2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
C Cerito da vardı bugün sankihayırlı haberler bekliyoruz kızlar

Kızlarrrr benim kızan 3. Ultrason da anca bu kadar yattı doktor amcası çok inat dedi bende dedim babasına çekmiş çünkü eşimde çok inat 2 tane çikolata vişne suyu simit küp şeker yememe rağmen anca bu kadar görebildi ama cinsiyetini söylemedi ben dedim ki erkek galiba pipisini gördüm hayır o kordon dedi sadece sağlıklıymış her gittiğimde doğuma 1 gün öne çekiyor bi önceki 02.08 di bu sefer 01.08 olmuşşşş çok özlemişim bu günler yüzü suyu hürmetine Allah kimsenin kucapjnu boş bırakmasın

Eklentiler

• IMG_20230127_105126.jpg
    137,8 KB · Görüntüleme: 111
  • IMG_20230127_105120.jpg
    108,8 KB · Görüntüleme: 101
Benim de yarın doktor randevum var 4 hafta önce gitmiştim en son o yüzden çok heyecanlıyım. :) Yarın fetal dna testi için de kan vereceğim ikili testten ziyade bunu tercih ettik. Benim doktorum da genoks ya da panorama önerdi ama genoks fiyat olarak daha uygun olduğundan onu seçtik, genel olarak bir fark olmayacağını söyledi.

Anladığımdan değil,ama kız gibi geliyorsağlıklı büyüsün inşallah

Benimde içime kız doğdu sağlıkla gelsin

Maşallah yaa ben erkek hissettim

Günaydın kızlar benim de görüş günümdü bugün ense kalınlığı iyi ve burun kemiği oluşmuş. Ben ikili test için kan vermedim kendim istemedim cinsiyet içinde erken dedi doktorum. Görmeyi bekleyen herkes güzel haberler alsın inşallah ☺ cinsiyet tahmini yapabilecek varsa tahminleri bekliyorum

Eklentiler

• IMG_20230127_111419.jpg
    67,6 KB · Görüntüleme: 102
anladim canim banada oyle dedi dr. 13. haftana gelmissin bu iyi bisey bebek tutunmus yani progestan vermeme gerek yok kanama normal asiri olmadigi surece dedi yolladi. sende boyle yazinca biraz rahatladmm

canim 6. aydan sonra duz yatmak sikintili diye okudum. sabah okudum.hatta bir ebe yazmisti

Anladim canim gecmis olsun sanada. bana hic vermedi kendim sordm hatta progestn verilcek bi durum var mi diye yok inan dedi bende guveniyorum elimden baska bisi gelmiyor canim. zaten kucuk ildeyim ve ildeki en iyi dra gidiyorum alternatifim kisitli..Insallah kesilir benimde

Insallah sorun yoktur guzel haberlerle dönersin canim bekliyoruz yaz bize gurbetteyim bende ailemden uzak sehirde. cok cevremde yok. evde kalinca insan takiyor herseyi insallah ferahlar gonlumuz kisa zamanda

Afedersiniz arkadaşlar bende utanarak söylüyorum çişimi 5 dk dan fazla tutamıyorum altıma kacirmaya başlıyorum bu nedenle günlük ped kullanıyorum iş yerinde önemli ve ciddi bir toplantı anında bile izin alıp acilen çıkıyorum WC ye

Mrb kızlar bende kontrol den çıktım herşey yolunda çok şükür benim göbüsüm den dolayı net göremedim bebeği o yüzden atamıyorum foto iki hafta sonra ikili test için gidecem o zaman da göremezsen alttan bakarız dedi doktorum ufak bir kanama alanı var ama bişey olmaz dedi Rabbim sağlıkla kucağımıza aldığımız günleri göstersin inşallah hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…