2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ayyy maşallah gözünaydın canim bende temmuz annesi olcam.gibi gozukuyor ama agustos annesi grubundan kopamam ben artik gözünaydin
Masallah gözünaydın canimm ben bu tahmin islerinden hic anlamiyorum

Bazı gebeliklerde 6/8 ayına kadar kulanılıyor rahimdeki kasılmaları ve erken doğumu engelediği için de kulanıliyor ben 36 haftama kadar kulanmiştim

Bende var ben en basindan beri kullaniyorum genellikle ya sagima ya soluma yatiyorum hatta agriyorlar artik ama gene de bazen uyaniyorum sirt üstü yatmisim çok fazla sıkıntı olcagini simdilik sanmiyorum son aylar zaten istesek de o göbekle sirt üstü yatamayiz gibi

Ne kadar kibar bi kafa yapisi var kiza benziyor aanki masallah saglikla gelsin

Kızceler Dr dan geliyorum 11+2de idim makine 11+4 yazdı boyu 4.8 cm 5 dedi Dr. İkili test yaptırdık bakalım 6 şubatta sonuç cıkcak Dr Bi tahmin yürüttu bakalım sizler ne dyceksnz cinsytne
Benim bebeğimi 2 saat boyunca böyle pozisyon aldıramadık maşallahh yaaa benim kızan çok yavaş sanırım

Kızceler Dr dan geliyorum 11+2de idim makine 11+4 yazdı boyu 4.8 cm 5 dedi Dr. İkili test yaptırdık bakalım 6 şubatta sonuç cıkcak Dr Bi tahmin yürüttu bakalım sizler ne dyceksnz cinsytne
Dun skull teorisi diye bir sey paylasmislardi ona gore erkek gibi kafa yapisi ama dün öğrendim ben de, daha tecrubeliler ne diyecek bakalim

Sevgili ağustos anneleri bir eylül annesi olarak sorum olacak size. Şimdi ben 6. Haftada kalp atışını duydum çok şükür . Doktor bir sonrakine 12. Haftada çağırdı. (Özel hastane) çok uzak değil mi ya bu ikili test fetal dna filan onlar ne zaman yapılıyo 10da 12 de değil mi;/

canım ben bu yaşıma kadar bebeklikten beri hep yüzüstü uyudum. çok denedim farklı şekilde uyumayı ama sabahlıyordum yine uyuyamıyordun. şimdi 3 aydır yan hatta sol yan yatıyorum. en iyisi buymuş ilk 3 aydan sonra yan yatış özellikle de sol yan çok önemli

İkili test 12. Haftada yapılıypr ama geç çağırmış. Ben 6 da 9 da ve 12 de gittim öyle çağırdı doktor. Artık bir ay sonra çağırdı

Canim ikili test 12. haftada yapiliyor. Ve folik asiti biraktiracaksa ya da takviye verecekse de hep 12.haftada veriyor doktor. Aslinda o zamana kadar ekstra bir sey yok. Sadece biz bebegimizi özlüyoruz bence on gün tam dolmadan önce kontrol muayenesine git bidaha gör 5 hafta kalmis olur sonraki randevuya. Ben öyle yaptim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…