2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kızlarrrr benim kızan 3. Ultrason da anca bu kadar yattı doktor amcası çok inat dedi 😁 bende dedim babasına çekmiş çünkü eşimde çok inat 2 tane çikolata vişne suyu simit küp şeker yememe rağmen anca bu kadar görebildi 😁 ama cinsiyetini söylemedi ben dedim ki erkek galiba pipisini gördüm hayır o kordon dedi sadece sağlıklıymış her gittiğimde doğuma 1 gün öne çekiyor bi önceki 02.08 di bu sefer 01.08 olmuşşşş 😁 çok özlemişim bu günler yüzü suyu hürmetine Allah kimsenin kucapjnu boş bırakmasın
Ayyy maşallah gözünaydın canim bende temmuz annesi olcam.gibi gozukuyor ama agustos annesi grubundan kopamam ben artik😂😂 gözünaydin💟
Günaydın kızlar benim de görüş günümdü bugün ense kalınlığı iyi ve burun kemiği oluşmuş. Ben ikili test için kan vermedim kendim istemedim cinsiyet içinde erken dedi doktorum. Görmeyi bekleyen herkes güzel haberler alsın inşallah ☺🙃 cinsiyet tahmini yapabilecek varsa tahminleri bekliyorum 😃
Masallah gözünaydın canimm😍😍😍 ben bu tahmin islerinden hic anlamiyorum😂😂

Canım progestan kanamayı durdurmuyor düşüğü engellemek için veriyor çocuk daha iyi tutunsun diye. Hamileliğimi ogrendigimden beri hep kanamam var 10. Haftadayim eğer çocuğun gelişimi iyiyse sorun yok gözü ile bakıyor doktorlar ve 13 haftadan sonra muhtemelen progestani kesecegini söyledi zaten tutunmus olacak çocuk dedi
Bazı gebeliklerde 6/8 ayına kadar kulanılıyor rahimdeki kasılmaları ve erken doğumu engelediği için de kulanıliyor ben 36 haftama kadar kulanmiştim

Kızlarrrr, gece yatarken herkes yan mı yatıyor? Ben normalde sırt üstü yatmazken, sırt üstü yatmaya da başladım çünkü yan yatınca bacaklarım ağrıyor. Ama sırt üstü yatmanın zararlı olduğunu bikaç yerde okudum. Sırttaki bir damara baskı yapıp bebeğe giden oksijeni engelliyormuş. Özellikle son üç ay riskliymiş. Ben yan yatarak uykuya dalsam bile uyandığımda sırt üstü yatıyo oluyorum😬😬😬 hamile yastığı alıcam büyük ihtimal ama gene de %100 yan yatmama yardım edemez diye düşünüyorum. Özellikle tecrübeli anneler nasıl yaptı daha önce bu olayı? Her sırt üstü yatışımda suçlu hissediyorum🙄
Bende var ben en basindan beri kullaniyorum genellikle ya sagima ya soluma yatiyorum hatta agriyorlar artik ama gene de bazen uyaniyorum sirt üstü yatmisim çok fazla sıkıntı olcagini simdilik sanmiyorum son aylar zaten istesek de o göbekle sirt üstü yatamayiz gibi 😂😂

Günaydın kızlar benim de görüş günümdü bugün ense kalınlığı iyi ve burun kemiği oluşmuş. Ben ikili test için kan vermedim kendim istemedim cinsiyet içinde erken dedi doktorum. Görmeyi bekleyen herkes güzel haberler alsın inşallah ☺🙃 cinsiyet tahmini yapabilecek varsa tahminleri bekliyorum 😃
Ne kadar kibar bi kafa yapisi var kiza benziyor aanki🥹 masallah saglikla gelsin

Kızceler Dr dan geliyorum 11+2de idim makine 11+4 yazdı boyu 4.8 cm 5 dedi Dr. İkili test yaptırdık bakalım 6 şubatta sonuç cıkcak Dr Bi tahmin yürüttu bakalım sizler ne dyceksnz cinsytne😘
Benim bebeğimi 2 saat boyunca böyle pozisyon aldıramadık 😁 maşallahh yaaa benim kızan çok yavaş sanırım 😁

Kızceler Dr dan geliyorum 11+2de idim makine 11+4 yazdı boyu 4.8 cm 5 dedi Dr. İkili test yaptırdık bakalım 6 şubatta sonuç cıkcak Dr Bi tahmin yürüttu bakalım sizler ne dyceksnz cinsytne😘
Dun skull teorisi diye bir sey paylasmislardi ona gore erkek gibi kafa yapisi ama dün öğrendim ben de, daha tecrubeliler ne diyecek bakalim😍

Sevgili ağustos anneleri bir eylül annesi olarak sorum olacak size. Şimdi ben 6. Haftada kalp atışını duydum çok şükür . Doktor bir sonrakine 12. Haftada çağırdı. (Özel hastane) çok uzak değil mi ya :KK43: bu ikili test fetal dna filan onlar ne zaman yapılıyo 10da 12 de değil mi;/

Kızlarrrr, gece yatarken herkes yan mı yatıyor? Ben normalde sırt üstü yatmazken, sırt üstü yatmaya da başladım çünkü yan yatınca bacaklarım ağrıyor. Ama sırt üstü yatmanın zararlı olduğunu bikaç yerde okudum. Sırttaki bir damara baskı yapıp bebeğe giden oksijeni engelliyormuş. Özellikle son üç ay riskliymiş. Ben yan yatarak uykuya dalsam bile uyandığımda sırt üstü yatıyo oluyorum😬😬😬 hamile yastığı alıcam büyük ihtimal ama gene de %100 yan yatmama yardım edemez diye düşünüyorum. Özellikle tecrübeli anneler nasıl yaptı daha önce bu olayı? Her sırt üstü yatışımda suçlu hissediyorum🙄
canım ben bu yaşıma kadar bebeklikten beri hep yüzüstü uyudum. çok denedim farklı şekilde uyumayı ama sabahlıyordum yine uyuyamıyordun. şimdi 3 aydır yan hatta sol yan yatıyorum. en iyisi buymuş ilk 3 aydan sonra yan yatış özellikle de sol yan çok önemli

Sevgili ağustos anneleri bir eylül annesi olarak sorum olacak size. Şimdi ben 6. Haftada kalp atışını duydum çok şükür . Doktor bir sonrakine 12. Haftada çağırdı. (Özel hastane) çok uzak değil mi ya :KK43: bu ikili test fetal dna filan onlar ne zaman yapılıyo 10da 12 de değil mi;/
İkili test 12. Haftada yapılıypr ama geç çağırmış. Ben 6 da 9 da ve 12 de gittim öyle çağırdı doktor. Artık bir ay sonra çağırdı

Canim ikili test 12. haftada yapiliyor. Ve folik asiti biraktiracaksa ya da takviye verecekse de hep 12.haftada veriyor doktor. Aslinda o zamana kadar ekstra bir sey yok. Sadece biz bebegimizi özlüyoruz 🥹🥹bence on gün tam dolmadan önce kontrol muayenesine git bidaha gör 5 hafta kalmis olur sonraki randevuya. Ben öyle yaptim🙈

X