2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Evet tahmin ettiğim gibi ben elendim kızlar, kırmızılar geldi, şimdi ağusyos-eylül grubunda mı toplanıyoruz? Ben gideyim de önden kayıt yaptırayım. Kaç gündür de psikolojimi hazırladığım için destekleriniz sayesinde ağlamadım çok şükür 😍♥️ A Afratafrac .. C Conqueror123 umarım senin kırmızılar gelmez canım

Ben bugün akıntım cumartesi sabah civarı bitti o zaman çatlamıştır varsayarak test yaptım ve negatif😕 Zaten belirti namına doğru düzgün hiçbi şeyim yoktu.
Foto çekecektim ama eşim evde daha çaktırmayayım, testi de banyoda bıraktım tekrar gitmeyeyim. Gerçi ona da test yaparım demiştim sormaz inşallah😬

Evet tahmin ettiğim gibi ben elendim kızlar, kırmızılar geldi, şimdi ağusyos-eylül grubunda mı toplanıyoruz? Ben gideyim de önden kayıt yaptırayım. Kaç gündür de psikolojimi hazırladığım için destekleriniz sayesinde ağlamadım çok şükür 😍♥️ A Afratafrac .. C Conqueror123 umarım senin kırmızılar gelmez canım
Banada yer ayırt kuzum nedense bu ayda olmucak gibi hissediyorum önden yerimiz belli olsun 😅

Canlar benim moralim bozuldu:KK43: bazı belirtilerim var hamilelik belirtisine benzeyen ama bence ben vajinal iltihaplanma olmuşum dünden beri belim çok ağrıyor çok önceden olmuştum ordan biliyorum bu ağrıyı 😞 bu ay da olmadı

Yeni ay yeni yumurtlama misss insaallah bu ay sıra sende 😌

İşte testim, temiz😄😐. Akıntımın bitişine göre 10 günü doldurdum 11.gündeyim. 11.gün hesabı böyle mi yapılıyordu bilmiyorum ama.

Eklentiler

• IMG_20230808_074723.jpg
    IMG_20230808_074723.jpg
    111,7 KB · Görüntüleme: 48
💕 Yaa işte topik kızlarım böyle olur. Birtanesin.💕

Canlar benim moralim bozuldu:KK43: bazı belirtilerim var hamilelik belirtisine benzeyen ama bence ben vajinal iltihaplanma olmuşum dünden beri belim çok ağrıyor çok önceden olmuştum ordan biliyorum bu ağrıyı 😞 bu ay da olmadı
Kuzum iltihap değil bebek de olabilir. Senin Bat'a daha 10 gün var gözüküyor. Bekleyelim bakalım 🥰

İşte testim, temiz😄😐. Akıntımın bitişine göre 10 günü doldurdum 11.gündeyim. 11.gün hesabı böyle mi yapılıyordu bilmiyorum ama.
Akıntıdan itibaren sayılmıyo ama bebişim. Benim akıntım geldi bu ay ve 3 gün sonra çatladı yumoş. Sen az daha bekle.

Bana da ye ayırt 🤣🤣 etiketle geleyim benimde kahverengi akıntı başladı akşam sabah gelir 🤣🤣🥺

X