2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
İkili test 12. Haftada yapılıypr ama geç çağırmış. Ben 6 da 9 da ve 12 de gittim öyle çağırdı doktor. Artık bir ay sonra çağırdı

Off ya 6 hafta var daha çok uzun bence de eşim de doktor ne derse onu yapma derdinde. Bildiği vardır deyip duruyor ;(
Birde aslında 7+2 deyiz ama 6+2 dedi o da üzdü biraz

Off ya 6 hafta var daha çok uzun bence de eşim de doktor ne derse onu yapma derdinde. Bildiği vardır deyip duruyor ;(
Benim de 7 haftalikken gerideydi simdi 4 gün ileri geçmiş sipacim. Hic kendini stresse sokma, iyi hisset iyi olsun insallah. İlk haftalarda cok ufak oluyorlar o yüzden gün hesabinda sapmalar olabiliyor ya da geç dollenmistir

1hafta ileri geri oynuyor üzülmeyin sonra yakalıyor gününü burada çok yaşayan oldu bu durumu doktorlar normal diyorlar ama isterseniz devletten randevu alıp 9. Haftada oraya gidin içiniz rahat eder

Gidip gelen tüm arkidişler çok sevindim bebişlerimizin sağlıklı olmasına , bir sonraki kontrollerimize bir çoğumuz cinsiyetleri netleştirmiş olur inşallah Z Zzzzz00 asyemurfa X xname . NewMamaa kız altı hafta insan çatlar valla ben de olsam 2 hafta sonra bir daha giderdim ama tabii dayanabilirsen beklemek daha mantıklı. Sonuçta sadece kendi nefsimizi körlemek için gidecek gibi oluyoruz... Bak şimdi bana da bir ay sonra gel dedi. Bir hafta öne mi çeksem bebiş bir hafta büyük diye düşündüm . C Cerito vazgeçirdi beni çünkü niye , bebek zırt pırt o alete girmesin, tam haftasında büyüsün diye

Kızlar adete göre şuan 10+5 olmam gerekirken 10+1 bugun doktor şubat 6 ikili tarama için gel demişti ama o zaman 11+4 oluyor. Adete göre hesaplarsamda 12+1 oluyor acaba öne geçermiş ne zaman gitsem

Insallah sorun yoktur guzel haberlerle dönersin canim bekliyoruz yaz bize gurbetteyim bende ailemden uzak sehirde. cok cevremde yok. evde kalinca insan takiyor herseyi insallah ferahlar gonlumuz kisa zamanda
Aminn canım ben de aynı şekilde yurtdışındayım kimsem yok burda bi kayınvalidemler onlarla da anca haftasonları görüşüyoruz.. şükürler olsun herşey yolundaydı gördüm bebitoyu haftasıyla uyumlu sıkıntı yok dedi icim rahatladiii sükürler olsun. Simir testi yapti, idrar aldilar falan sonuclari 1 haftaya eve yolucaklarmis, simdilik de bi fitil yazdi dezenfekte ediyormus vajinayi herhangi bur bakteri ya da mantar varsa bu öldürür dedi bir zarari yokmus kullanmanin onu aldim

Gözün ayrin canimm kizan dedigine göre senin icine mi dogdu acaba erkek cocuk demek cünkü

Kızceler Dr dan geliyorum 11+2de idim makine 11+4 yazdı boyu 4.8 cm 5 dedi Dr. İkili test yaptırdık bakalım 6 şubatta sonuç cıkcak Dr Bi tahmin yürüttu bakalım sizler ne dyceksnz cinsytne
Erkek mi acaba tatlis burun kemigi olusmus muydu canim merak ettim? Ben bugün gittim de hastaneye 11+4 yüzünü net gördüm fakat daha burun cikintisi olusmamisti glründügü kadariyla o yüzden merak ettim

6+2 ken ilk kez gittim kalp atisini duydum. bidaha 11. 13. hafta arasi cagirdi yani ilk randevumla ikincisi arasinda 5 hafta vardi. cok uzun geldi ama cok sukur gunler bi sekilde gecti canim endisen cok normal. ben ikinci kontrole 11+5ken gittim.

gozunaydin canim cok sevindim saglikli olmasina

Kızlar adete göre şuan 10+5 olmam gerekirken 10+1 bugun doktor şubat 6 ikili tarama için gel demişti ama o zaman 11+4 oluyor. Adete göre hesaplarsamda 12+1 oluyor acaba öne geçermiş ne zaman gitsem
canim ben ikili icin 11+5 de gittim. doktorda 11 14. arasi gel demisti zaten. 11in ilk gunu gitmekti istegim tabikide sabirsizim hadi 5 gun gecsin dedim ikili icin 12de uygun oluyor ama one gecme ihtmalide her zaman var tabi

canim ben ikili icin 11+5 de gittim. doktorda 11 14. arasi gel demisti zaten. 11in ilk gunu gitmekti istegim tabikide sabirsizim hadi 5 gun gecsin dedim ikili icin 12de uygun oluyor ama one gecme ihtmalide her zaman var tabi
Bende kararsız kaldım canım normalde ultrasona göre 11+5 gel demişti doktor 6 şubatta ama bende 12 de gitmek istiyorum biraz kararsız kaldım

Sağlıklı gebelik ilerliyor demekki gerek duymamış canım çağırmaya bende genelde 3 hafta da bir cagırdi. İkili tarama 11 ve 14 haftada başlıyor demişti doktor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…