen yumurtladim mi ki ne olduğunu hiç anlamadım

Kız ben de beyazım çok, üstelik işim bilgisayardan. Hastalığın da ırkçısı varmış.

Dün ben de göz doktoruna gittim, göz akşıntım geçmediği için. Alerjim baya artmış. O da dedi sık sık gözüne soğuk uygula diye. Buzu mendil , ince havlu gibi bir şeye koyup gözlerinde beklet.

Hala var kuzum sanki şimdi regl olucam belim kasıkta batmalar zor yürüyorum

Etiket yapamıyorum canım 1 kişiyi zar zor yaparımAmin canım.Darısı sana İn şa Allah
İnşallah canım Bnde yapamadım seni çıkmadı ismin o gün
Benim umudum yok diğer ay nasip bu ay ne zaman adet olurum bilmiyorum tahminen bi kaç gün kaldı haziranda 14 gün arayla 2 kere adet oldum o yüzden takip felan yapmadım adet bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…