2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Haydi bakalım asyemurfa asyemurfa @Chanandler Bong başka kim vardı bugün doktora gidecek , bakın benim hafızam balık gibidir , grup başkanıyım diye bana güvenmeyin 😂 gazaniz mübarek ola hanımlar, gidin ve güzel güzel bebelerinizin fotolarını buraya yapistiriverin gaari 😂 @Tomris0006 canım hayırlı uğurlu olsun cinsiyetiniz , sağlıkla gelsin pipili. 🥰
C Cerito da vardı bugün sanki🤗hayırlı haberler bekliyoruz kızlar 🤲🏻

Kızlarrrr benim kızan 3. Ultrason da anca bu kadar yattı doktor amcası çok inat dedi 😁 bende dedim babasına çekmiş çünkü eşimde çok inat 2 tane çikolata vişne suyu simit küp şeker yememe rağmen anca bu kadar görebildi 😁 ama cinsiyetini söylemedi ben dedim ki erkek galiba pipisini gördüm hayır o kordon dedi sadece sağlıklıymış her gittiğimde doğuma 1 gün öne çekiyor bi önceki 02.08 di bu sefer 01.08 olmuşşşş 😁 çok özlemişim bu günler yüzü suyu hürmetine Allah kimsenin kucapjnu boş bırakmasın

Eklentiler

• IMG_20230127_105126.jpg
    IMG_20230127_105126.jpg
    137,8 KB · Görüntüleme: 111
  • IMG_20230127_105120.jpg
    IMG_20230127_105120.jpg
    108,8 KB · Görüntüleme: 101
Benim de yarın doktor randevum var 4 hafta önce gitmiştim en son o yüzden çok heyecanlıyım. :) Yarın fetal dna testi için de kan vereceğim ikili testten ziyade bunu tercih ettik. Benim doktorum da genoks ya da panorama önerdi ama genoks fiyat olarak daha uygun olduğundan onu seçtik, genel olarak bir fark olmayacağını söyledi.

Kızlarrrr benim kızan 3. Ultrason da anca bu kadar yattı doktor amcası çok inat dedi 😁 bende dedim babasına çekmiş çünkü eşimde çok inat 2 tane çikolata vişne suyu simit küp şeker yememe rağmen anca bu kadar görebildi 😁 ama cinsiyetini söylemedi ben dedim ki erkek galiba pipisini gördüm hayır o kordon dedi sadece sağlıklıymış her gittiğimde doğuma 1 gün öne çekiyor bi önceki 02.08 di bu sefer 01.08 olmuşşşş 😁 çok özlemişim bu günler yüzü suyu hürmetine Allah kimsenin kucapjnu boş bırakmasın
Anladığımdan değil,ama kız gibi geliyor🤗sağlıklı büyüsün inşallah

Benimde içime kız doğdu 🥰 sağlıkla gelsin

Maşallah yaa 🧿🧿🧿🙏🏻🙏🏻🙏🏻 ben erkek hissettim 🙈🙈

Günaydın kızlar benim de görüş günümdü bugün ense kalınlığı iyi ve burun kemiği oluşmuş. Ben ikili test için kan vermedim kendim istemedim cinsiyet içinde erken dedi doktorum. Görmeyi bekleyen herkes güzel haberler alsın inşallah ☺🙃 cinsiyet tahmini yapabilecek varsa tahminleri bekliyorum 😃

Eklentiler

• IMG_20230127_111419.jpg
    IMG_20230127_111419.jpg
    67,6 KB · Görüntüleme: 102
Canım progestan kanamayı durdurmuyor düşüğü engellemek için veriyor çocuk daha iyi tutunsun diye. Hamileliğimi ogrendigimden beri hep kanamam var 10. Haftadayim eğer çocuğun gelişimi iyiyse sorun yok gözü ile bakıyor doktorlar ve 13 haftadan sonra muhtemelen progestani kesecegini söyledi zaten tutunmus olacak çocuk dedi
anladim canim banada oyle dedi dr. 13. haftana gelmissin bu iyi bisey bebek tutunmus yani progestan vermeme gerek yok kanama normal asiri olmadigi surece dedi yolladi. sende boyle yazinca biraz rahatladmm🌸

Kızlarrrr, gece yatarken herkes yan mı yatıyor? Ben normalde sırt üstü yatmazken, sırt üstü yatmaya da başladım çünkü yan yatınca bacaklarım ağrıyor. Ama sırt üstü yatmanın zararlı olduğunu bikaç yerde okudum. Sırttaki bir damara baskı yapıp bebeğe giden oksijeni engelliyormuş. Özellikle son üç ay riskliymiş. Ben yan yatarak uykuya dalsam bile uyandığımda sırt üstü yatıyo oluyorum😬😬😬 hamile yastığı alıcam büyük ihtimal ama gene de %100 yan yatmama yardım edemez diye düşünüyorum. Özellikle tecrübeli anneler nasıl yaptı daha önce bu olayı? Her sırt üstü yatışımda suçlu hissediyorum🙄
canim 6. aydan sonra duz yatmak sikintili diye okudum. sabah okudum.hatta bir ebe yazmisti

Selamlar gecen hafta c.tesi yola cikacakken kucuk tuvalet sonrasi yogun sari akinti ve bi kac tuvalet sonrasi da kahveye donen gelmisti. Hepsi tuvalet sonrasi peceteye gelme seklindeydi. Yolda biraz rastgele doktora girdik mecburen. hem igne olarak hem hap olarak progrsyan verildi bana. Kendi doktoruma da durumu bildirdim. Hepsine onay verdi. Dun mesaj attim benim akintim kalmadi gibi. Tamamen bitmedi ama rengi hem sariya dondu birakayim mi bu progestan lari dedim. Hayir devam dedi kontrol randevusuna geldiginizde karar verecegiz dedi. Anlayabiliyorum onu da cunku kanama alani yok denildi ama bunu kendi doktorum gormedi sonucta. Bence tedbir icin devam ettiriyor. Hayir cok sersem de yapiyor ama mecbur devam ediyorum ben. Doktorunuz verdiyse devam edin vermediyse atmayin. Biraz guvenmek gerekiyor sanirim. Bide kahverengi akinti icin yoldaki girdigimiz doktor idrar tahlili yaptirdi sonucu bekledik. Ve enfeksiyon yoktu. Eee ozaman kanama alani da yoksa neden kanama oldu dedim. Yerlesme kanamasi dedi 😁 hem kendi doktorum hemde yoldaki girdigim doktor ikisi de kirmizi ve agri esliginde olmazsa korkmayin dediler.
Anladim canim gecmis olsun sanada. bana hic vermedi kendim sordm hatta progestn verilcek bi durum var mi diye yok inan dedi bende guveniyorum elimden baska bisi gelmiyor canim. zaten kucuk ildeyim ve ildeki en iyi dra gidiyorum alternatifim kisitli..Insallah kesilir benimde

Günaydın canımm, hani kırmızı kan gelmişti ya belki o kurumuştur şimdi onu atmıştır en son kahverengi ile..inşallah bir daha yaşamazsın canım 🤲🏼
O kadar iyi anlıyorum ki endişelerini sorularını.. şuan ben de rahat duramadım çıktım evden hastaneye gidiyorum bekleyemicem çarşamba gününü.. 2 gün hissettim 3. Gün hissetmedim bişey göbeğim şiş değil sanki şuan şimdi de onu taktım kafaya herşeyi takıyorum.. gideyim bi göreyim dedim hem idrara baksınlar içim rahatlasın. Buz gibi soğukta dona dona gidiyorum
Insallah sorun yoktur guzel haberlerle dönersin canim bekliyoruz yaz bize🌸 gurbetteyim bende ailemden uzak sehirde. cok cevremde yok. evde kalinca insan takiyor herseyi insallah ferahlar gonlumuz kisa zamanda

Kızlar benim bi derdim var utandığım için söylemedim lakin bu durum canımı sıkmaya başladı benim haftam büyük olmasına rağmen kusma ve safra çıkarmaya devam onu da geçtim. Kusarken altıma kaçırıyorum hep aynı bıktım artık siz de de böyle bi şey var mı güzel hamişleer
Afedersiniz arkadaşlar bende utanarak söylüyorum çişimi 5 dk dan fazla tutamıyorum altıma kacirmaya başlıyorum bu nedenle günlük ped kullanıyorum 🙈 iş yerinde önemli ve ciddi bir toplantı anında bile izin alıp acilen çıkıyorum WC ye

Mrb kızlar bende kontrol den çıktım herşey yolunda çok şükür 🤲😇🧿 benim göbüsüm den dolayı net göremedim bebeği o yüzden atamıyorum foto😕 iki hafta sonra ikili test için gidecem o zaman da göremezsen alttan bakarız dedi doktorum 😂ufak bir kanama alanı var ama bişey olmaz dedi 😇 Rabbim sağlıkla kucağımıza aldığımız günleri göstersin inşallah hepimize 🤲🥰

X