2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

melisaa93 kayseride hangi doktora gidiyorsunuz acaba?
Benim ailem kayserıde cemal ünlü yaptırmıstı hatta doğumumu. Harika bi doktordur kendisi özel muayene açmış ama ücreti yüksekti baya
Şu anda tavsiye edebileceğim bir doktora gitmiyorum canım. İçime sinmedi henüz hiçbiri. En son gittiğim doktordan memnun gibiydim son muayeneden sonra vazgeçtim. Aslında ilgilendi muayeneyi benim istediğim şekilde yaptı ama klomen tedavisini eksik yaptı diye düşünüyorum. Ama ilk gebeliğimdeki doktorumu çok beğenmiştim tavsiye ederim.Dinçer Sümer Acıbademdeydi sonra Hüma’ya geçmişti hala orada mı bilmiyorum

Özel Erciyes de bihter senem hanım vardo bende ondan memnundum şuan da Yozgat ta Özlem hanıma gidiyorum oda çok iyi bence

Duphastonu tavsiye ederim

Kızlar herkese günaydın geçen hafta adetim 2 gün gecikti ikinci gün erken gebelik testi yaptım negatif çıktı fakat bugün 6. Gün halen olmadım ve hiç bir şekilde belirti de yok ne adetle ilgili ne de hamilelik sizce tekrar test yapayım mı bugün yoksa biraz daha beklemeli miyim

MaşaAllah size çok şükür rahat bir nefes aldık sağlıkla kucağına almak nasip olur inşAllah canım benim

Bana da klomen verdi doktorum bugün ilk günüm. Doktor beş gün sabah akşam iç dedi hap bitikten 4 gün sonra gel dedi. Ama bu süre zarfında bana gelene kadar gün aşırı ilişki mutlaka olsun dedi. Gittiğimde acaba çatlatma iğnesi falan mı yapacak yoksa yumurtanın büyüklüğüne olgunluğuna vs mi bakacak bir şey demedi. Ama gelene kadar gün aşırı olsun dedi. 13 aydır sebepsiz hamile kalamıyorum her şey normal temiz bütün tetkikler yapıldı ama olmayınca olmuyor :) zamanı var demek ki diyorum. İlk gebeliğimde de sebepsiz 15 ay olmamıstı

Çok çok çok sevindim bitanem gözlerim doldu inan Allahım sağlıkla kucağına almayo nasip etsin inşallah gözümüz aydın olsun

Özel Erciyes de bihter senem hanım vardo bende ondan memnundum şuan da Yozgat ta Özlem hanıma gidiyorum oda çok iyi bence
Hala orada mı acaba bende en son Erciyes’e gittim başka doktora belki bir dahaki sefere senin dediğine giderim Erciyes hastanesinin hem hizmetini beğeniyorum hemde ulaşımı kolay benim için. Oradan bir doktor bulsam çok iyi olur

Yaaa çok güzel haber sağlıkla büyüsün minnoş inşallah. Bizler için de dua et bebeğim

Yap kizzz ay bize de at bekliyorum

Orda diye biliyorum çok memnundum hatta benim ilk düşüğüm olmuştu ikinci hamileliğimde kan sulandırıcı kullanmamı vs sadece o demişti diğerleri bişi dememisti annemin ameliyatını da o yaptı büyük bir kisti vardı ve açık ameliyat olmadan sadece üç nokta ile alıp normal hayatına donderdi annemi Yani biz ailecek çok memnunuz

Kontrole gittiğinde alttan muayene edecek yumurtaların boyutuna bakacak. İğne için sana gün ve saat soylicek sen eczaneden alıp yaptiracaksin igneyi

MaşaAllah size çok şükür rahat bir nefes aldık sağlıkla kucağına almak nasip olur inşAllah canım benim
Çok çok çok sevindim bitanem gözlerim doldu inan Allahım sağlıkla kucağına almayo nasip etsin inşallah gözümüz aydın olsun
Yaaa çok güzel haber sağlıkla büyüsün minnoş inşallah. Bizler için de dua et bebeğim
Amin kızlarım amin Gerçekten rahatladım çok şükür hepinize dua ediyorum hepimize inşallah sizden de alacağız bu ay haberleri

Canım elinde test varsa dene istersen. Eğer negtif ise stres kaynaklı dönemsel gecikme yaşıyorsundur Bat ı beklerisn

Bunu söylediğin iyi oldu canım tekrar doktora gitmeyi düşündüğümde ona gideyim Teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…