2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Günaydın hamişler ♥ sağlıklı musmutlu bir güne doğum günümü kutlayacak pek arkadaşım yok ama sizler varsınız doğum günüm kutlu olsun
Doğum günün kutlu olsun canım nice mutlu yıllara bebişinle ❤️❤️ bugün benim kızımında doğum günü 5 yaşına girdi ama yanımda değil babası kaçırdı 7 aydır görmüyorum malesef😞 Allah sizleri mutlu etsin inşallah 🙏

aynen canim rabbim saglikli yavrular versinn gerisi hic önemli degil😍 gönül kiz istiyordu biraz ama hep erkek hissetmistim, alistirmisim kendimi bu fikre 🙈
Ya acaba gerçekten de hissettiğin oluyor mu bende erkek gibi hissediyorum ama kızım olduğu için korkuyorum kendi düşüncemden acaba kız erkek ayrımı mı yapıyorum içten içe kızıma haksızlık mi yapıyorum diye düşünüyorum 2 3 haftaya çıkar ortaya o zaman belli olur ben mi böyle düşünüyorum yoksa gerçekten hissediliyor mu diye 😅

Biz dr 2 şubattta 10+4 te gidicez acaba hareketlerini görebilir miyiz bu haftalarda başlıyor sanırım :)
Canim biz hic hareket göremedik cunku uyudu benim minik sıpam🙈 kalp atisini dinledik hareket ettiremeyince🙈 uyuyan hali de melek gibiydi saatlerce izleyebilirdim🥹 eger uyumuyorsa senin minnos hareketli olur, burda herkesin bebesi taklalar atiyordu oyle diyorlardi😅

Yaaa nasıl kaçırdı şikayet etmediniz mi

Yaaa nasıl kaçırdı şikayet etmediniz mi 😢
Mahkemenin verdiği görüş gününde geldi aldı İstanbul'a kaçırdı canım geçen senede kaçırmıştı şikayet ettim 4 ay sonra bulundu teslim aldım bu sene yine kaçırdı yine şikayet ettim bu kez kimse ilgilenmedi mahkemeler davalar açıldı ama tutupta içeri atamadilar..

Eki Görüntüle 3196496 kesesi küçüktü kalbi durmuş pazar günü tüp bebek 3.denememdi yarın alacaklar çok üzgünüm inşallah siz sağlıkla kavuşursunuz bana çok dua ettiniz o zaman yine edin kalbim ferahlasin nefes alamıyorum
Ah bitanemm cok cok üzüldüm ne diyecegimi hic bilemiyorum rabbim sabrini versin insallah🥺😔 ben de az önce ultrason fotografimi paylasmistim simdi cok mahcup hissediyorum sana karşı. keske paylasmasaydim keske daha önce görseydim bunu düşünebilseydim cok özür dilerim senden, hakkini helal et. Allahim hicbir anneyi üzmesin insallah😔 insallah saglikli evlat nasip eder en kisa zamanda😔 tekrar cok ozur diliyorum

Eki Görüntüle 3196496 kesesi küçüktü kalbi durmuş pazar günü tüp bebek 3.denememdi yarın alacaklar çok üzgünüm inşallah siz sağlıkla kavuşursunuz bana çok dua ettiniz o zaman yine edin kalbim ferahlasin nefes alamıyorum
Çok üzüldüm 🙁 Allah kalbine ferahlık versin. En kısa zamanda hayırlı, sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah.

Mahkemenin verdiği görüş gününde geldi aldı İstanbul'a kaçırdı canım geçen senede kaçırmıştı şikayet ettim 4 ay sonra bulundu teslim aldım bu sene yine kaçırdı yine şikayet ettim bu kez kimse ilgilenmedi mahkemeler davalar açıldı ama tutupta içeri atamadilar..
Boşandınız ve velayeti sizde değil mi görüş günlerinin iptali için mahkeme açabilirsiniz haklı sebeplerinizde var

Evet canım velayet bende avukatım çocuğu alınca açalım demişti bekliyorum öyle
Şimdiden açın çocuğu kaçıran insan güzellikle getirir mi sizce. Benim arkadaşımın eski eşi de 2 gün kaçırmıştı çocuğu avukat bunun kesinlikle affı yok görüş iptali için basvurucaz dedi ve görüş iptali olacak birsonraki davasında

Canim biz hic hareket göremedik cunku uyudu benim minik sıpam🙈 kalp atisini dinledik hareket ettiremeyince🙈 uyuyan hali de melek gibiydi saatlerce izleyebilirdim🥹 eger uyumuyorsa senin minnos hareketli olur, burda herkesin bebesi taklalar atiyordu oyle diyorlardi😅
Ay hadi inşallah canım heyecanla bekliyorum en son 8+1 de gittik saha yoktu hareket 😂😂

Göbişgillerden günaydın kızlarr. Ben galiba artık kabullenme sürecine geçtim bugün ilk kez elbise giydim ama görün çorabımın tekini giyerken biryandan istifra ediyorum😂😂 kilom aynı ama göbek gidiyo yazı düşünemiyorum😒
Ben burda siyah elbiseyle 4 aylık falandım diğer resimde de tam 38+5 haftalıktım 38+6 haftalık doğuma gittim tarih 03.08.2021 🥰😁 ama malesef şuan çok daha fazla kilo ile hamile kaldım sizin ne güzel minoş bir gobişiniz var ben şimdi ilk gebeliğimden kalan kilo ile şimdimi hamileliğimde dabacana gibi gozukeceğim 🤣🤣🤣

Eklentiler

• 86DAFD59-F4F3-4ABC-879A-AFB02594700D.jpeg
    86DAFD59-F4F3-4ABC-879A-AFB02594700D.jpeg
    63,5 KB · Görüntüleme: 84
  • 95E68BF5-2490-4205-8C2B-8BF514CA449E.jpeg
    95E68BF5-2490-4205-8C2B-8BF514CA449E.jpeg
    80,4 KB · Görüntüleme: 91
Bende cuma günü gidicem kız hareket ederse söylerim 😅 çok merak ediyorum bende günlerimiz de yakınmış seninle 1 gün var arada🤗
Bu cuma mı gideceksin canım güzel haberlerini bekliyorum 🙏🏻🥰 20 kasım benım sat normalde 10kasımdı ama geç döllenme olunca dr 20 sine aldı :)

Ya acaba gerçekten de hissettiğin oluyor mu bende erkek gibi hissediyorum ama kızım olduğu için korkuyorum kendi düşüncemden acaba kız erkek ayrımı mı yapıyorum içten içe kızıma haksızlık mi yapıyorum diye düşünüyorum 2 3 haftaya çıkar ortaya o zaman belli olur ben mi böyle düşünüyorum yoksa gerçekten hissediliyor mu diye 😅
Bence anneler hissediyor canım yaa ben kız istememe ragmen o kadar hissettim ki oglum olacagini, oglum diye seviyorum son haftalarda. Ben de simdi kiz istiyordum diye kendimi suclu hissediyorum🙈 evladin cinsiyeti olmaz rabbim cok sukur nasip etti, surekli sukrediyorum ama gönlüme de engel olamadim bi türlü🥹

Çok geçmiş olsun, Rabbim sabrını versin, ferahlık versin, seni çok iyi anlıyorum..

Bence anneler hissediyor canım yaa ben kız istememe ragmen o kadar hissettim ki oglum olacagini, oglum diye seviyorum son haftalarda. Ben de simdi kiz istiyordum diye kendimi suclu hissediyorum🙈 evladin cinsiyeti olmaz rabbim cok sukur nasip etti, surekli sukrediyorum ama gönlüme de engel olamadim bi türlü🥹
Ya bizde kızım çok kardeş istiyor diye yaptık tüm kuzenlerinin kardeşi var kreşte de arkadaslarinin kardeşleri var 1 senedir bizs artık yalvarıyor anne kiz kardeşim olsun lütfen diye kiyamadim yaptık ama hayırlısı olsun inşallah 🙂

X