2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Haydi bakalım asyemurfa asyemurfa Chanandler Bong Chanandler Bong başka kim vardı bugün doktora gidecek , bakın benim hafızam balık gibidir , grup başkanıyım diye bana güvenmeyin 😂 gazaniz mübarek ola hanımlar, gidin ve güzel güzel bebelerinizin fotolarını buraya yapistiriverin gaari 😂 Tomris0006 Tomris0006 canım hayırlı uğurlu olsun cinsiyetiniz , sağlıkla gelsin pipili. 🥰

Merhaba hanımlar çok sık giremiyordum ama artık bende takipteyim 12.haftamdayım bizimde oğlumuz oluyor Allah hepimizin bebeğini sağlıcakla kucağımıza almamızı nasip etsin🙏🏻🧿
Yaa masallahh saglikla gelsin minik prens😍😍 erken belli etmis cinsiyetini saklayamamis senin minnos da 🥹😍😍

Haydi bakalım asyemurfa asyemurfa Chanandler Bong Chanandler Bong başka kim vardı bugün doktora gidecek , bakın benim hafızam balık gibidir , grup başkanıyım diye bana güvenmeyin 😂 gazaniz mübarek ola hanımlar, gidin ve güzel güzel bebelerinizin fotolarını buraya yapistiriverin gaari 😂 Tomris0006 Tomris0006 canım hayırlı uğurlu olsun cinsiyetiniz , sağlıkla gelsin pipili. 🥰
C Cerito da vardi bugun hepsi guzel haberler alsin insallah

Haftaya cuma bizimde kontrolümüz var 13+4 oluyorlar nasipse inşallah cinsiyetlerini gösterirler artık çatlıcam meraktann🙈🙈
Erken gostersede bu sefer ya yanilmissa takintisi oluyor canim😂😂 16. haftaya kdr ben rahat olamicam sanirn erken ogrenmek hem guzel hem ya acaba sorusu😁

Kızlarrrr, gece yatarken herkes yan mı yatıyor? Ben normalde sırt üstü yatmazken, sırt üstü yatmaya da başladım çünkü yan yatınca bacaklarım ağrıyor. Ama sırt üstü yatmanın zararlı olduğunu bikaç yerde okudum. Sırttaki bir damara baskı yapıp bebeğe giden oksijeni engelliyormuş. Özellikle son üç ay riskliymiş. Ben yan yatarak uykuya dalsam bile uyandığımda sırt üstü yatıyo oluyorum😬😬😬 hamile yastığı alıcam büyük ihtimal ama gene de %100 yan yatmama yardım edemez diye düşünüyorum. Özellikle tecrübeli anneler nasıl yaptı daha önce bu olayı? Her sırt üstü yatışımda suçlu hissediyorum🙄

Kızlarrr ben ikili tarama için gittim benim cocuğum amuda kalkmış 😁 yarım saatte bir içeri giriyoruz 😁 şimdi tekrar bekliyorum bakalım düz duracak mı ama ellerini ayaklarını oynatırken gördüm 😁

anladim gecmis olsun sizede sagolun. ben kanama yasadim 2 gun once az bisi. daha olmadi cok şükür. genede progestan vermdi dr. Allaha emanetiz insallah korusun bebislerimizi🙏
Canım progestan kanamayı durdurmuyor düşüğü engellemek için veriyor çocuk daha iyi tutunsun diye. Hamileliğimi ogrendigimden beri hep kanamam var 10. Haftadayim eğer çocuğun gelişimi iyiyse sorun yok gözü ile bakıyor doktorlar ve 13 haftadan sonra muhtemelen progestani kesecegini söyledi zaten tutunmus olacak çocuk dedi

İnşallah hepimiz güzel haberlerle gelicez 💕🙏 benim kontrol 14.20 vakit ve geçmiyor

Kızlarrrr, gece yatarken herkes yan mı yatıyor? Ben normalde sırt üstü yatmazken, sırt üstü yatmaya da başladım çünkü yan yatınca bacaklarım ağrıyor. Ama sırt üstü yatmanın zararlı olduğunu bikaç yerde okudum. Sırttaki bir damara baskı yapıp bebeğe giden oksijeni engelliyormuş. Özellikle son üç ay riskliymiş. Ben yan yatarak uykuya dalsam bile uyandığımda sırt üstü yatıyo oluyorum😬😬😬 hamile yastığı alıcam büyük ihtimal ama gene de %100 yan yatmama yardım edemez diye düşünüyorum. Özellikle tecrübeli anneler nasıl yaptı daha önce bu olayı? Her sırt üstü yatışımda suçlu hissediyorum🙄
her pozisyonda yatıyorum şu an küçükler baskı yapacak halleri yok, son 3 ay dediğin gibi ama onda da sırt üstü zaten rahat edemezsin, bebek belli ediyor zaten, yüzüstü en sevdiğim yatma şekli onu da bacağımın altına yastık koyuyorum, karnım havada kalınca şimdilik her şekilde yatıyorum. Bence bu haftalarda endişe edilecek bir durum yok sadece son 3 ay çok sırt üstü yatmak iyi değil

Günaydınnnn kizlarr💞💞 Bugün kontrole gitcek arkadaslarim guzel haberlerle gelin insallahh😇😇
Sabah sabah gene soruyla geldim😚 Idrardan sonra peceteye kahverengi lekeler geldi 2 3 silmemde bitti.Az idarda enfeksiyon vardi dün urocare tek kullanimlik toz ilaci ictm yattm 8 saat idrara gitmeyn yaziyodu ustunde gitmedm.sabahta bu kahverengiyle karsilastim. gebeligin ilk haftalarinda lekelenme bile yasamayan ben 13. haftaya girdigimden beri önce kanama sonra bu kahverengiyi neden yasiyorum 🤔 kilcal damar catlamasindan olabilir dedi dr tamam ama kahverengiye döndü simdide. bide progestn mi adini tam yazamadm. onuda vermedi bana. dusuk tehliken yok dedi ama inanin şu lavaboya gitmeye korkuyorum. Daha onceden akintilar yasayan arkadaslar kahverengi kotu bisey mi peceteye gelmesi?
Selamlar gecen hafta c.tesi yola cikacakken kucuk tuvalet sonrasi yogun sari akinti ve bi kac tuvalet sonrasi da kahveye donen gelmisti. Hepsi tuvalet sonrasi peceteye gelme seklindeydi. Yolda biraz rastgele doktora girdik mecburen. hem igne olarak hem hap olarak progrsyan verildi bana. Kendi doktoruma da durumu bildirdim. Hepsine onay verdi. Dun mesaj attim benim akintim kalmadi gibi. Tamamen bitmedi ama rengi hem sariya dondu birakayim mi bu progestan lari dedim. Hayir devam dedi kontrol randevusuna geldiginizde karar verecegiz dedi. Anlayabiliyorum onu da cunku kanama alani yok denildi ama bunu kendi doktorum gormedi sonucta. Bence tedbir icin devam ettiriyor. Hayir cok sersem de yapiyor ama mecbur devam ediyorum ben. Doktorunuz verdiyse devam edin vermediyse atmayin. Biraz guvenmek gerekiyor sanirim. Bide kahverengi akinti icin yoldaki girdigimiz doktor idrar tahlili yaptirdi sonucu bekledik. Ve enfeksiyon yoktu. Eee ozaman kanama alani da yoksa neden kanama oldu dedim. Yerlesme kanamasi dedi 😁 hem kendi doktorum hemde yoldaki girdigim doktor ikisi de kirmizi ve agri esliginde olmazsa korkmayin dediler.

Gozunuz aydin, darisi bizlerin basina insallah. Yarin dr.kontrolum var. Pztsi gibi ben de numune vericem herhalde. Kac gunde sonucunuz geldi, hangi firma ve ne kadar verdiniz acaba. Bana 7bin tl denildi basic paket icin. Plus paket onerilmedi, basic paketteki testlerin hassasiyetini dusuruyormus ve ABDde calisilmiyormus bu sebeple. Plus istersek kibrista calisiliyormus.
Panorama mi bahsettiginiz

Günaydınnnn kizlarr💞💞 Bugün kontrole gitcek arkadaslarim guzel haberlerle gelin insallahh😇😇
Sabah sabah gene soruyla geldim😚 Idrardan sonra peceteye kahverengi lekeler geldi 2 3 silmemde bitti.Az idarda enfeksiyon vardi dün urocare tek kullanimlik toz ilaci ictm yattm 8 saat idrara gitmeyn yaziyodu ustunde gitmedm.sabahta bu kahverengiyle karsilastim. gebeligin ilk haftalarinda lekelenme bile yasamayan ben 13. haftaya girdigimden beri önce kanama sonra bu kahverengiyi neden yasiyorum 🤔 kilcal damar catlamasindan olabilir dedi dr tamam ama kahverengiye döndü simdide. bide progestn mi adini tam yazamadm. onuda vermedi bana. dusuk tehliken yok dedi ama inanin şu lavaboya gitmeye korkuyorum. Daha onceden akintilar yasayan arkadaslar kahverengi kotu bisey mi peceteye gelmesi?
Günaydın canımm, hani kırmızı kan gelmişti ya belki o kurumuştur şimdi onu atmıştır en son kahverengi ile..inşallah bir daha yaşamazsın canım 🤲🏼
O kadar iyi anlıyorum ki endişelerini sorularını.. şuan ben de rahat duramadım çıktım evden hastaneye gidiyorum bekleyemicem çarşamba gününü.. 2 gün hissettim 3. Gün hissetmedim bişey göbeğim şiş değil sanki şuan şimdi de onu taktım kafaya herşeyi takıyorum.. gideyim bi göreyim dedim hem idrara baksınlar içim rahatlasın. Buz gibi soğukta dona dona gidiyorum

her pozisyonda yatıyorum şu an küçükler baskı yapacak halleri yok, son 3 ay dediğin gibi ama onda da sırt üstü zaten rahat edemezsin, bebek belli ediyor zaten, yüzüstü en sevdiğim yatma şekli onu da bacağımın altına yastık koyuyorum, karnım havada kalınca şimdilik her şekilde yatıyorum. Bence bu haftalarda endişe edilecek bir durum yok sadece son 3 ay çok sırt üstü yatmak iyi değil
Bu yastıkla yüz üstü yatma olayı iyiymiş. Ben iki aydır korkudan yatamıyorum yüzüstü. Hemen denemeliyim😀 bence de sanki vücudumuz doğal yollarla belli eder yanlış bişe yapıyosak ama içim rahat etsin istedim işte🙃

benim de bugün randevum var ikili test için gideceğim bakalım ne kadar büyümüş :KK36:

X