2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Doktorum kafeinsiz türk kahvesi içebilirsin istediğin kadar dedi ama ben yine de bir normal türk kahvesi bir kafeinsiz içiyorum. Mehmet efendinin marketlerde var sizde bir sorun doktorunuza isterseniz
Tamam canım kontrole gittiğimde soracağım inşallah teşekkürler

Sanmam kuzum betan daha çok düşük. En az 3000leri görmelisin. Haftaya görürsün ama (karından tabiiki )
Kızlar 4+3 de kese görünür mü ? Cuma gününe randevu almıştım 4+3 olcam. Dün kan verdim 296 çıktı betam . Cuma günü keseyi görebilirmiyim sizce?

Kızlar 4+3 de kese görünür mü ? Cuma gününe randevu almıştım 4+3 olcam. Dün kan verdim 296 çıktı betam . Cuma günü keseyi görebilirmiyim sizce?
Bence göremezsin canım ben bugün 4+4 deyim betam 686 çıktı pazartesi. Doktor 10 gun sonra görüşelim dedi. Daha minnaklar

Bak benim çarşamba betam 1000 in üzeri diyordu. Cumartesi sabah belli belirsiz 4.4 mm dedi ama emin olamadık pek. Keseyi görmüştük. Bir de benim hesaplarıma göre betam her gün iki katına çıkmıştı. 4+4 idik.
Betanız kaçtı peki 1000 in üzerindemiydi

Hadi ya aynen erken ozaman baya ha cuma gitmişim ha ctesi değişen bişi olmicak ozman haftaya artık

Cuma 4.30-5 gibi ben de doktora gideceğim keseyi inşallah net görebilmek için. 5+3 oluyorum teyzesi :)
3 bin çokmuş ya bende 1000 üzeri görülebiliyor diye düşünmüştüm, cuma günü 1000 falan olur hesaplara göre ondan sorim dedim beklemek zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…