2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Aynen az önce ben de biraz araştırdım 5500 8500 gibi fiyatlar o da 2022
Cok fazla eşim de, biz ne olursa olsun rabbimin mucizesi oldugunu düşündüğümüz icin, hicbir test yaptirmayalim diyor. Ama onceden bilirsek kendimizi hazirlamaz miyiz, yoksa hamileligimiz daha da mi zehrolur bilemedik dogunca bebegimizi kucagimiza aldigimiz an onun sicakligiyla daha mi kolay atlatiriz acaba valla bilemiyoruz. tabi Rabbim saglikli evlatlar nasip etsin herkeslere

Canimm sen meleginin kalbini bugün duydunn simdi bunun tadini cikar masallah minnosa, Rabbim saglikla buyumesini nasip etsin

Merhaba benimde henüz çok yeni daha 4 haftalık falan. Bugün kahverengi lekelenme gördüm. Normal akıntı düzeyinde çok değildi ama vardı biraz. Sizde sıkıntı oldu mu acaba ? Ben yarın yine kan vereceğim. Dün vermiştim ilk kanı. Yarın artış mikarına bakılacak

Ben 8+6 ymisim yanlis yazmisim ama 4-5 haftadir boyleyim hatta hamileligimi bu sekilde farkedip test yapmistim. Surekli yatmak uyumak istiyorum depresyonda gibiyim ama degilim gibi de cok degisik bi durum

Merhaba, fetal dna yaptıracağım yaş nedeniyle (37) doktorum eurofins ve hillhealthi önerdi biri fransa biri amerikaya gidiyormuş hill healthin panorama testinin doğruluk payı çok yüksek dedi ama her iki firmada da sıkıntı yaşamadık bugüne kadar yanlış sonuç gelmedi dedi, benim gibi fetal dna testi yaptıracak olup firma araştıran var mıdır? Bu hafta karar vermem lazım 10.haftadan sonra yapılabiliyormuş test

Bende yaptırmak istiyorum canım benimde yaşım 37. Araştırıyorum bende 16 Ocakta kontrolüm var doktoruma danışacagim. Gerek yok dese bile yaptıracağım huzurlu bir hamilelik geçirmek istiyorum

Canım kan değerin bana baya düşük geldi ama daha önce beta hiç baktırmadığın için kıyaslamada yapamıyoruz yarın aynı yerde aynı saatte bidaha beta testi yaptır eğer yükselirse bebişin seninledir sadece naz yapıyodur. Bide geç döllenme olmuş olur eğer daha düşük gelirse allah korusun kimyasal gebelik geçiriyosundur. Yani her koşulda yarın tekrardan bi kan vermen gerekiyor

Canlar kan verdim ama doktor olmadığı için telde söylemediler, mailde atmıyorlarmış ama kanamam başladı, inşallah dış gebelik değildir
Canım sen en son kanı ne zaman vermiştinde bugün tekrar kan verdin birde normal adet kanaması gibi mi yaşıyorsun dış gebelik değilde kimyasal gebelik gibi geldi bana olmadı hastaneye kanaman olduğunu söyle belki o şekilde bilgi verirler ya

Canım ben ilkinde fetal Dna diye bişey duymamıştım, dr ikili üçlü dörtlü hepsini yaptırdı o ne derse onu yaptım, bu sefer ne yapacağımı bilmiyorum, fiyat aşırı yüksek, kötü sonuç gelse nasıl kıyarım kötü sonuç alıp bebeğini öldüren anne var mıdır hiç denk gelmedim bilmiyorum yaşım 33 temmuzda 34 olucam çok da genç değilim kararsızım, eşimle istişare etmedim onun da ilk kez duyacağını düşünüyorum fetal dna diye birşeyin olduğunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…