2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben de kız sevdalilarindanim valla. Hic biseye de degismem kızımı. Her baktgmda iyi ki olmus diyorum. 10 tane cocugum olsa biri de erkek olsun demeyebilirim🤭🤭

Bende canım valla demem aramam 🤣 erkek olursa da evlat sarip sarmalayacagiz tabiki ama Rabbim saglikla her isteyene en az 1 kız bebesi nasip etsin inşallah 🫶💗

Merhaba kizlar gunlerdir sizin yazdiklarinizi okuyorm oncelikle hamislerimiz umarim saglikla kavusur ve bizim gbi anne olmak isteyenlerde en yakin zamanda yavrularimiza kavusuruz bnde 6 senedir bebek icin cabaliyorm sat bat belli degil bnm biraz durumlar karisik ama arada bnde size katilmak istedim umarim size ugurlu geldigi gbi bna da gelir birbirimize dua edelim
Ben senin ismini ekliyorum kuzum. Sat ve Bat belli olunca haber edersin 🙏💕💕 Belki de o ay bu aydır 🥰 Biz ne kadar uğraşırsak uğraşalım, o ruh bize istediği zaman geliyor.

Amin kuzum inşallah şimdi çok iyi canım 2 sene eziyet ettim sana diyor arada helallik istiyor. Hatta 2 gün önce sahildeyken konu dondu dolasti oraya geldi su an berabersek senin sabrindan diyor. He bir arkadasimiz evlendi 7. Ayinda simdi bosanma davası açtı aynı alkol mevzusu oradan konu açıldı konuşsam mı acaba diye sordu. Allah a can verecem aşırı iyi şimdi hastalansam basimda bekler corba yapar gelir içirir. Sevgiliyken nisanliykende boyleydi evlendik ilk 2 ay denedik olmadi sonra adam alkole dadandi. Bu sefer les gibi kokuyor ben yanasmadim. Ama o 2 sene kimseye belli etmedim ne kendi aileme ne onun ailesine ondan dolayi da yipranmadik en yakın arkadaşıma bile anlatmadım. Neyse ne çok konuştum kusura bakma canım 🫶🫶🫶💗 Allah hepimize sağlıklı huzurlu yuvalar versin. Bir de okuyup bu şekilde problem yaşayan varsa psikiyatri şart. Yoksa kendi kendine çok yeminler etti asla devamını getiremedi o zaman.
Hepsi senin sabrın sayesinde ☺️ Şimdi tahammül seviyemiz çok düştü, zor günlerde belli oluyor insanın niyeti. En doğrusunu kimseye anlatmamakla yapmışın canım 🥰 zaten birine bir derdini anlattın mı mutlaka bir fitne giriyor araya

Aaaaaa kız ben şokkk demekki sarı akıntın hamileliktenmiş yaaaa çok sevindim canım benim saglıkla artsın inşallah maşallah maşallah ♥️♥️♥️

Aaaaaaaaaaaa 😍😍😍 çok sevindimmmmmmm hayırlı uğurlu olsun kuzum. Hamiiileesiiiinn diyebiliriz inşallaahh. Ne yedin ne içtin bu ay. Biz de yapalım aynısından. Çok sevindimmm

Aaaay ayyy ayyy inanamıyorum çok sevindim kızzzz ayyy görünce küçük çaplı çığlık attım 😍😍😍😍😍😍 Rabbim sağlıcakla kavuşmayı nasip etsin yaaaa çok mutlu oldum ayyy🥹🥹🥹

Aaaay ayyy ayyy inanamıyorum çok sevindim kızzzz ayyy görünce küçük çaplı çığlık attım 😍😍😍😍😍😍 Rabbim sağlıcakla kavuşmayı nasip etsin yaaaa çok mutlu oldum ayyy🥹🥹🥹
Cnm benim yaaa darısı sana inşallah🙏🙏

S simurgggg cnm 11 yaşında bi oğlum var
Cinsiyet önemli değil sağlıklı olsun yeter ama Allah gönlümden geçeni biliyor 🤭😄

edahandro edahandro ve melegim can melegim can
Kızlar aksine bn bu ay hiçbişy yapmıcam dedm folik asit bıle içmiyorum, çok salmıştım bu ay, 2 ilişki oldu, direkt wc gttım

Ben Mart ayında bi uyku arkadaşı yapmıştım hamile olduğumu öğrendim o ay. Kimyasal oldu ama olsun🥲 bu ay yine yaptım bi uyku arkadaşı. Totemim olsun bu da benim🥹♥️
IMG_7189.jpeg

Ben senin ismini ekliyorum kuzum. Sat ve Bat belli olunca haber edersin 🙏💕💕 Belki de o ay bu aydır 🥰 Biz ne kadar uğraşırsak uğraşalım, o ruh bize istediği zaman geliyor.
Saol canm inşaallah aslında suan tarlusal kullaniyorm bi aksilik olmazsa adet olunca haber veririm bu ay doktor famera deneyelim dedi adetlerim duzensiz kendim olamiyorm bakalm kısmet aslinda bi kac ay once cocuk falan yapmiyorm deyip isyan etmistim ama bu ay bi anda tekrar basladim bnde anlamadim 🤣 hakkimizda hayirlisi🥰

Kızlar evde coraspin, progestan, ecopirin var ama kullanmk istemıyorum

Doğal beslenmeye çalışıyorum
Bahceden salatalık, biber, patates çıkarıyorum
Ağactan kiraz, kayısı, erik, dut yıyorum
Burda hersey doğal ve hepsi bahcede var çok şükür
Bu şekılde denicem bu sefer ilaç kullanmk istemıyorum

X