2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Allahım kıp kırmızı buuuuuuuuu. 💕💕💕💕💕💕💕💕💕 NAsıl mutluyum nasıl nasıl anlatamam. Ne dedim hepimiz gebeyiz bu yaz demedim mi. ŞLükürler olsun. Bu sefer kimyasal filan değil gör bak 🥰🥰🥰 yine bir tatil bebesi daha 😂

Allahım kıp kırmızı buuuuuuuuu. 💕💕💕💕💕💕💕💕💕 NAsıl mutluyum nasıl nasıl anlatamam. Ne dedim hepimiz gebeyiz bu yaz demedim mi. ŞLükürler olsun. Bu sefer kimyasal filan değil gör bak 🥰🥰🥰 yine bir tatil bebesi daha 😂
Cnm test banada önceki kimyasallardan daha koyu gbi geldi
Ayyy inşallah katlanır🙏
Bugun son ilişkinin 14. Günü

Busefer katlanır inşallah cnm🙏
Yok ne kanı daha ilk testim
1 test daha aldım, onuda 2 gün sonra yaparım, koyulaşma olursa kana giderım önumuzdeki hafta

Zaten maazimi bılıyorsun cnm
Ben senin testlerinde hiç bu kadar koyuluk görmemiştim, gör bak kimyasal filan değil. Şükürler olsun 🙏💕

Bende sevinmiştim kanamam bitti kaldığımız yerden çalışmalara devam edebiliriz diye canım ya eşime bile haber verdim adamı erkenden çağırdım işten eve 😅 dediğin gibidir belki bekleyelim bakalım Salı günü kontrolüm vardı zaten bitmezse o zamana doktor bişey söyler herhalde
Aynen canım kontrol eder☺️İnşAllah tekrar sağlıkla nasip olacak 🤲🏻

Ben senin testlerinde hiç bu kadar koyuluk görmemiştim, gör bak kimyasal filan değil. Şükürler olsun 🙏💕
Ayy ağlıcamm 🥺🥺 inşallah busefer katlanır, 2 gün sonra yapıcam test

Rabbim tüm isteyenlere ol desin ve oluversin, bu ay sadece 2 ilişki oldu, uzanmadım bile, direkt wc gttım

Hani derlerdıya umursamadıgım anda oldu dıye
Bnde o totemi uygulayım dedim

Ayy ağlıcamm 🥺🥺 inşallah busefer katlanır, 2 gün sonra yapıcam test

Rabbim tüm isteyenlere ol desin ve oluversin, bu ay sadece 2 ilişki oldu, uzanmadım bile, direkt wc gttım

Hani derlerdıya umursamadıgım anda oldu dıye
Bnde o totemi uygulayım dedim

Canım benim en yakın 43 yaşındaki arkadaşımın Tek ilişki ile oldu ovulasyon takip ediyordu ama esi ile yanyana gelemediler bir türlü bana yumurtam çatladı daha olmaz dedi ya ne olacak evde bugün dene dedim ve tuttu 💗 maşallah şimdi 7 aylık 2 ayı kaldı. Olacağı varsa tek ilişki ile de oluyor her şey vakti zamanı var demekki sağlıkla ilerlesin💗🫶

Canım benim en yakın 43 yaşındaki arkadaşımın Tek ilişki ile oldu ovulasyon takip ediyordu ama esi ile yanyana gelemediler bir türlü bana yumurtam çatladı daha olmaz dedi ya ne olacak evde bugün dene dedim ve tuttu 💗 maşallah şimdi 7 aylık 2 ayı kaldı. Olacağı varsa tek ilişki ile de oluyor her şey vakti zamanı var demekki sağlıkla ilerlesin💗🫶
Al işte, ovulasyon sonrası çatladı diye niye bırakmamak gerektiğine yönelik bir örnek daha. Sağlıkla kucağına alsın inşallah 🙏

X