2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Benimde bitti 4 günde bugün 5. Günüm bugün yarın başlıyorum çalışmalara beraber beklicez desene

Allah razı olsun bişeyler yazmanız bile kalbimi ferahlatıyor . Artık anne olmaktan çok sağlığımdan endişe eder hale geldim. Birilerinden iyi bişey duymak bile yetiyor bana . Teşekkür ederim
Canım benım babanen ıcın cok gecmıs olsun oncelıkle.kan degerı konusunda sımdılık evham yapma,benımkı ıkı gunde bır 3 katı artıyordu ama dıs gebelıktı,sadece degerle olan bırsey degıl yanı,onemlı olan muane olman kesene bakması doktorun.dogum hastanesı varsa bulundugun yerde bı gıt kontrol ol derım.vajınal ultrasonla bakıyorlar bu degerlerde.ınsallah kımyasal degıldırde bebegın sana sımsıkı tutunurdualarımız senınle

Pıhtılaşma sorunu olduğunu nasıl anladınız peki
Kuzum böyleydi sonucum savascii sağolsun yardımcı oldu bide bu sonucu kadın doğuma gösterdim. Bir kan testi daha yaptı homosistein adında ondaki değer yüksek çıksaydı kan sulandırıcı net başlardık dedi ama o değerin normal gerek yok dedi. Genetikteki doktor da öyle dedi. Ama içim rahat etmedi Hematoloji randevusu aldım ona da göstercem.

Eklentiler

• IMG_5992.png
    563,5 KB · Görüntüleme: 63
Canım benim ya gerçekten çok içten dua ettim inşallah bu kadar sabrettin rabbim verecektir sana hepimiźde burda gorecez duyacaz birbirimizin mutlu haberlerini inanıyorum

Yaa bendesizinle aynı durumdayım. Tüp bebekle bir oğlum var kendim de 3 düşük yaptım şimdi tekrar dogal denıyoruz herhangi bir vitamin filan kullandınız mı eşiniz veya siz?

Çok teşekkür ederim canım inşallah sağ Salim kavuşurum ona bulunduğum yerde doğum hastanesi yok ama başka yerlere bakıp iyi doktorla görüşme sağlıcam . Umarım bir mucize olur

Kuzum benim pik 3 temmuzda oldu dolunay oğlak gösteriyor. Yani kız mı oluyor?

Bebegim ben 28 günde bir adet oluyorum sen baksana nasıl denk geliyor yumurtlama günüm temmuz 17 sen yinede 16 ve 15inede bak kuzum neye denk geliyor

Evet kuzum yaşım genç ama bir türlü sağlıklı gebelik elde edemedim . Bütün benle evlenen yaşıtlarım arkadaşlarım 2. Yi doğurdu bişeyler ters gidiyor farkındayım genetiğe gidemeden hamile kaldım sonuç bu oldu işte . İnşallah ya sağlıkla ilerler yada dış gebelik oluşmadan kendiliğinden sonlanır . Çok yoruldum bu süreçten

22 aydır bekliyorum şoktayım ama bahsedilen testten yapmışım o vardı elimde. Konu sahibi yanıltıcı yazmış tereddütteyim
Canım hayırlı uğurlu olsun hamişsin. Sağlıkla kucağına al. Bu ay ne yedin ne içtin? Biz de yapalım. Benim de 15 ay oldu

Haftaya cumartesi özele gidecegim canim.
Adetin 3. Gününe denk geliyor.
Eğer uygun görürse regl sonrası cekinecegim.

Canım herşeye zam geldi maalesef ya zercan hanım iyi bir doktor kadınla enerjiniz tutarsa onunla devam edersin rahim filmide inşallah çok daha uygundur ya turgut özal üniversitesine felan sordunmu orada çekilmiyormu?
Üniversiteye hiç bakmadim canim. Bizim izin konusu sıkıntı olacak ilçeden gelip gitmek. Ondan özelden devam edip kontrolleri olabildiğince cumartesi günlerine denk getirmeye çalışacağım.

Anlıyorum seni.Dur bakalım belkide sağlıkla ilerlicek canım.Ama birde şu var hep kendimi ben böyle kaldırdım ayağa daha kötü durumda olanlar var..hiç 1 defa hamile kalamayanlar var..ben tüp bebeğe baş vururken çok oturdum şükür etdim halime..hatda bazen utandım bile demeyeki neden ben..hep bunları düşünerek ben ayaktayım

Anladımmm çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…