2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Burda sayfalar çok hızlı ilerliyor kuzum yetişmek zor. Regl olmadım ama sabaha olurum canım. Testlerim hep negatif. Sen de yarın mutlaka haber et kuzum. Umarım sağlıkla yumoşun hatta yumoşların olmuştur..
Amin inş güzel yumurta haberleri olur bana😊

Klomen kullanırken çok forum gezmiştim ve klomenden ikiz olan çok okudum canım. Hatta sokakta ikiz gördüğümde eskiden tüp bebek sanardım, artık bunlar klomen ikizleri demeye başladım. İnşallah Allah nasip ederse ikizlerin olur tabi kuzum. Klomen buna vesile olacaktır inşallah 😍
Ya daha geçen gün aynı şeyi düşündüm. Angelina Jolie de klomen kullandu herhalde dedim kendi kendime dfghjkljhg

İşte o rahatlığı yaşıyorsun şu an🤩 Büyük nimet, yarın bebeğini iyi gördükten sonra şükret ve rahatlığını herkese anlatma nazar olur doğurunca anlatırsın 😁😁
Zaten ben bilen her kese diyorum çok kötü geçiriyorum nazar olmasın diye ama gelsinler bir içimdekileri görsünler🤦🏻‍♀️İn şa Allah bende bebişimi yarın görürüm büyümüş olsun kalbi vursun🙌🏻🥹

Ay kızlar Allah benim bu tüp bebek doktorumu bildiği gibi yapsın hiç böyle sözler ağzıma alan insan diğilim mecbur etdi beni resmen..annem bile diyor o doktor sözleriyle seni mahv etdi..sen hiç iyi düşünemiyorsun diyor..Hamile kalsam bile resmen belirtiler bir anda yok oldu aklıma hiç iyi şeyler gelmiyor ayın ortası doktora gidicektim ama sanırım duramam randevu bulursam yarın gidicem.Hatda diyorum bebişi sağ salim görürsem şaşırıb ağlıcam o derecede şimdi umutsuzum.Her gün kocaman iğneler vuruyorum kendime göbek ve kalçam morlar içinde belirtilerde olmayınca sanıyorumki boşuna yapıyorum iğneleri.Ben her kese dua etmekten aslında ben her kesten dua bekliyorum.Ne güzel hamile kalmak ve tadını çıkarmak o duyğuları yaşamak çok isterdim çok.Kızlar Allah sizi güzel doktorlarla karşılaştırsın.Banada bu mucizemi kucağıma almak nasip etsin Allah.
Canım benim sen neden kendini böyle üzüyorsun? Biliyorum bende olsam aklım hep o doktorun dediğinde olur ama şunu da unutmamak lazım doktorlar da hata yapabilir. Daha geçen gün bir akrabamızın hamilelği için olumsuz konuşan doktorlar çocuk doğduktan sonra biz yanılmışız aslında bir sorun yok dediler.
Bu iş artık iyice ahlaksız bir hal almış durumda birileri için çok iyi rant elde edilen bir alan olmuş. Belli ki senin doktorun da senin gibi bir müşteriyi kaçırmak istemedi. Çünkü ne istese verecek durumda oluyorsun, vicdansız insanlara denk geldiğinde de snei sömürüyorlar.

Sen içini ferah tut, Rabbim ne güzel nasip etti sana tadını çıkart. Her gece yatmadan önce kapat gözlerini hayal et. Doğum yapmışsın odadasın yanında yakınların başında kırmızı kurdele 🎀 hemşire ablasının kucağında bir melek, pamuk gibi yeni doğduğu için pembe pembe, kucağına veriyorlar emzirmen için. O emmeye çalışırken sen ona bakıyorsun hayretle eşin yanınızda☺️ tabi makyajını da yapmışsın resim çekilecek ve süslü Niqu resimlerde de güzel çıkmak istiyor. Sonra bize bebeğin resmini atacaksın. Ama nazar değmesin ayağını da göndersen olur☺️

Bende 21 temmuzda aşılama yaptırdım ilk kez femara ve ovitrelle şuan 2 gün gecikmeli adet oldm doktora geldm bugün 2. Aşılama için bu sefer klomen verdi. Benm ilkinde yumurtam sağda 25m olmuştu. Klomende kis yapıyo diolar korktum biraz açıkcası yaa sizce femara mı iyi klomen mi? Evde de femara var sonuç gösterirken femara isticem evde var kullanıym dicem

Bu gün gidemem eşim geç gelicek işten yarına istiyorum gitmek..onunla gitmek istiyorum.Aslında düşünmeyecektim belirtiler bıçak gibi kesildi resmen..kasıklarda batmalar vardır o da yok oldu magneziyum başladım kullanmaya acaba ondanmı diyorum.
Canım senin durumunu bilmiyorum şu an hamilesin sanırım kaç haftalık bebeğin ? Bir de belirtilerin önceden nasıldı şimdi nasıl ? Mesela bulantıların çok var mıydı şimdi yok mu ?

Silemiyorum kesin silemiyorum bu cocuğumu kucağıma alsam İn şa Allah ikinciyi Allah nasip etse böyle olmucam korkuyu atlatıcam..hatda hiç betayı bile takip etmicem o kadar rahat olucamki anlıcamki gitdiğim doktor salak salak konuşmuş.Bana yarın olmaz artık
canım vbiliyorsun böyle dengesiz doktor cok sen hep iyi düşün bi doktorada görün zaten bulantılar ilk üç ayda olur kesilir kimisi bulantı bile cekmez bide magnezyum kullandım demişsin o senin kasık agrılarını gecirmiş bence çünkü iyi geliyor diye biliyorum olumlu düşün canım yıpratma kendini 🙏

Bende 21 temmuzda aşılama yaptırdım ilk kez femara ve ovitrelle şuan 2 gün gecikmeli adet oldm doktora geldm bugün 2. Aşılama için bu sefer klomen verdi. Benm ilkinde yumurtam sağda 25m olmuştu. Klomende kis yapıyo diolar korktum biraz açıkcası yaa sizce femara mı iyi klomen mi? Evde de femara var sonuç gösterirken femara isticem evde var kullanıym dicem
Bana da ilk femara ile yapildi aşılama tutmadı ama daha sonra bı prof görüşü aldım gonalf daha iyimis bu konuda.

X