2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Çok teşekkür ederim canım kalbimi o kadar ferahlattın ki inşallah yolundadır herşey birbirmizi dualarımızı eksik etmeyelim

İlk defa bu kadar umutlandım femometer teste pazartesi başlayabilirsin diyo 10.gün yani.. başlasam mı sence?
Vala elinde bolca testi olanlar 7. günden bile başlıyo eğlence amaçlı sana kalmış kuzum. Ama öyle bir aciliyetin yoksa bence de bekle Pazartesiyi.

Benim de ovulasyon testlerinde T çizgisi artık hiç çıkmıyor demekki pik i cidden görmüşüm ve dünkü çektiğim ağrılarla birlikte çatladı ve dün akşam değerlendirdik. Bakallım 10 gün sonra anlarız var mı yokmu. Gerçi ben 5 gün sonra başlarım test yapmaya dsfjnlgkb

Ay hamile olayımda aslında hiç farketmez sadece merak oluyor olursa ne olur diye rabbim bu ay hepimizin yüzünü güldürsün melegim can canım bak bu ayda erkek ayıymış bol degerlendirmeler
inşallah canım benim inşalalh ama e2 çok yüksek çıktı doktorum bu ayda es geçti dünlen dedi ama ben mfk fodega ile athena aldım tüm tuşlara basıyorum bakalım sagda 14mm yumurtam vardı B Buffalosos dolunayda kız demişti temmuz ay takvimine baktım dolunay sadece 3 temmuzda olmuş başka yok sanırım ondan erkek ayı olabilir bu ay arkadaşımız aydınlatsın bizi

Pıhtılaşma İçin kullanıyor galiba canım coraspirindem daha hafif ama o galiba
Canım dediğim gibi bu beta artışından hiç anlayışım yok ama eğer kimyasal olursa nedense ben düşünüyorum sende genetikte sorun var çünkü yaşına baktım 23 yaşın var çok gençsingenelde diyorlar yaşı sınırda olanlar en çok düşük yaşıyor..sen bak güzel hamile kalıyorsun sadece sebebi bulunmalı benim bir arkadaşım hamile kalınca hemen iğneye başladı 9 ayına kadarda vurdurdu ve çokta sağlam bebişi MaşAllah.Kesinlikle genetik testlere baktır

Ovulasyon tarihinin ay takvimine bak kuzum pik olan tarihte ay hangi burctaymıs diye Google da var dişil erilleri eklemiştim
Eril Burçlar:Koç İkizler Aslan Terazi Yay Kova
Dişil Burçlar:Boğa Yengeç Başak Akrep Oğlak Balık

Kız eylüle daha çok var o kadar bekleme rabbim hayırlısıyla sana erkek bebiş nasip etsin inşallah
Ayyyy canım arkadaşım benim güzel arkadaşım benim ne güzel dua ediyorsun sen öyle allahım duysun sesini yaa aslında bana 2 kızım oldugu halde bile farketmezde eşim tek erkek oda çok istiyor birtanede oglu olsun hemde babasını kaybetti oglumux olursa ismi hazır yusuf katacagız babasının adı

Bunu bulamadım aşkım ya nerde yazıyor sadece temmzu ayında dolunay var mı diye ona baktım

Ay evet B Buffalosos biliyor bu tür şeyler le ilgileniyordu sen e2 takılma şimdi ismi aklıma gelmedi geçen aylarda biri hamile çıkmış ti hatta değerlerini buraya atmıştı bu değerlerle imkansız denmişti ama hamileyim demişti yani herşey olabilir sen tüm tuşlara bas bende beklemicem kanamam da durdu bir iki güne bende başlıcam değerlendirmeye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…