2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Bende kan verdim bugun 5+4 um ama benimki gec döllenme olabilir. Adet geciktigi gün idrar testinde görünmemişti. 3 4 gün geçince göründü. Kan sonucumu yazarım. Sağlık ocağindan kan verdim yarın cıkar dedi :KK43:

Kizlar ben dün doktora gitmiştim dün pek soramadım bişey ama içim rahat etsin diye telefonla görüşme sağladım kese çapı küçük gibi geldigi için icim rahat değildi bide ultrason fotoğrafından da bişey anlamadım sordum şimdilik herşey güzel gidiyor dedi içim biraz olsun rahatladı🥰

Kızlar bende dün kontrole gittim, alttan muayene ile keseyi gördü yolk saç gözlenmedi dedi

Kese gören arkadaşlar yolk saç gördü mü doktorlarınız

Günaydın kızlar. Nasılsınız? Bu süreçte nasıl besleniyorsunuz? Daha doğrusu neleri içmek yemek sakıncalı? Biraz bunlardan bahsedelim mi? Ve bir de cilt bakımı 😄 cilt bakımı için suratımıza sürdüğümüz şeyler bebislere zarar verir mi? Siz neler yapıyorsunuz 🥰
Ben dermatologa gitmeyi düşünüyorum, keseyi bir göreyim hayırlısıyla da önce ☺️ internette araştırdım kullanılabilecek kremleri ama yine de bir doktor yönlendirsin istiyorum

Güzel anneler birşey soracam çok acil cevap verir misiniz.Pazartesi beta 162 bugün 430 çıktı 2 katından fazla.Sizce ikiz olabilir mi🤦🏻‍♀️
Benim de hep fazlası çıkıyor ama ikizlerde sanırım mesela 500den bir anda 2bin 3binlere fırlıyormuş

X