2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Online diyet güzel ama ben yuzyize diyette daha verim aldım..2 ay yuzyize diyette 13 kiloya yakın verdim.Diyarbakir Mehtap yakut diyetisyenim
Ama online de 2 kilo bile vermedim tamamen motive eksililigi yaptı bende. Farklı kişilerdi tabi. Yüzyüze gittiğim Dr disiplinliydi haliyle gidince kızar eder korkusuyla harfiyen uyuyordum. Ama online de 😂😂 muhabbet ediyorduk sadece. Biraz toparlayincs su bulantı kusma olayını baslayacagim tekrar yüzyüze
ayyy mehtap efsaneee efsaneee ben de ona gidip baya kilo verdim ve 3-4 yıldır yerine de kilo almadım en son yine ona gidicem sanırım

kizlar ben öglen hic acikmiyorum drda oglen ogunu yemem gerektgni soyledi ama.ben meyve yiyorum 1 tane oda cocuk ac kalmasn diye😁😁 siz oglen illa bisi yiyomusnz yemek felan hayatm boyunca oldu bitti 2 ögün beslenirm genelde
Bende iki öğün yiyorum aralarda meyve vs yemeye calisiyorum

Ben 8 gündür çay içmiyorum 😅 ilk hamileliginde de öyle oldu 5 ay icemedim. Aserme oluyor ben de geçen akşam armut çekti canım eşim de yok marketlerin kapanış saati koşa koşa gittim 😂

panoroma ile görüştüm 7800 fiyat verdi nıpt plus 6100 dedi. nipt ile anlaştık hafta cuma kan vericem. banada doktorum panoroma ve nıpt plus ın broşürlerini verdi. hatta kendi eşine de nıp plus olanda yaptırmış
Merhaba hangi sehirdesiniz acaba? Biz de panoramadan fiyat aldik 9bin küsür fiyat verdiler. Detayli olan test ise 14 bin liraymis. Siz hangi şubesinden aldiniz fiyati yardimci olabilir misin

Kızlar bu boğazımda girtaligimda tüy kıl var hissi geçmiyor zaten bulamıyordu bu tuz biber oldu Dr a sormayı unuttum. Kafayı yicem her an giciklaniyor her an rahatsız ediyor tüm beynim şuan orda bu ne abiiii ne zaman normalde donucezzzzzz
Bitter çikolata yemek o hissi baya azaltır aslında denesenuz mi

kizlar ben öglen hic acikmiyorum drda oglen ogunu yemem gerektgni soyledi ama.ben meyve yiyorum 1 tane oda cocuk ac kalmasn diye😁😁 siz oglen illa bisi yiyomusnz yemek felan hayatm boyunca oldu bitti 2 ögün beslenirm genelde
Dr banada yememi söylemişti ama bende yiyemiyorum. Alışkanlığım değil. Bence aparatif birşeylerde olabilir illa yemek diye birşey yok. Ekstra yoğurt vs yiyebilirsin

Kızlar İstanbul avrupa yakasında önerebileceginiz doktor var mı doğum için ben şu an istanbulda değilim de orda doğum yapacağım çünkü buranın şartları hiç iyi değil zaten kendi evim istanbulda orda doğuracağım
Acıbadem maslak hastanesini aradım bize yakın olduğu için eski fiyattan 26 bin tl dedi
Sizin var mı önerebileceğiniz iyi bi hastane ve doktor ?😕
7. Ayda artık istanbula gideceğim doğum için nasip olursa
Gürkan agralı

Benimde tiksinme bulantı vs hiç yok maşallah 9 hafta ama tiksinme 3 aydan sonra başlar diyor genelde etrafımdakiler ondan sormak istedim
Yok bence kişiden kişiye değişiyor benim 7. Haftada başladı et tavuk salça asla yiyemiyorum kokular beni mahvediyor mutfağa sabahları asla giremiyorum buzdolabının kapısını açmak söz konusu bile değil 😣

X