2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Akıntıdan itibaren sayılmıyo ama bebişim. Benim akıntım geldi bu ay ve 3 gün sonra çatladı yumoş. Sen az daha bekle.
Ovulasyon yaptığımda akıntıya göre çatlıyordu hep ama bu ay hem biraz erken bitti akıntı hem ağrısı 2-3 gün sonra oldu. Anlamadım. Bekleyeyim bari. Ama keskin belirtim yok hiç. Dün rahmimi bıçaklıyorlar gibi yazmışsın ya ne güzel bi belirti mesela o maşallah

Herkese toplu günaydın. Harika bir gün olsun.

Benim bugün çatlamadan sonraki 5. günüm. Gece 2 gibi uykumdan ağrıyla uyandım. Geçen ay böyle bir ağrım olmamıştı. Resmen kazma kürekle çalışan işçiler vardı rahmimde. Ancak bu ağrı kışın 2 ay olmuştu. Neyse bakalım hayırlısı.

Hakkaten çok güzel belirtilerin var Keşke benim olsa
Buna benzer bişey yaşayan okumuştum burda, günü geçince de hamile olduğunu öğrenmiş.

Evet güzel aslında hiç çocuk düşüncesi bile yok kafamda diğer türlü napsam acaba varmı yokmu diye düşünmekten duramıyorum canım en güzeli buymuş valla
BEnce de. Burası bana gerçekten çok güzel şeyler kattı ancak bu ay bebiş yok ise Eylül için ismimi yazdırmayacağım. Ancak topiğe de ara ara gelirim yani tamamen gitmem. Biraz kafam dağılsın.

Hakkaten çok güzel belirtilerin var Keşke benim olsa
Buna benzer bişey yaşayan okumuştum burda, günü geçince de hamile olduğunu öğrenmiş.
Bebeğim ben de hep hiç ama hiç belirtim yoktu hamileyim diyenlere özeniyorum Çok süpriz oluyodur kadınlar o umutsuzlukla öğrenince eminim.

Haklısınbizi unutmada birdahaki ayın topiki açıldımı
Ay yok bebişim. Dediğim gibi gelirim ara ara ancak böyle günün her anında artık topikte vakit geçirmek istemiyorum. Anne yorgun

Valla şurada bir topik açılmış Ağustos Eylül ayı diye. Keşke Eylül-Ekim yapsaymış gerçi.

Ay bu ay olmassa buradaki enerji muhabbet o topikte varmıdır acaba

Biz bize yeteriz bebeğim Bende ağustostan elendim ama düşünmüyorum gitmeyi adımı yazdırmayı

Kızlar dün ovulasyonda pik gördüm akıntımda pembelik oldu tek seferde peçetede geçti dahada bir şey gelmedi yaşayan var mı ? Sebebi nedir ilk defa yaşıyorum

Kızlar dün ovulasyonda pik gördüm akıntımda pembelik oldu tek seferde peçetede geçti dahada bir şey gelmedi yaşayan var mı ? Sebebi nedir ilk defa yaşıyorum
Yumurtlama esnasında hafif kanamalar olabilir ve normalmiş canım. sıkıntı yok Değerlendirin bugünü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…